adidas Athly V 3-Stripes Fit Swimsuit Kadın Mayo

#DQ3328

189.00 TL 139.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Athly V 3-Stripes Fit Swimsuit Kadın Mayo

Sporun her dalı için gelişmiş tekstil ürünleri ve aksesuarları üreten adidas; tasarımlarında rahatlığın, şıklığın ve donanımın bir arada olması konusunda hassas davranıyor. Marka, fitness antrenmanlarında sporcuların performanslarını artırmak amacıyla tasarladığı adidas Athly V3-Stripes Fit Swimsuit Kadın Mayo ile yüzme alanında da iddiasını ortaya koyuyor. Standart yaka, sırt ve bacak kesimine sahip model, antrenmanlarda konfor sağlamasının yanında zarif ve sade tarzıyla da kullanıcı tarafından artı puan almayı başarıyor. Klora karşı dayanıklı üretilmiş olan mayo, içeriğinde geri dönüştürülmüş balık ağları ve diğer atık naylonların kullanıldığı yumuşak bir kumaştan üretilmiş olması nedeniyle de çevre dostu misyonuyla ekstra önem kazanıyor.

Sade Doğal ve Rahat

Sade tasarımı, V yaka sırt açıklığı, kenarlardaki 3 bant detayı ile klasik bir duruşa sahip adidas Athly V3-Stripes Fit Swimsuit kadın mayo adeta doğallığı temsil ediyor. Yüzme sporuyla profesyonel olarak ilgilenen kadın sporcuların sıklıkla tercih ettiği klasik mayo modeli, yüzmeyi ciddiye alan herkes tarafından beğeniliyor. Klora dayanıklı oluşuyla yaz-kış havuz sporlarında kullanılan ürün, daima sportif tarzı seven kadınlar tarafından plajda da kullanılıyor. Yalın ve doğal bir dizaynla tasarlanmış olan adidas Fit Swimsuit mayo, frapanlıktan uzak durmayı seven kullanıcıların da gözdesi. Şıklığını detaylarda gizleyen tasarımın önündeki adidas logosu ve üç çizgiden oluşan dağ işareti mayonun markasını ve stilini vurguluyor. Dağları aşarak, hedeflere ulaşmak anlamını taşıyan üç çizginin mayoda yer alması yüzücü kadınları motive edici nitelik taşıyor. Mayonun esnek yapısı, atık materyallerden üretilmiş çevre dostu kumaşı yüzme sporuyla uğraşanlar açısından büyük önem taşıyor. Dikiş kalitesi, kesimi, askıları, sırt oyukluğu ve benzer detayları ürünü farklılaştıran öğelerden sadece birkaçı.

Çevre Dostu özel Tasarım

Sporseverlere sunduğu ürünlerin neredeyse tamamında doğaya katkı sağlamaya öncelik veren adidas, Athly V3-Stripes Fit Swimsuit kadın mayosunda da misyonunu sürdürüyor. Çevre dostu mayoları üretmek için seçilen ECOLONYL iplik; atık naylonlardan oluşan son teknoloji elyaflardan oluşuyor. adidas Athly V3- Stripes kadın mayo ürününün klora karşı dayanıklı kumaşı, asgari atıkla kaliteli performans ürünleri üretmek için çabalanarak üretiliyor. Bu üretime geri dönüştürülmüş balık ağları da kullanılarak katkı sağlanıyor. En kaliteli ve işlevsel ürünleri sporseverlere sunmaya özen gösteren adidas; Fit Swimsuit mayo ürünüyle yüzme sporuyla ilgilenenleri memnun ediyor. Rahat, konforlu, çevre dostu, asil duruşlu adidas mayo, kesimi sayesinde kullanıcıların vücudunu sarıyor. %78 geri dönüştürülmüş naylon ve %22 elastan triko kullanılarak üretilmiş olan adidas kadın mayosu ile kadınlar yarışlarda yer alabiliyor, profesyonel antrenmanlara katılabiliyor, yüzebiliyor ve isterlerse güneşlenebiliyor.

adidas Athly V 3-Stripes Fit Swimsuit Kadın Mayo

 • Fitness antrenmanları için üretilmiş 3 bantlı mayo kullanıcıların performansını artırıyor.
 • Klora karşı dayanıklı ürün içeriğinde balık ağları ve diğer atık naylonların kullanıldığı yumuşak bir kumaştan üretilmiş çevre dostu oluşuyla ön plana çıkıyor.
 • Standart yaka, sırt ve bacak kesimine sahip mayo kullanıcılara zarif, sportif ve asil bir hava katıyor.
 • Ürünün ön gövdesinde bulunan adidas logosu ve dağ işareti markaya vurgu yapıyor.
 • Yan bantlar ürüne şık detay katıyor.
 • Standart kalça oyukluğu ürüne kullanım kolaylığı sağlıyor.
 • %78 geri dönüştürülmüş naylon ve %22 elastan triko materyalden üretilmiş olan mayo çabuk kuruyor.
 • Kaliteli, modası geçmeyecek olan adidas mayo kullanım talimatlarına uyulduğunda yıpranmıyor ve solmuyor, uzun süre kullanıma uygunluk gösteriyor.

Sporu yaşam biçimi haline getirmiş sporcuların favori markası adidas, her tür sportif faaliyet için geliştirdiği ürünleriyle spor arenasında adından söz ettirir. Sporculara hem şık hem kullanışlı ürünler sunan adidas, kaliteli kumaşları ve üretim özellikleriyle kullanıcıları daima memnun eder. Siz de yüzme stilini tam anlamıyla yansıtan adidas Athly V 3- Stripes Fit Swimsuit kadın mayoya online spor mağazası Barcin.com üzerinden kolayca ulaşarak ürünü inceleyebilir; satın almak için sipariş oluşturabilirsiniz

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.