adidas Climacool® Workout Pnt SS18 Erkek Eşofman Altı

#CG1506

419.00 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı

Spor giyimde kaliteyi, rahatlık ve şıklık ile birleştiren adidas, Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı ürünü ile erkeklere maksimum konfor vadediyor.

Spor aktivitelerine keyif katmayı amaçlayan adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı, özel tasarımı ile farkını konuşturuyor. Sportif şıklığı ile anılmak isteyen erkekler, spor esnasında veya günlük kullanımlarda ürünün fonksiyonel özelliklerinden sonuna kadar yararlanmayı ihmal etmiyor.

Son Trend Kumaş Teknolojisi ile Sağlıklı Anlar

Tasarımıyla olduğu kadar, sahip olduğu cazip özellikler ile dikkatleri üzerine çeken adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı, özel havalandırmalı kumaşı ile konfor ve ergonomi sunuyor. Eşofman altının özel Climacool® teknolojisi, hava ne kadar sıcak olursa olsun, sporcunun optimum vücut ısısında kalmasını sağlıyor. Adidas markasının AR-GE çalışmalarına dayanılarak geliştirilen teknoloji sayesinde ürün üzerinde, üç boyutlu kumaşlar bulunuyor. Bu özel kumaşlar, vücudun önemli sıcaklık ve terleme bölgelerindeki nemi emerek, dışarı atıyor. Yani, giysinin gövdeye yapışmasını önleyerek, deri üzerindeki havalandırmayı optimum seviyeye getiriyor. Sonuç olarak Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı, spor yapan kişiyi serin ve kuru tutuyor. Ürüne ekstra konfor katmak üzere tasarlanan tam boy havalandırmalı file parça da benzer şekilde ergonomik fayda sağlıyor. Ek file parçalar ile serinlik ve kuruluk maksimize ediliyor.

Spordaki Performansı Yükselten Detaylar

Özel Climacool® kumaş teknolojisi, ürüne konfor kazandırırken, ürünün diğer tasarımsal özellikleri de rahatlığı artırıyor. Sporcular, bu sayede terleme gibi faktörlerden etkilenmediği için sıkılmadan daha uzun süre egzersiz yapabiliyor. Böylece antrenmanlarına daha fazla odaklanan, sporseverler, zorlu anlarda, güçlüklerin üstesinden gelerek yüksek performanslar ile başarılı sonuçlar kazanıyor.

Şıklık ve Fonksiyonellik Bir Arada

adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı için düşünülen her bir özellik, bir taraftan ürünün fonksiyonelliğine etki ederken, diğer taraftan modelin tasarımını şıklaştırıyor. Son moda eşofman trendlerine göre dizayn edilen ürünün, hafifçe daralan paçası ve normal kesimi, spor kıyafetin şık görünümü belirginleştiriyor. Küçük eşyaları taşımak için tasarlanan fermuarlı yan cepler aynı zamanda giysiye havalı bir duruş katıyor. Fermuarlı yan cepler, anahtar, para, telefon gibi özel ve önemli kişisel eşyaları muhafaza etme imkânı sağlıyor. Benzer şekilde ürünün belden lastikli formu hem göze, hem de konfora hitap ediyor.

Spor esnasında bel rahatlığı özel önem taşıdığından; belin lastikli yapıya sahip olması, ürün ergonomisine destek sağlıyor. Yüzde yüz oranında polyester dobby kumaştan imal edilen adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı, esnekliği ve hafifliği sayesinde hareket özgürlüğü sunarken; kaliteli görünüm sunuyor.

Uzun Ömürlü Kullanım Sayesinde Ürün Konforu Hayatın Her Anında

Son derece şık olmakla beraber, uzun yıllar boyunca güvenle kullanılan ürün, sportif faaliyetler dışında günlük yaşamda da zevkle giyiliyor. Sunduğu konfor nedeniyle günlük gezilerde ve özellikle uzun saatleri içeren uçak ve otobüs seyahatleri ile uzun süreli otomobil kullanımlarında erkeklerin bir numaralı tercihi olan ürün, rahatlığa ihtiyaç duyulan birçok ortamda kullanılıyor. Türk erkeklerinin vazgeçemediği pikniklerde, bisiklet gezilerinde, kamp aktivitelerinde, çocuklarla açık hava da eğlenirken ya da maç yaparken en sık tercih edilen giysilerin başında adidas Climacool® Workout Pnt Erkek Eşofman Altı geliyor.

US
EU
Spor
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: adidas alt tekstil ürünlerinde boylar standarttır. Seçimlerinizi bel ve kalça ölçünüze göre yapınız.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.