adidas Beckenbauer Track Top SS19 Erkek Ceket

#DV1521

529.00 TL 399.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas Beckenbauer Track Top Erkek Ceket

adidas'ın ilk kez 1967 yılında sunduğu eşofman takımı, bir spor giyim şirketi için kelimenin tam anlamıyla devrim niteliğinde olan bir adımdır. adidas Beckenbauer Track Top erkek ceketi, arşivlerde yer alan efsanevi modelin yeniden yorumlanmış biçimi olarak tasarlanmıştır. Bu yeni versiyon, spor şıklığına ve karizmasına düşkün erkeklerin oldukça rağbet ettiği bir tasarımdır. Retro havası ve şık dizaynı ile geçmişin izlerinin oldukça başarılı bir şekilde modern çizgilerle harmanlandığını ilk bakışta göstermektedir. Günden güne tutkunlarını artırmakta ve özellikle tercih edilen ürünler arasında yerini sağlamlaştırmaktadır.

Konfordan ve Kaliteden Ödün Vermeyen Tasarım

Erkek fermuarlı üst, retro tarzda tasarlanmış yaka stiliyle ikonik modele sadık kalındığını bir kez daha kanıtlar niteliktedir. Adeta eski ve yeninin harmonik bir ahengi özelliğini taşır ve başarılı bir retro-modern sentezidir. Aynı tondaki iki yönlü fermuar detayı ise şık ve benzersiz bir görünüm yaratır. Hem rahatlığınızın hem de şıklığınızın özenle ve detaylıca düşünüldüğü ürün, 1960'ların o benzersiz ve ikonik havasını da üzerinizde hissetmenizi sağlar.

adidas Beckenbauer Track Top erkek ceket, nakış Trefoil logosu ve zıt renklerde dizayn edilmiş olan 3 bant detayıyla tamamlanmaktadır. Fermuarlı ön cepleri bulunan ve Ribana stili dik yaka tasarımı bulunan ürün; oldukça kullanışlı, rahat ve konfor kalitesini maksimum seviyede sunan bir niteliktedir. Ürün, Ribana tarzı manşet detayları ve vücudu dengeli saran özelliği sayesinde şıklığınızı ve rahatlığınızı ön plana alır. Model bu özellikleriyle sizlere benzersiz bir spor rahatlığını ve şıklığını vadetmektedir.

Retro ve Modern Çizgilerin Şık Uyumu

Oldukça ilgi çeken ve göz dolduran dizayn detayları, özellikle ürünün öncelikli tercih nedeni olması noktasında belirleyici etkenlerdendir. adidas Beckenbauer Track Top erkek ceket, normal kesim standartlarında tasarlanmış ve üretilmiştir. Retro ve modern sentezini seven, şıklığından taviz vermeyen erkekler için özellikle dizayn edilmiştir.

adidas markasının, 1967'lerde sadece ayakkabı üreten bir firmayken devrim niteliğinde bir adım atması, eşofman üretme ve hizmete sunma hamlesi o dönem için önemli bir gelişmedir ve o günlerdeki başarının yadsınamaz sırlarındandır. 1967'lerdeki bu devrim niteliğindeki hamlenin bir üründen esinlenilmiş olması da adidas Beckenbauer Track Top erkek ceketinin öne çıkan ve dikkat çeken özelliklerindendir. adidas Beckenbauer Track Top erkek ceketin %52'si pamuk, %48'i ise polyester malzemeden üretilmiştir.

adidas Beckenbauer Track Top Erkek Ceketin Genel Özellikleri

 • 1967'lerin eşofman tasarımından esinlenilmiştir ve bu retro hava, modern çizgilerle başarılı bir biçimde harmanlanmıştır. Ürün, benzersiz ikonik bir havanın yer aldığı özel bir dizayna sahiptir. Arşivlerdeki benzersiz modelin tekrar yorumlanmış versiyonudur.
 • Erkek fermuarlı olan üst, retro dik yaka stiliyle ikonik modele sadık kalındığının göstergesi niteliğindedir.
 • Aynı tonda iki yönlü fermuarı bulunur ve bu özellikler ürüne ayrı bir hava katmakla birlikte şık ve benzersiz bir görünüm sağlar.
 • Ribana dik yaka detayı, iki yönlü ve tam boy fermuar özelliğiyle tasarlanan ürün, vücudu dengeli bir biçimde saran nitelikte ve normal kesim standartlarındadır.
 • Göğüs kısmındaki nakış Trefoil logosu ve kollardaki 3 bant detayı da ürüne şık ve ikonik bir hava katar.
 • Ürünün %52'si pamuk, %48'i ise polyester malzemeden üretilmiştir.
US
EU
Spor
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.