adidas AOP 1PC Swimsuit Çocuk Mayo

#DQ3374

179.00 TL 129.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

BEDEN: 116
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas AOP 1PC Swimsuit Çocuk Mayo

Her yaştan kadın, erkek, yaşlı, çocuk sporseverleri düşünerek ürünlerini geliştiren adidas; her spor dalına uygun kullanışlı ve tarz sportif kıyafetler sunmaya devam ediyor. adidas AOP 1PC Çocuk Mayo; kız çocukları ve küçük genç kızlar için tasarlanmış desenli antrenman mayosu olarak öne çıkıyor. Genç yüzücüler için üretilmiş olan adidas mayo, yumuşak ve esnek kumaşıyla günlük antrenmanlar için tercih ediliyor. İnce askılara sahip model, kullanıcılara rahat hareket imkanı tanırken küçük yüzücülerin tarzına da katkı sağlıyor.

Konforlu ve Rahat Performans

Hareketi yaşam biçimi olarak benimsemenin ve spor alışkanlığı kazanmanın erken yaşta başladığını bilen ebeveynler; çocuklarını spora yöneltmek adına onlara kullanmaktan keyif alacakları ve içinde kendilerini rahat hissedecekleri spor kıyafetleri satın alıyor. adidas AOP 1PC Swimsuit çocuk mayo ebeveynlerin bu ihtiyacını tam olarak karşılayabilecek özellikleriyle ön plana çıkıyor. Çapraz sırt dizaynına ve ince askılara sahip adidas AOP 1PC Çocuk Mayo, kullanıcının bedenine göre rahatça ayarlanarak hareketlerinde özgür olmasına olanak sağlıyor. Çapraz askılar bedenini sıkmadan kavrıyor ve yüzme esnasında kullanıcı rahat ve bedenini güvende hissediyor. %80 naylon ve %20 elastan trikodan üretilmiş olan mayo, esnekliğiyle sporcuya konfor sağlayarak performansını artırıyor, daha uzun süre yüzebilmesini mümkün kılıyor. adidas AOP 1PC Swimsuit çocuk mayosu ile sporcular günlük antrenmanlarını yapabiliyor, yoğun idmanlar sayesinde yarışlara hazırlanabiliyor; şıklıklarıyla da rakiplerine fark atıyor. Çocuklar ve küçük genç kızlar isterlerse adidas AOP 1PC Çocuk Mayoyu yüzme sporunun yanı su cimnastiğinde, havuz yogasında, windsurf, kitesurf, yelken, rafting, flyboard deneyimlerinde de kullanabiliyor.

Neşeli ve Şık

adidas AOP 1PC Swimsuit Çocuk Mayo, desenli tasarımıyla sporcuya hareketli ve dinamik bir görünüm sağlıyor. İnce, sırt detayına sahip çapraz askılar küçük kızlara yüzme esnasında katkıda bulunmanın yanı sıra mayonun tasarımına hareket katıyor. Mayonun onun arka alt bölümünde sağ tarafta "INFINITEX"; sol tarafta ise adidas logosu ve ikonik 3 bantlı dağ sembolü yer alıyor. Söz konusu detaylar ürünün sportif yönünü daha da belirginleştirerek sporcunun yaptığı antrenmanı ciddiye almasına neden oluyor. Hem açık hem de kapalı havuzda kullanılabilen mayo; yüzme öncesi ve sonrası sportif şortlarla ve elbiselerle de uyum sağlıyor. Kullanıcı tercihine göre yazın deniz kenarında, plajda da kullanılabilecek bir tasarıma sahip olan adidas AOP 1PC Çocuk Mayo ile plaj şıklığına da ulaştırılabiliyor. adidas AOP 1PC Çocuk Mayonun duruşu ve desenindeki modern yansımalar kız çocukların tarzına hava katıyor. Antrenman mayosu üzerinde belirtilen kullanım koşullarına bağlı kalmak şartıyla elde yıkanabiliyor ve kolaylıkla kuruyor. Yumuşak ve esnek kumaş çocukları yüzme boyunca, öncesinde ve sonrasında rahat ettiriyor.

adidas AOP 1PC Swimsuit Çocuk Mayo Başlıca Özellikleri

  • Genç yüzücüler için tasarlanan antrenman mayosu yumuşak kumaşıyla onları rahat ettirerek performanslarına katkı sağlıyor.
  • Esnek kumaş yapısı yüzücülerin serbest hareket etmelerine katkı sağlıyor.
  • Günlük antrenmanlara için tasarlanmış olan ürün yoğun idmanlara da uygun olduğundan yarış hazırlıklarında kullanılabiliyor.
  • Çapraz gelen ince askılar ürüne hareket katarken yüzme esnasında sporcuya fayda yaratıyor.
  • Ürünün modern deseni kullanıcının stiline katkı sağlıyor.
  • Şık ve konforlu olan ürünle küçük yüzücüler daha fazla antrenman yapmak istiyor.
  • Ürün %80 naylon, %20 elastan triko kumaştan üretilmiş olup ürünün üzerinde belirtilen koşullarda elde yıkanabiliyor ve çok çabuk kuruyor.

Daima ekstra donanımlı ürünlerle tüketicileri buluşturan adidas, su sporları konusunda da sporculara büyük katkı sağlayacak yenilikçi ürünleriyle fark yaratıyor. Bu doğrultuda geliştirilmiş olan adidas AOP 1PC Swimsuit Çocuk Mayo'ya online spor mağazası Barcin.com üzerinden bir tıkla ulaşabilir, ürün için güvenle siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.