adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong SS18 (Gs) Terlik

#BA7700

119.00 TL 69.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong (Gs) Terlik

adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong (Gs) Terlik sıcak havalarda çocuklar için sağladığı avantajlarla ebeveynlerin beğenisini topluyor. Çocuklarının sıcaklardan bunaldığı yaz aylarında serinlemeyi ayaklardan başlatmak isteyen ebeveynler için sahip olduğu özel tasarımı ve havadar yapısıyla ideal bir terlik niteliği taşıyor. Dayanıklı ve hafif parmak arası çocuk terlikleri arasında kendisine yer bulan ürün birçok ortamda giyilebilir olmasıyla uyumluluk gösteriyor. Günlük hayatta, yürüyüşlerde ve havuz kenarında değerlendirilebilen bu pratik terlik hafif olması sayesinde sırt çantası ya da bavul gibi eşyalar aracılığıyla da taşınabiliyor.

Ergonomik ve Konforlu Terlik

adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong (Gs) Terlik sahip olduğu şık sayasıyla modern bir tasarımı yansıtıyor. Yastıklamalı cloudfoam plus iç taban özelliği ile çocukların ayak sağlığını koruyor. Yumuşak tabanı ve ayağa uyum sağlayan tasarımı sayesinde konforlu bir giyim deneyimine ulaşılıyor. Ayağın ıslakken de terlik ile uyum sağlamasını sağlayan akıllı ve faydalı içi taban tasarımı sayesinde tırtıklı yapısıyla rahat bir giyim imkanı sunuyor. Terliğin ayaktan çıkmasını önleyen bu özellik kullanıcılara rahatlık sunuyor. Terliğin sayasında yer alan ve modern çizgilerle tasarıma yerleştirilmiş olan adidas logosu ürünün kalitesini yansıtmayı başarıyor.

Sentetik Doku Avantajı

Dayanıklı ve hafif sentetik saya teknolojisine sahip olan adidas terlik farklı kullanım alanlarında kullanıcılarına sunduğu giyim avantajlarıyla oldukça işlevsel bir yapı taşıyor. Klasik parmak arası yapısıyla parmak arası terlikten vazgeçemeyenlerin tercihi olmayı başarıyor. Terliğin ayağı daha iyi sarmasını sağlayan parmak arası özelliği sayesinde ayak parmakları ile sıkıca kavranan terlik, yürüyüş ve hareket esnasında ürünün çocukların ayağından çıkmasını engelleyerek gönül rahatlığı yaratıyor ve güvenilir olmayı başarıyor. Modern tasarımın bir parçası olan parmak arası kullanım özelliği modaya uygun bir görünüme ulaşmaya da yardım ediyor.

Mükemmel Yastıklama

adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong (Gs) Terlik ürünü mükemmel yastıklama sağlayan cloudfoam plus iç tabanı ile ayak tabanının yumuşak bir his altında kalmasını sağlayarak yürürken daha rahat hissetmeye yardım ediyor. Kauçuk dış taban yapısı ile dayanıklılık kazanan ürün çocukların ayaklarının dış darbelerden korunmasına da katkı sağlayarak ebeveynlerin takdirini kazanıyor. Cloudfoam teknolojisi ile dikkat çeken terlik uzun ömürlü yastıklama ve ayak yapısına uyum sağlayan ultra hafif Eva köpük taban özellikleriyle dört dörtlük bir konfor ortaya koymayı başarıyor. Taban bölgesinin zeminlere uyum sağlamasına yardım eden tırtıklı tasarımı ayağın kaymasını önleyip kolay bir şekilde yürüyebilmeye olanak tanıyor.

Moda Giyimin Tamamlayıcısı

Modaya uygun giyinmeye ve günü yakalamaya özen gösteren ebeveynlerin çocukları için oldukça önemli özellikleri bünyesinde toplayan adidas Adilette Cloudfoam Plus Thong (Gs) Terlik yaz dönemindeki rahat giyim tarzının tamamlayıcısı olmayı başarıyor. Ürünün saya kısmında bulunan dikişler iki parçadan oluşan bu şık terliğin parçalarının birbirlerine sıkı sıkıya tutunmasını sağlıyor. Terliğin iç tabanında ve alt tabanında yer alan adidas yazısı ürüne daha kaliteli bir görünüm katıyor.

Diğer Özellikler

  • Yastıklamalı Cloudfoam Plus iç taban,
  • Dayanıklı ve hafif sentetik saya
  • Klasik mükemmel parmak arası yapı
  • Kauçuk dış taban


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.