adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası

#BR5864

259.00 TL 189.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: M
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası

Dünya spor modasına yön veren en ünlü spor eşyası markalarından adidas'ın, ergonomik ürünü, adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; konfor ile sportif şıklığı bir arada sunuyor.

Kadın ve erkek tüketiciler tarafından, unisex olarak rahatlıkla kullanılabilen adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; spor kıyafetleri, şık ve kullanışlı bir aksesuarla tamamlıyor. Geniş kullanım alanına sahip ürün, spor salonlarında, okulda, iş yerinde ve günlük hayatta ihtiyaç duyulabilen pek çok yerde, birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Günlük Yaşamı Kolaylaştıran İşlevsellik

Dayanıklı malzemelerden üretilen sırt çantası, sağlamlığının yanı sıra işlevsel özellikleri nedeni ile de tercih ediliyor. Ürünün nefes alabilen ve istenilen boyutlara göre ayarlanabilen file omuz askıları, terlemeyi engellerken; kolayca taşınabilmeye hizmet ediyor.

adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; üst sapı sayesinde istendiği takdirde elde de rahatlıkla taşınıp, istenilen yere rahatça asılabiliyor. Fermuarlı ana bölmesinin yanı sıra yine fermuarlı ön ceplere sahip sırt çantası, ihtiyaç duyulan tüm eşyaların rahatça taşınmasını sağlıyor. Ayrıca ürünün yanlardaki file cepleri, içecek benzeri ürünleri kolayca içine alabiliyor. adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası, sahip olduğu bu işlevsel özellikler sayesinde günlük yaşamda rahatlıkla kullanılıyor.

Vazgeçilmez Spor Şıklık

Rahatlık ve konfor sunmak üzere özel olarak geliştirilen adidas 3-Stripes Power Medium sırt çantasını spor yapanların yanı sıra sportif giyim tarzını benimseyenler de tercih ediyor. Spor merkezlerine giderken eşyalarını rahatlıkla taşımak isteyenler, spor kıyafetlerini şık bir spor çanta ile kombinleyenler ve öğrenciler sportif şıklıklarını, her yerde gösterebiliyor.

İkonik üç çizgisi ile yıllardır modaya yön veren adidas, tarz sahibi tüketicilerini, ergonomik ve şık sırt çantası ile buluşturuyor. Stilini kullandığı tüm ürün ve aksesuarlara yansıtan moda takipçileri, modern tasarıma sahip, adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası ile kombinlerini zenginleştiriyor.

Zamana Meydan Okuyan Sağlamlık

Suya dayanıklı, kaliteli polyester malzemelerden üretilen adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; sağlamlığı sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Dayanıklı olduğu kadar pratik ve ergonomik olan ürün; aşınmaya karşı yüksek dirençli, esnek ve düzgün şekil alma özelliğine sahip termoplastik poliüretan (TPU) kaplamalı tabanı sayesinde yıllar boyunca güvenle kullanılıyor.

Kalitesi, şıklığı, fonsiyonelliği ve sağlamlığı ile beğeni toplayan adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; yaz ve kış ayları ayırt etmeksizin, dört mevsim güvenle kullanılabiliyor.

Bir Üretim Misyonu Olarak "Sürdürülebilirlik"

adidas'ın "sürdürülebilir programı" kapsamında üretilen adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası; doğa dostu çevreci bir ürün. Dünyanın daha iyi bir yer olması amacıyla üretim faaliyetlerini, sosyal sorumluluk misyonu ile birleştiren adidas, üretimde geri dönüşümlü malzemeler kullanmaya yöneliyor. adidas 3-Stripes Power Medium Sırt Çantası için de geri dönüşümlü polyester malzeme kullanan marka, bu sayede karbon salınımı gibi çevresel kirliliğin azaltılarak, doğal kaynakların daha verimli kullanılmasına hizmet ediyor.

Diğer Özellikler:

  • %51 geri dönüştürülmüş polyester, %49 polyester malzemeden imâl edilmiştir.
  • İç kısımda dolgulu dizüstü bilgisayar bölmesi
  • Fermuarlı ön cep
  • File yastıklamalı omuz askıları
  • Kaplamalı taban kısmı
  • Düz dokuma tekniği ile üretilmiştir.
  • Günlük ve spor amaçlı kullanıma uygundur.
  • Boyutları: 16 cm x 32 cm x 44 cm
  • Orta büyüklüktedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.