adidas AltaRun Cf/Gs Co Çocuk Spor Ayakkabı

#BA9422

235.00 TL 149.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas AltaRun Cf/Gs Çocuk Spor Ayakkabı

Minik ayaklara uyum sağlayan adidas AltaRun Cf/Gs Çocuk Spor Ayakkabı, ekstra destek sağlayan katmanlı file sayası ile hareket etme özgürlüğü sağlıyor. Ayakların nefes alasını sağlayan file tasarımı sayesine terlemeyi önleyen adidas çocuk spor ayakkabı modeli, ayak sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Her Adımda Rahatlık ve Konfor

Farklı renk, deri ve file saya seçenekleri ile dikkat çeken adidas AltaRun çocuk spor ayakkabı, topuk kısmındaki özel teknoloji sayesinde yumuşak ve esnek bir kullanım sunuyor. Cırt cırtlı kapama detayı ile kolayca çıkarılıp giyilebilen model her adımda çocuklara sağladığı rahatlık ve konforu ile ön plana çıkıyor. Topuk kısmında bulunan yastıklama özelliği çocuğun ani dönüşlerde, manevralarda ve sıçrama, atlama gibi zorlayıcı hareketlerde ayakların stabil kalmasını destekliyor. Hafifliği sayesinde vücuda ekstra bir ağırlık yüklemeyen model, yastıklama özelliği ile hem daha esnek hem de daha yumuşak bir kullanım sağlıyor.

Sağlam ve Dayanıklı Tasarım

Tek parça EVA orta taban ve dış taban tasarımı ile oldukça esnek ve yumuşak bir kullanıma izin veren model aynı zamanda sağlam ve dayanıklı yapısı ile uzun süre formunu kaybetmeden kullanılabiliyor. Kauçuk dış taban tasarımı ise her tülü zeminde tutunmayı kolaylaştırıyor. Ayak tabanının tamamen zemine oturmasını sağlayan özel tasarımı ayağı tamamen kaplayan üst yüzey tasarımı ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Ayağın şeklini alan esnek iç taban yapısı çocuğun doğal hareketlerini destekliyor. EVA orta tabanın üstün yastıklama teknolojisi zemin basıncını minimuma indirerek hem sağlam hem de esnek bir kullanım sunuyor.

Kolay Kullanılabilirlik

Gün boyu oynayan, koşan ve sıçrayan çocuklar için mükemmel bir seçim olan adidas AltaRun çocuk spor ayakkabısı, ayakların nefes almasını sağlayan iç kumaş tasarımı sayesinde terlemeyi önlüyor. Gün boyu kuru kalmayı sağlayan iç tasarımı sayesinde hem ayakların terlemeye bağlı olarak kokması hem de ayakkabı içinde kayması önleniyor. Cırt cırtlı kapatma detayı sayesinde çocukların kolay giyip çıkarabilmesine izin veren adidas spor ayakkabı modeli, kullanımının kolay olması nedeniyle en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor. Dış tabanın özel tasarımı kaymayı önleyerek çocukların gün boyunca daha özgür hareket etmesini sağlıyor.

Esnek Tasarım, Modern Çizgiler

Kauçuk dış taban tasarımı ile esnek bir kullanım sağlayan adidas AltaRun çocuk spor ayakkabı modeli, adidas markasının standart üç çizgi tasarımı ile modern bir görünüme ev sahipliği yapıyor. Hafifliği nedeniyle çocukların ayaklarını yormayan model, büyüme ve gelişme dönemindeki çocukların ayak sağlığı açısından da önemli bir rol oynuyor. Sert zeminlerde koşmayı destekleyen model ayağa gelen basıncı minimuma indirerek iskelet ve kas sisteminin sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Dayanıklılığı ve şık tasarımı ile ön plana çıkan adidas çocuk spor ayakkabı modeli, formunu kaybetmeden uzun yıllar dayanıklılığını koruyor.

Diğer Özellikler

  • Her adımı destekleyen ve esneklik sağlayan EVA dış taban yastıklaması.
  • Kolayca giyilip çıkarılmayı sağlayan bantlı kapama detayı.
  • Ayakların nefes almasını sağlayan destekleyici sentetik file saya.
  • Ayaklara en uygun numaranın bulunabilmesini destekleyen Adifit çıkarılabilir astar.
  • Konfor ve performans sağlayan EcoOrthoLite® iç taban kalıbı.
  • Yumuşaklık ve esneklik sağlayan tek parça EVA orta taban.
  • En doğru numarayı bulabilmek için geliştirilen Adifit çıkarılabilir astar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.