adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo

#DY5925

209.00 TL 159.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 116
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo

Yüzme tutkunu çocuklar için özel olarak tasarlanan adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo, rahat kesimi ile konforlu bir kullanım fırsatı sunuyor. Neşeli ve enerjik yapıları ile gün boyu hareket halindeki çocukların yüzme egzersizlerinde de kendini rahat hissetmesini sağlayan model, fitness amaçlı yüzme antrenmanların için ideal bir seçenek oluyor. Spor giyim dünyasında özel bir yere sahip olan adidas markasının özel teknolojileri ile donatılan ürün, markanın çevre dostu mayo koleksiyonu içinde yerini alıyor. Geri dönüştürülmüş balık ağları ve diğer atık naylonlardan üretilen ECONYL® son teknoloji elyaf kullanılarak tasarlanan adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo, havuz ve denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Klora karşı dayanıklı kumaş dokusu ile ön plana çıkan mayo, uzun süre sağlamlığını koruyor.

Rahat Kulaçlar

Esnek kumaş dokusu sayesinde minik yüzücülerin tüm hareketleri ile mükemmel bir uyum yakalamayı başaran adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo, kolların hareket etme kabiliyetini arttıran omuz tasarımıyla daha rahat kulaç atmalarına imkân veriyor. Standart kalça oyukluğu sayesinde bacak hareketlerinin de kısıtlanması önleyen model, esnek kumaş dokusu ile yüzme aktivitelerinin çok daha keyifli hale gelmesine katkı sağlıyor. Su içerisinde yapılan her türlü fiziksel aktivite için uygun bir kullanın sağlayan model, özel kumaş dokusu ile cilt sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmıyor. Çocukların hareket etme kabiliyetini artırarak daha özgür ve rahat yüzme fırsatı sunan adidas Athly V 3-Stripes Çocuk Mayo, en çok tercih edilen mayo çeşitleri arasında yerini alıyor.

Maksimum Performans

Yan tarafında yer alan üç bant detayı ile adidas markasının kalitesini yansıtan adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo, esnek kumaş dokusu ve yenilikçi teknolojileri ile en yoğun yüzme egzersizlerinde bile çocuklara destek oluyor. Özel omuz ve sırt tasarımıyla kolların yüzme hareketleriyle uyum sağlamasını kolaylaştıran model, standart kalça oyukları ile bacak ve kala hareketlerinin de daha kolay yapılabilmesini destekliyor. Vücut ile uyumlu yapısı sayesinde minik sporcuların yüzme aktivitesine odaklanmasına yardımcı olan model, dört bir yana esneyen kumaş dokusu sayesinde çocukların tüm vücut hareketlerinde kontrolü eline almasını sağlıyor. %78 geri dönüştürülmüş naylon / %22 elastan triko kumaş kullanılarak tasarlanan ürün, gün boyu hareket halindeki çocukların enerjisi ve neşesine uygun yüksek performans sergiliyor. Kaliteli kumaş dokusu sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma ev sahipliği yapan model, dayanıklı yapısı ile ön plana çıkıyor.Özellikle yüzme antrenmanlarında sağladığı destek ile adından söz ettiren adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo modeli, yüzme derslerinin daha eğlenceli geçmesini sağlıyor.

Diğer Özellikler

  • Infinitex Fitness Eco kumaş dokusu sayesinde uzun süre kullanılabilen adidas çocuk mayo, esnek dokusu sayesinde minik yüzücülerin daha rahat ve konforlu yüzmesine yardımcı oluyor.
  • Geri dönüştürülmüş balık ağlarından elde edilen iplikler kullanılarak tasarlanan ürün, çevre dostu politikası ile çevreye duyarlı ebeveynlerin tercihi oluyor.
  • Rahatlığı ve konfor sağlayan standart sırt açıklığı ve kalça oyukluğu ile dikkat çeken ürün, şık tasarımıyla da beğeni kazanıyor.
  • Klora karşı dayanıklı kumaş kullanılarak tasarlanan model, yüzme havuzunda da rahatlıkla kullanılabiliyor.
  • Kumaş: %78 geri dönüştürülmüş naylon / %22 elastan triko
  • Geri dönüştürülmüş balık ağları ve diğer atık naylonlardan üretilen ECONYL® iplik kullanılarak üretilen adidas mayo, çevreye duyarlı yapısı ile dikkat çekiyor. adidas’ın çevre dostu politikasının en özel örneklerinden biri olan Athly V 3-Stripes Çocuk Mayo, görünüm olarak da markanın klasik şıklığını yansıtıyor.

Minik yüzücülere rahatlık ve konfor sunarak performanslarını arttıran adidas Athly V 3-Stripes Swimsuit Çocuk Mayo'yu Barcin.com üzerinden kolaca satın alabilir ve avantajlı ödeme seçenekleriyle satın alarak yüzme aktivitelerini daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.