adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabı

#EE8448

379.00 TL 279.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 41.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabı

Koşu ayakkabıları, spor kıyafet ve aksesuarlar arasında seçim yaparken en fazla özen ve dikkat gerektiren ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Özellikle koşu sporunda ayak rahatlığı koşanın performansı açısından büyük önem arz ediyor. Bundan ötürü koşu sporuyla ilgilenen kişiler, antrenman ayakkabısı seçerken tüm detayları göz önünde bulundurarak hareket ediyor. adidas Asweeren erkek spor ayakkabı, adidas markasının koşu için özel donanımlarla ürettiği yoğun özellikli modellerden biri olarak dikkat çekiyor. adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabı, çok önemli bir özellik olan hafifliğinin yanında dayanıklı kauçuk dış tabanı, yastıklamalı orta tabanı, file sayası gibi çok sayıda donanımıyla çok tercih edilen ürün olarak kategorisinin ön sıralarında yer alıyor.

Hafif ve Ayağa Nefes Aldıran Tasarım

adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabı hem günlük koşu antrenmanları, hem de performansa yönelik koşu idmanlarına uygun bir ürün olarak dikkat çekiyor. Ayakkabının en önemli özelliklerinden biri olan hafif yapısı sayesinde koşarken sporcuya ağırlık yapmıyor, kişide adeta ayağında ayakkabı yokmuş hissi uyandırıyor. Böylelikle antrenmanına daha uzun süre devam edebilen koşucu daha yüksek seviyelerde koşabilme fırsatı yakalıyor. Spor ayakkabılarda yaşanabilen en olumsuz durumlardan olan ayak terlemesi ve kokusu adidas Asweerun erkek ayakkabı file sayası ve ek donanımlar sayesinde ayağınız hava alıyor ve nem ayağınızdan hızla uzaklaşıyor. En zorlu yarışlarda ve uzun koşu antrenmanlarında bile sporcunun ayağı nefes alabildiği için koşucu teri hissetmiyor. Ayaklar gün boyu adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabının içinde kalsa bile rahatsızlık hissi oluşmuyor.

Dayanıklı Kauçuk Taban Mükemmel Tutuş Sağlıyor

adidas Asweerun erkek spor ayakkabısının kauçuk dış tabanı sayesinde koşu yapılan zeminin yapısı ne olursa olsun yeri kavrayan ayakkabı mükemmel tutuş sağlıyor. Kauçuk dış taban ayakkabının erken yıpranmasını da engelleyerek koşucunun ayakkabıyı daha uzun süre kullanmasını olanaklı kılıyor. Model yastıklamalı EVA oluklu orta tabanı sayesinde kullanıcıya hafiflik ve üst sınıf konfor deneyimi yaşatıyor. Normal ayak kemeri için tasarlanmış üründe yer alan Fitcounter topuk koruyucu ise hareketleri kısıtlamayarak sporcunun özgür hareketine yardım ederken farklı zeminlerde koşarken bile ona dengede kalması için destek sağlıyor. Kauçuk dış taban ise zemin tutuşu sağlayan dış taban bölmeleri sayesinde sporcuya kendini güvende hissettiriyor.

Bağcıklı Tasarım Klasik Stil

Klasik tarzdan vazgeçmeyen sporseverlerin ilgi gösterdiği adidas koşu ayakkabısının adidas'ın ikonik 3 bant detayından oluşan dizaynı, bağcıklı tasarımı ve normal kalıbı ürünün rahatlığına ve klasik duruşuna destek oluyor. Doğal ve yalın bir stille antrenmanına odaklanmak isteyenler için en ideal çözümü sağlayan adidas Asweeren erkek spor ayakkabı koşucuların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her tarz antrenman kıyafetiyle uyum sağlayan ayakkabı, sporcuların antrenman esnasında modern bir tarz oluşturmalarına da olanak tanıyor.

adidas Asweerun Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

 • Hafifliğiyle sporcunun rahatlığına katkı sağlıyor.
 • File sayası ile ayağa nefes aldırarak ter, kötü koku ve bakteri oluşumunun önüne geçiyor.
 • Dayanıklı kauçuk dış tabanı ve taban bölmeleri ile zemini mükemmel kavrıyor.
 • Yastıklamalı orta tabanı sayesinde her adımda konforlu oluşuyla tercih ediliyor.
 • Bağcıklı tasarım klasik duruşu destekliyor ve ayakkabının ayağa göre ayarlanabilmesine izin veriyor.
 • EVA oluklu orta taban hafifliğe destek oluyor.
 • Normal kalıp rahatlık sağlarken ürünün klasik havasını daha belirgin kılıyor.
 • Orta taban yüksekliği 10.8 mm (topuk 27.6 mm/burun 16.8 mm)
 • Fitcounter topuk koruyucu engebeli zeminlerde bile denge sağlıyor.
 • Ağırlık 42.5 numara için 221g
 • İkonik adidas 3 bant detayı ürünün marka değerini vurguluyor.

adidas Asweerun erkek spor ayakkabısı, hafifliğiyle ön planda olan ve tüm teknolojik donanımlarıyla koşu sporuyla ilgilenenlerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerdendir. Sizin de koşu ayakkabısı arayışınız varsa ürünü Barcin.com üzerinden inceleyebilir, arzu ederseniz avantajlı fiyatlarla satın alabilir, kendinizle ve rakiplerinizle olan performans yarışında hedefe ilk siz ulaşabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.