adidas Classic Trefoil Backpack FW18 Sırt Çantası

#DJ2170

219.00 TL 139.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Classic Trefoil Backpack Sırt Çantası

Günlük hayatın koşturmacasında pek çok eşyayı yanınızda taşımanız gerekebiliyor. Bu anlamda, hem konforlu hem de geniş bir çantaya sahip olmak önem taşıyor. adidas, pek çok spor ürününde olduğu gibi çantalarda da kalite, performans, dayanıklılık ve konfor bileşenlerinin bir arada olmasına dikkat ediyor. Okulda, işte ya da seyahatte kullanabileceğiniz pek çok sırt çantası modeli bulunuyor. adidas Classic Trefoil Backpack Sırt Çantası, ister günlük hayatınızda isterseniz de seyahatlerinizde kullanabileceğiniz güçlü bir alternatif olarak ortaya çıkıyor. adidas'ın ikonikleşen bu modeli, geniş ve sağlam yapısı ile pek çok kullanıcının ilgisini çekiyor.

Fonksiyonel Perfomans ve Konfor

Bu konforlu, rahat adidas Classic Trefoil Backpack sırt çantasıyla tüm kişisel eşyalarınız güvenli ve şık bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ön fermuarlı cepleri size daha küçük nesneler için bir alan sunuyor. Öte yandan; iç bölme bir dizüstü bilgisayar taşıyabilmek için mükemmel çözümler sunuyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde kırılgan, hassas ya da elektronik cihazlarınızın güvenliği konusunda endişe etmenize gerek kalmıyor. Üstelik dizüstü bilgisayar gibi büyük nesneleri bile kolaylıkla taşıyabilmenizi sağlayan ve omuzları rahatsız etmeyen yumuşak sapları bulunuyor.

Çok Yönlü Kullanım

adidas Classic Trefoil Backpack sırt çantası, ergonomik hava yastıklı astarları ve yumuşak omuz askıları ile kullanıcılarına konfor sunuyor. Tabandaki dayanıklı kaplaması, kire karşı direnç gösteriyor. Spor malzemeleri kitini depolamak, ders kitaplarını taşımak ya da seyahat etmek gibi farklı amaçlar için ideal çözümler sunuyor. Geniş kapasitesi her yaştan öğrencinin okul kitaplarını mükemmel şekilde taşımasına izin veriyor. Sabit ve diğer muhtelif özellikleri ile de ayrıcalık sağlıyor. 15x 42 x 28 cm ölçülerindeki Classic sırt çantası 15 "dizüstü bilgisayar ve A4 klasörleri rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Klasik Tarz ve Modern Görünüm

adidas Classic Trefoil Backpack sırt çantası, ikonikleşen modeli ile stil sahibi kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Sırt çantalarının okul sıralarının dışına taştığı günümüzde ikonikleşen adidas Classic Trefoil Backpack modeli ile stilinize önemli dokunuşlarda bulunabilirsiniz. adidas Classic Trefoil Backpack sırt çantasının ekran baskısında yer alan Trefoil logosu da Originals stili temsil ediyor.

Kontrast renk şeması çantadaki sportif estetiği tamamlıyor. Ön cebi küçük nesneleri saklamak için ideal bulunuyor. Ön fermuarlı cebi, iç dizüstü bilgisayar bölmesi, üst fermuar kapatma, zigzag dikişli ve yastıklı omuz askıları ile stil sahibi görünümünün yanı sıra fonksiyonel çözümler sunuyor.

adidas Classic Trefoil Backpack Sırt Çantasının Genel Kullanım Özellikleri

  • Geniş ana bölme ile pek çok eşyayı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Fermuar sabitleme özelliği sayesinde içindeki ürünlerin güvenliğinden emin olabilirsiniz.
  • Ön fermuarlı cep avantajı ile pratik kullanım elde edebilirsiniz.
  • Yastıklı ayarlanabilir omuz askıları ile pek çok eşyayla doldurmanıza rağmen kolaylıkla ve ergonomik şekilde taşıyabilirsiniz.
  • Üst tutma kolu aracılığıyla dilerseniz, elinizde de tutabilirsiniz.
  • Ekstra bölmesi sayesinde dizüstü bilgisayar ya da tablet gibi elektonik cihazlarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.
  • Boyutlar: 15 cm x 28,5 cm x 42 cm.
  • %100 polyester düz dokuma.
  • Ayarlanabilir ve yastıklı omuz askısı.

adidas Classic Trefoil Backpack sırt çantasını barcin.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.