adidas Arianna Cloudfoam SS17 Kadın Spor Ayakkabı

#BA8743

325.00 TL 199.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Arianna Cloudfoam Kadın Spor Ayakkabı ile günlük hayatınızda rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Kullanıcı memnuniyeti göz önünde bulundurularak kaliteli malzemeden üretilen spor ayakkabı, bir ayakkabıdan daha fazlasını sunar. adidas kadın spor ayakkabı şık görünümü ve özellikleri ile her zevke hitap eder niteliktedir.

Her Aktivite İçin Uygun Tasarım

adidas Arianna Cloudfoam spor ayakkabı ile konfordan üst düzeyde verim alırsınız. Giyildiği anda konfor sağlayan ayakkabıda en önemli detaylardan biri olan rahatlık, adidas Arianna Cloudfoam kadın spor ayakkabıda en iyi şekilde sağlanmıştır. Yürüyüş, koşu, egzersiz ve fitness gibi daha pek çok alanda kullanılabilen bu ayakkabı modeli ile rahatlığı en iyi şekilde yaşar, her an hissedersiniz. Yastıklama ve destekleyici özelliği bulunan adidas spor ayakkabıyı giydiğiniz andan itibaren konforu fark edersiniz. Ayağınıza tam oturan ve ortopedik destek sağlayan spor ayakkabıdan daha fazlasına ihtiyacınız olmaz. Adidas kadın spor ayakkabı modelini sadece spor faaliyetlerinizde değil, günlük normal tempo yürüyüşlerinizde de kullanabilirsiniz.

Ergonomik ve Hijyenik Saya

Vücudumuzun en önemli organlarından biri olan ayaklarımızın sağlığını ön planda tutmak gerekir. Tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayakkabıların sağlığa uygun bir şekilde üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. adidas Arianna Cloudfoam kadın spor ayakkabı giyildikten sonra ayağın şeklini alarak adeta bütünlük sağlar. Ergonomik tasarımı ile hareket eden ayağa uyumlu bir şekilde destek verir. Nefes alabilen hafif file saya özelliği bulunan spor ayakkabı, ayaklarınızın hava almasını ve olası rahatsızlıklara karşı korunmasını sağlar. Bu özelliği ile ayakların terleme olayını da en aza indirir, rahatça hareket etme imkanı sunar.

Cloadfoam Teknolojisi ile Gelen Konfor Hissi

Ayak sağlığınız için önemi büyük olan kaliteyi ön planda tutarak üretilen adidas Arianna Cloudfoam spor ayakkabının malzemeleri sağlık için uygundur. Cloudfoam orta taban yapısıyla dikkat çeken kadın spor ayakkabı, ayrıca NON MARKING dış taban zemine kolayca tutunur, adımların zemin üzerinde rahat hareket etmesini ve engebeli alanlarda sorun yaşanmamasını sağlar. Ayak tabanını ağrıtmayan ve ayak şekline tam oturan yapısı ilgi çeken spor ayakkabının orijinal tasarımı görsel açıdan da dikkat çeker. adidas Arianna Cloudfoam modelinin deseni, hem spor faaliyetlerine hem de günlük kullanıma uygun tasarlanmıştır.

Güçlü Zemin Tutuşu

adidas Arianna Cloudfoam spor ayakkabıda kuvvet ve çeviklik antrenmanlarında ayak ve bacakların maruz kaldığı darbelere karşı yastıklama özelliği vardır. Yani çok ağır sporlarda bile ayaklar darbelere karşı korunur, olası rahatsızlıkların önüne geçer. Ayaklar ve buna bağlı olarak bacaklar, doğal hareketlerini ve esnekliğini rahatça yerine getirebilir. Orta ve burun kısmındaki desteği de yine olası darbelerin ayağa gelmesinin önüne geçer. Sadece ağır sporlarda değil, günlük hayatta da giyildiğinde zemindeki olası engebelerin ayağa zarar vermesini de önleyen özelliğe sahiptir. Emin adımlarla hareket edebilir güçlü bir şekilde zemine basabilirsiniz.

Tek Ayakkabıda Vücut Bulan Teknolojiler

  • Nefes alabilen file saya özelliği mevcuttur.
  • Orta ve burun kısmındaki desteği ile yan hareketlerde denge sağlar.
  • Giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta tabana sahiptir.
  • Maksimum tutuş sağlayan NON MARKING dış taban yer alır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.