adidas AltaSwim I G Çocuk Sandalet

#BA7868

189.00 TL 139.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 20
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas AltaSwim Çocuk Sandalet

Çocuk sandalet modelleri arasında konforu ile öne çıkan adidas AltaSwim hafif ve ayağa uygun yapısı ile doğal hareket olanağı sunuyor. Adidas AltaSwim şık ve rahat tasarımı, kolay giyilip çıkırılabilmesi, hızlı kuruması ile beğeni topluyor. adidas AltaSwim havuz kenarında veya plajda yapılacak yürüyüşleri keyifli kılarken ayarlanabilir üst bantları sayesinde çocuğunuzun ayağı büyüse bile kullanılabiliyor.

AltaSwim, adidas'ın büyüme çağındaki çocuklara özel tasarladığı modeller arasında bulunuyor. Çocuğunuzun ayak numarasının büyümesini dert olmaktan çıkarıyor. Ayak büyüdüğünde bile kullanım olanağı sunan ayarlanabilir üst bantlar her ayak tipine uyum sağlıyor. Bu yanı ile diğer sandalet modelleri arasında bir adım öne çıkıyor.

Ayak bileği ve burun kısmında yer alan ayarlanabilir bantlar ayak konforunu da destekliyor. Çocuk plaj sandaletinin dizaynı ise rahatlık ve şıklığı bir araya getiriyor. Yumuşak EVA bandı sayesinde sandalet kolay giyilip çıkarılabiliyor. Çocuğunuzun ayağının sandaletin içinde durmasını kolaylaştırmak için adidas bu modelde konturlu iç tabanı elastik bantlar ile destekliyor. Çocukların ayak sağlığı ve şekli düşünülerek biçimlendirilen bantlar ayakları da rahatsız etmiyor.

Hızlı Kuruyan Plaj Sandaleti

AltaSwim sandaletin üretim ve tasarımındaki ince detaylar çocuğunuzun rahat adım atmasını sağlıyor. Sandaletin sayası suyun dışarı çıkmasını sağlayan esnek yapılı malzemeden üretiliyor. Su hızla sandaletten dışarı atılarak, ayakları rahatsız etmiyor. İç tabanda suyun dışarı çıkması için tasarlanan konturlar sandaletin hızla kurumasına destek oluyor. Bu detaylar çocuğunuz sudan çıksa bile ayaklarının hızla kurumasını sağlıyor. AltaSwim bu sayede plaj ve havuzda tercih edilebilecek sandalet modelleri arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulan çocuk plaj sandaleti konfor ve rahat kullanım arayanlara hitap ediyor. Hafif EVA sayada bulunan adidas logosu ise konforu şıklıkla tamamlıyor.

Güvenli ve Rahat Adımlar

adidas çocuk sandaletlerinde konfor kadar güvenliğe de önem veriyor. Sandaletlerde tercih edilen konturlar şıklık ve esnekliğin yanı sıra güvenli adım atmaya da yardımcı oluyor. Çocuk sandaletinin hem iç hem de dış tabanında ise kayma riskini aza indirecek tırtıklı yapı kullanılıyor. Konturlar çocuğunuzun ayağının ne sandaletin içinde ne de zeminde kaymaması hedeflenerek tasarlanıyor. Doğal hareketi de destekleyen esnek oluklara sahip dış tabanda ise adidas EVA malzemeyi tercih ediyor. Hafif bir malzeme olan EVA darbeleri de emiyor. Hafiflik ve dayanıklılığı bir arada sunan EVA sayesinde sandalet çocuğunuzun ayağına ağırlık yapmıyor. Yumuşak, kalın ve esnek yapıdaki EVA taban çocukların ayaklarını zeminden gelen darbelerden koruyor.

adidas Kalitesi ve Şıklığı

Özetle adidas AltaSwim çoçuk sandalet modelleri arasında kalitesi, ayak numarasının büyümesini tolere edebilen yapısı ve şıklığı ile fark yaratıyor. Çocuğunuzun yaz boyu ayağından çıkarmak istemeyeceği adidas Altaswim'in öne çıkan özellikleri şöyle;

  • Ayağı saran ergonomik bir yapıya sahiptir.
  • Ayak büyümesini tolere eden yan bantlar aynı zamanda sandalet içinde ayağın kaymasını engeller.
  • adidas AltaSwim yapımında kullanılan EVA malzeme sayesinde hafif ve sağlamdır.
  • Çocuk sandaleti tabandan gelen darbeleri emer, tabanın konturlu yapısı kayma riskini en aza indirger.
  • adidas AltaSwim'in sayasında kullanılan malzeme sandaletin hızlı kurumasını sağlar. Ayakkabının iç tabanındaki konturlar suyun hızla dışarı atılmasını sağlar.
  • Bu özellikleri ile çocuğunuz için konforlu bir seçenek sunan adidas AltaSwim'i hemen sipariş verebilirsiniz.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.