adidas City Cup FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#B22728

529.00 TL 319.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı

Kaykayların ilham alıcı köklerine döndüğümüzde adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı modeli karşımıza çıkıyor. Bugünün yaratıcı kaykay sürücüleri için adidas City Cup modeli geçmişi yeniden hatırlatıyor. Ayakkabının; uzun ömürlü aşınmaların önüne geçmek için tasarlanmış olan süet üstleri bulunuyor. Öte yandan; çift orta taban yapısı, stabilite, destek ve dayanıklılığı artırıyor. Renge göre değişmekle birlikte deri, sentetik deri, süet malzemelerden üretilen adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı, retro görünümü ve konforu ile bugünün tarz sahibi erkekleri tarafından beğenilerek takip ediliyor.

Mükemmel Uyum ve Eşsiz Konfor

adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı, örgü astarı sayesinde ayakları sıkıca sarıyor ve sadece çok kısa bir sürede mükemmel uyum yaratıyor. Böylece, büyük miktarda esneklik ve rahatlık sunuyor. Bu his, gün boyu ayaklarda yer almaya devam ediyor. Sadece adidas City Cup'ı ayaklar üzerinde hissetmek bile gün içindeki aktivitelerde büyük konfor sağlıyor. Sonuçta adidas City Cuperkek spor ayakkabı , çok fazla konfor, sert inişlerde büyük destek ve iyi bir kararlılık formu sunuyor.

Klasik Tarz ve Modern Görünüm

Son yıllarda spor ayakkabılar, sporcular için geliştirilen teknik detaylarının dışında tamamen moda malzemesi olarak ele alınıyor. Özellikle eski dönemlere ait bazı ikonik ürünler, yüksek moda elemanı olarak görülüyor. adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı, pek çok kullanıcı tarafından klasik hale getiriliyor.

Pek çok kullanıcı City Cup modelini teknik özelliklerinin ötesinde yalnızca şık tasarımı dolayısı ile tercih ediyor. Pek çok farklı rengi olması da bu anlamda daha tercih edilebilir olmasını sağlıyor. Öte yandan; hafif yapısı ile günlük hayatın koşturmacasın da mükemmel uyum ve konfor sürekliliği sunuyor.

Sınırsız Hareket ve Performans

adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabının fit, form ve kavrama yapısı ile mükemmel bir paten ayakkabısı olarak da tercih ediliyor. Özellikle teknik patenciler, adidas City Cup'tan oldukça memnun kalıyor. Dış taban, sağlam tutarken yükseltilmiş taban profili, her tarafta çok iyi bir hareket sağlıyor. Genellikle yüksek boşlukları ve uzun merdiven setlerini kayıyorsanız, iyi bir destek ve yeterli bir etki koruması elde edebilirsiniz. Bu doğrultuda adidas City Cup erkek spor ayakkabı'nın odak noktası, daha fazla kavrama ve esneklik olarak karşımıza çıkıyor.

Ayakkabıyı test eden bazı patenciler, City Cup modelinin ayak parmağının, tahtada çok hassas hareketler yapmaya oldukça elverişli bir yapısı olduğu belirtiyorlar. adidas City Cup erkek ayakkabının sırt tasarımı da kaykay yaparken önemli kolaylıklar sağlıyor. Süper kavrama ve dayanıklılık sağlayan bu model pek çok kaykaycıdan tam not alıyor.

adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabının Genel Özellikleri

  • Süet üst deri olarak tasarlanıyor.
  • Deri dil tasarımı ile dikkat çekiyor.
  • Nefes alan örgü astar ile ayaklarda uzun süreli konfor sağlıyor.
  • Kalıplı orta ayak ve topuk stabilitesi ile rahat hareket gücü yaratıyor.
  • Olağanüstü çekiş için yanları sarıyor.
  • Vulkanize orta taban sargısı ile fark yaratıyor.

Şıklığı ve konforu bir arada yakalamak için adidas City Cup Erkek Spor Ayakkabı modelini barcin.com üzerinden satın alabilirisiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.