adidas 10K SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#BB7378

599.00 TL 449.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas 10K Erkek Spor Ayakkabı

adidas’ın yenilikçi tasarımlarından biri olan adidas 10K Erkek Spor Ayakkabı; konfor ve mükemmel tasarımı bir arada sunar. Hem spor yaparken hem de günlük yaşamda tercih edebileceğiniz, sportif stil ve şıklığı ile dikkat çeken bir modeldir. adidas 10K Erkek Spor Ayakkabı; adidas Neo koleksiyonu içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu model, sportif bir stil yansıtırken rahatlığından vazgeçmek istemeyenler için yastıklama, denge, hareket kontrolü gibi özellikleri ideal bir seçim olur.

adidas 10K Erkek Spor Ayakkabı; sadece gençlere değil aynı zamanda yetişkinlere de hitap eden gündelik, şık ve rahat bir model olarak önce çıkar. Tasarımı tamamlamak için kullanılan Sentetik deri 3 bant detayı, ayakkabıda klasik ve minimaliz estetik sağlayan bir detaydır.

Nefes Alabilen Süet Dış Yüzey

Sayada, gerçek süet ve sandviç file bir arada kullanılır. Sandviç file havalandırmayı maksimuma çıkaran açık file üst yüzey tasarımıdır. Bu sayede ayakların hava alması mümkün olur ve ayakların terlemesinin önüne geçilir. Gerçek süet üst yüzey kaplaması ile retro bir görünüm elde edilerek kullanıcının beğenisini kazanacak bir tasarım hedeflenir. Kullanılan süet malzeme kaliteli ve zengin bir görüntü sağlarken, modeli klasikler arasına taşır.

Orta taban rahatlığı büyük TPU topuk klipsi ile tamamlanır. Büyük TPU topuk klipsi; hafif katmanı ile orta tabanda sağlamlık ve basış kontrolü sağlayan koruyucu özel bir malzemedir. adidas teknolojisi ile üretilen bu katman kontrollü yürüyüş sağlayarak ayağın rahatını hedefler.

Darbeleri Emen İç Taban

İç taban, konforlu bir yastıklama sunarak dış zeminin sertliğini emer, esnek bir yastıklama sağlar. Üst düzey yastıklama sistemi sunan konforlu iç taban, basışı yumuşatarak her adımda kolay bir yürüyüş imkânı verir. Pamuk yumuşaklığı sağlayarak zeminin şiddetini en aza indirir. Konforlu kumaş astar ayak dostudur. Yastıklama miktarı, ayakkabıların topuk yüksekliğiyle orantılı olarak uygun biçimde ayarlanır. Orta taban, dış tabanın üzerine yerleştirilmiş ayrı bir taban bölümüdür. Bu bölüm tüm taban yüzeyini kaplar. Ayağın yastıklanması için çok önemli olan bu bölüm EVA köpük malzemeden üretilir. Hafif ve yastıklamalı EVA orta taban son derece hafiftir. Hafifliğinin yanı sıra dayanıklı ve yüksek tutuş sağlayan esnek bir baskılama yapar. İyi bir zemin tutuşu sağlarken çevik, hızlı hareketleri mümkün ve güvenli kılar.

Zemin Tutuşu Sağlayan Dış Taban

Zeminle temas eden kısım taban bölümüdür. Bu kısmın sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Kauçuk dış taban hafif ve esneme özelliği olan, dengeyi arttıran özel malzemeden üretilir. Hareket kolaylığı sağlamak amacıyla dış tabanın yapısında esneme kanalları mevcuttur. adidas 10K Erkek Spor Ayakkabı, eğimli ve ıslak arazi koşullarında, aynı zamanda tüm hava şartları ve zeminlerde yüksek performans ve sağlam tutuş sağlar.

Satın almak için 7 neden;

- Süet üst yüzeyin sağladığı retro ve şık görünüş,

- TPU topuk klipsi ile bileği kavrayan sağlam tutuş,

- Konforlu kumaş astar,

- Üst düzey yastıklama sağlayan Eva orta taban,

- Denge sağlayan kauçuk taban,

- Sentetik deri 3 bant detayı,

- Topuk kaplamasında adidas yazısı.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.