adidas AltaSport Cf K Çocuk Spor Ayakkabı

#D96828

299.00 TL 219.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas AltaSport CF K Çocuk Spor Ayakkabı

Doğru ayakkabı tercihi ile çoğu ayak ve bel probleminin önüne geçmek mümkündür ve özellikle gelişim dönemindeki çocuklar için doğru ayakkabı seçimi, düzgün, sağlıklı bir ayak gelişimi için büyük önem taşır. Çocuk spor ayakkabı modelleri arasında yer alan adidas AltaSport CF K Çocuk spor ayakkabı modeli, şıklık, konfor ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Kolayca Giyilen, Konforlu Çocuk Spor Ayakkabı

adidas AltaSport Cf Çocuk spor ayakkabı modeli, günlük kullanıma uygundur ve kolay giyilir. Bantlı kapatma sistemi ile kolay giyilip çıkartılabilir. Ayakkabının üretiminde giyip çıkarmayı kolaylaştıran Velcro bantlı şeritler (28 - 31,5 numaralarda iki bant, 32 - 40 numaralarda üç bant) kullanılmıştır, ayak numarası büyüdükçe artan bant sayısı ile ayakkabının ayağı daha iyi tutması sağlanır. 1948'de İsviçreli mühendis George de Mestral tarafından geliştirilen Velcro bantlar, astronotlar hatta ABD ordusu tarafından kullanılmıştır, bugün özellikle çocuk ayakkabılarında kullanılan Velcro, doğadan ilham alan bir teknolojidir. Bu ayakkabının tasarımında kullanılan ikili veya üçlü Velcro bantlar, klasik adidas 3 bant tasarımı ile birlikte çocukların vazgeçemeyecekleri ve giymekten mutlu olacakları, cool ve şık adidas AltaSport CF K Çocuk spor ayakkabıyı meydana getirir.

Dayanıklı, İz Bırakmayan DışTaban

adidas AltaSport CF K Çocuk spor ayakkabımı modelinde en iyi tutuş ve dayanıklılık için NON-MARKING esnek kauçuk dış taban tercih edilmiştir. Kauçuk, dayanıklı, doğal bir malzemedir ve dur durak bilmeyen, neredeyse sınırsız enerjiye sahip olan çocukların fiziksel aktivitelerine en iyi şekilde dayanabilecek en uygun malzemelerden biridir. adidas markalı bu spor ayakkabı modeli, zeminde iz bırakmayan Non-marking kauçuk taban yapısıyla, okuldaki kapalı salonlarda kullanıma uygundur, çocuklar iç mekânlarda gönül rahatlığı ile, istedikleri gibi koşup oynayabilir.

Daha Rahat ve Daha Çevre Dostu

adidas AltaSport CF K Çocuk spor ayakkabı modelinde konfor ve performans sağlayan EcoOrthoLite® iç taban kalıbı kullanılmıştır. Bu iç taban kalıbı, ayakkabının kullanım konforunu ve performansını belirgin ölçüde artırır. İç tabanın üretiminde kullanılan ham maddenin %20'si Hint yağı gibi doğal bir malzemedir, yenilenebilir kaynaklardan üretilen çevre dostu iç taban ile doğaya bırakılan karbon ayak izi de azaltılmış olur. Ortholite teknolojisi, uzun ömürlü yastıklama özelliği sunar, diğer tabanların aksine zaman içinde sadece %5 ezilir. %95 ila %100 nefes alabilirlik özelliğine sahiptir, böylece ayağı serin tutar. Açık hücreli yapısı ile nemin uzaklaştırılmasına yardım eder, serin, kuru ve sağlıklı bir ayakkabı içi olmasını sağlar. Nefes alabilir iç taban aynı zamanda hafiftir, hafif olması sayesinde ayakkabıya ek yük getirmez ve çocukların daha rahat hareket etmesini sağlar.

Hafif, Konforlu ve Uzun Ömürlü

adidas AltaSport CF K Çocuk spor ayakkabı modelinde konforlu kumaş astar ve dayanıklılık ve hafiflik için sentetik saya kullanılmıştır. Sentetik saya, hafif ve dayanıklıdır, hafif olması sayesinde çocuklara istedikleri gibi koşup oynayabilecekleri rahatlığı sağlarken malzemenin özellikleri sayesinde çocukların günlük aktiviteleri sırasında meydana gelen zorlanmaların üstesinden gelebilir.

adidas AltaSport CF K Çocuk Spor Ayakkabı Özellikleri

Yastıklamalı OrthoLite® iç taban

Daha fazla konfor ve daha yüksek performans sağlayan OrthoLite® iç taban

En iyi tutuş ve dayanıklılık için NON-MARKING esnek kauçuk taban.

Velcro bantlı şeritleri sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.