adidas AltaSport CF I Bebek Spor Ayakkabı

#G27106

209.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 21
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
5 RENK

adidas AltaSport CF I Bebek Spor Ayakkabı

Klasik tenis ayakkabısı stilinden ilham alınarak tasarlanan adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabısı, bebeğinizin adımlarını maksimum derecede konforla atabilmesi için tasarlanmıştır. Sentetik deri ve EVA dış taban ile güçlendirilen yapısı ile son derece dayanıklı olan model, klasik adidas tasarımı ile göz doldurmaktadır. Yan kısımlarda bulunan 3 adidas bantı ile daha sportif bir görünüme sahiptir. Konforlu iç tabanı ile bebeğiniz için oldukça rahat bir koşma ve yürüme sağlayan bebek spor ayakkabısı, bebeğinizin günlük kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Konforlu ve Sağlam Adımlar

adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabısı, destekli yapısı sayesinde bebeğinizin ayak tabanlarının yere daha konforlu basmasını sağlayarak adımlarını daha yumuşak atmasına olanak tanır. EcoOrthoLite® iç taban teknolojisi ile geliştirilen taban sistemi bebeğinizin adımlarını daha konforlu atmasına yardımcı olur. Aynı zamanda daha yüksek yürüme performansı sağlayarak bebeğinizin hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve kolayca koşup yürümesine yardımcı olur.

Kolay Giyme ve Çıkarma

adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabısı cırt cırtılı bantlara sahiptir. Cırt cırtlı bantlar bebeğinizin ayaklarına göre ayarlanarak onun daha rahat hissetmesine yardımcı olur. Aynı zamanda ayakkabının bebeğinizin ayağına kolayca giydirilip çıkarılmasını sağlar. Esnek bir yapıya sahip olan model, bebeğinizin ayakkabıları daha rahat giydirip çıkarmanız konusunda size yardımcı olur. File dil kısmı aynı zamanda ayakkabının bebeğinizin ayağına daha çabuk ve kolayca giydirilip çıkarılmasına yardımcı olur. Bu sayede bebeğiniz ayakkabıları severek giyer.

File Havalandırma Sistemi

adidas Altasport bebek spor ayakkabısı file dil kısmına sahiptir. File dil kısım sayesinde ayakkabı bebeğinizin ayağında hava almaya devam ederek bebeğinizin ayaklarının sağlıkla ve rahatlıkla ayakkabının içinde kalmasını sağlar. Ayakkabı içerisinde de bebeğinizin ayakları hava almaya devam eder. File havalandırma sistemi ile bebeğinizin ayaklarını nemden ve sıcaktan korumaya yardımcı olur.

Aşınmaya Karşı Dayanıklı

Sentetik deri sayalara sahip adidas bebek spor ayakkabısı, aşınmaya ve yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. EVA dış taban, ayakkabıyı dış darbelere karşı dayanıklı hale getirir. Bu durum bebeğinizin rahatça oynamasına yardımcı olur. Bebeğinizin ayakları da olası incinmelere karşı korunur. Hafif yapısı sebebiyle bebeğinizin adımlarını atarken ayak, bilek ve bacaklarında fazladan ağırlık hissedip rahatsız olmaz. adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabısı, bebeğinizin ayakkabıya alışmasına yardım ederek bebeğinizin doğru adımları atmasında onun yanında olur.

Güvenli Adımlar

Klasik tenis stilinden ilham alarak tasarlanan adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabı, bebeklerin oyun oynarken, yürürken ve koşarken daha konforlu hissetmesini sağlar. İç ve dış mekanda kullanılabilen bu model, yapısı ile bebeğinizin ayaklarını tam sararak yere sağlam basmasına yardımcı olur. Bebeğinizin ayaklarını ayakkabıya alıştırarak adımlarını rahat ve güvenli bir şekilde atmasına imkan tanır. Aynı zamanda kauçuk dış tabanı ile zeminde kaymanın önüne geçilerek bebeğiniz için daha güvenli bir yürüyüş sağlanır.

Adifit Çıkarılabilir Astar Teknolojisi

adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabısı Adifit çıkarılabilir astar sistemine sahiptir. Bu astar sistemi bebeğinizin her gün büyüyen ayakları için en doğru numarayı bulabilmek üzere geliştirilmiştir. Adifit çıkarılabilir astar ile bebeğiniz ayakkabıyı ayak numarasına uygun bir şekilde kullanabilecektir. Adifit astar ile bebeğinizin ayak numarası en doğru şekilde bulunabilir.

Ürün Özellikleri

  • Normal kalıptır.
  • Günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır.
  • EcoOrthoLite® iç tabanı vardır.
  • Adifit çıkarılabilir astar teknolojisi mevcuttur.
  • EVA kauçuk dış tabana sahiptir.
  • Cırt cırtlı bant sitemine sahiptir.
  • Sentetik deri sayaya sahiptir, file dil kısmı vardır.

Geniş ürün yelpazesi ile spor meraklıların tüm gereksinimlerini karşılan adidas; giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleri ile 7'den 70'e her yaş grubuna hitap ediyor. Klasik tenis stilinden ilham alarak bebekler için özel olarak tasarlanmış adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabı, özellikleri ile maksimum konfor vadediyor.Tasarımı, kalitesi ve özellikleri ile dikkat çeken adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabı'yı Barcin.com üzerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi Barcin.com üzerinden hemen verebilir, tam aradığınız özelliklere sahip adidas AltaSport CF I bebek spor ayakkabıya kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.