adidas Climaheat Gilet Kadın Yelek

#BR6824

439.00 TL 179.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Climaheat™ Gilet Kadın Yelek

Kadınlar ve özellikle sporu hayatının bir parçası haline getirenler için özel olarak tasarlanan adidas Climaheat Gilet Kadın Yelek, hava koşulları her ne durumda olursa olsun vücudu dış etkenlerden koruyor ve sporu daha keyifli bir hale getiriyor.

Climaheat™ Yalıtım

Climaheat™ yalıtım ısıyı yelekte tutuyor ve daha hızlı kuruyan doğal kürkten ilham alan içi delikli liflerle cildin nefes almasını sağlıyor. Fitness ile ilgilenen kadınların rahatlıkla kullanması için tasarlanan adidas Climaheat™ yelek birçok spor yeleğinin tam aksine üzerinde bulunan delikler, vücut ısısını düşürmediği gibi ısıyı dengeliyor ve vücudu soğuktan koruyor. Soğuk kış günlerinde düşük ısıdan, rüzgardan ve esintilerden olabildiğince korunmaya yardımcı oluyor. Spor yaparken efor sonucu ortaya çıkan teri, dış etkenlerle buluşturmadan nefes alabilen ve çabuk kuruyan yeleğin içine hapsediyor ve spor yaparken üşütmeden kaynaklanabilecek rahatsızlıkların büyük oranda önüne geçiyor.

Fermuarlı Yan Cepler

Dışarı çıkarken ve spora giderken yanına alacağı eşyaları koyacak yer bulamayan kadınlar için tasarlanan fermuarlı cepler sayesinde spor yaparken problemsiz bir şekilde küçük eşyalar taşınabiliyor. adidas Climaheat™kadın yeleği, fermuarlı yapısı sayesinde cebe koyulan eşyalar spor esnasında hareketten kaynaklanan bir düşme tehlikesi yaşamıyor ve spor yaparken gönül rahatlığı ve güven içinde cepte taşınıyor. Hangi sporla uğraşılırsa uğraşılsın adidas Climaheat™ kadın yeleği hiçbir hareketten etkilenmiyor ve içine her ne koyulursa koyulsun güvenli bir şekilde taşıyor.

Bağcıklı ve Ayarlanabilir Dik Yaka

Tam boy fermuarı sayesinde rüzgarlı havalarda boğaza kadar koruma sağlıyor. Bağcıklı ve dik yapısıyla isteğe göre ayarlanabiliyor. Bağcığı isteğe göre gevşetilip isteğe göre sıkılabilir şekilde olan adidas Climaheat™ kadın yeleği kontrolü kullanıcıya bırakıyor. Ayarlanabilir dik yakaya sahip oluşuyla kullanıcı kendi tarzını kendi yaratıyor. Sıcak havalarda katlanıp ferahlık sağladığı gibi soğuk havalarda serbest bırakılınca sert rüzgarlardan koruyor.

Reflektörlü Detaylar

Sporun vazgeçilmezlerinden biri olan akşam sporları için özel olarak tasarlanan adidas Climaheat™ kadın yeleği reflektörlü yapısı sayesinde kullanıcıya güvenli bir kullanım sağlıyor. Özellikle koşu ve yürüyüş sporunun yollarda yapılıyor olmasından dolayı yaşanabilecek kazalardan olabildiğince koruyor. Yeleğe gelen ışıklar yeleğin reflektörlü detaylarıyla bütünleşerek kullanıcının olası kazaların önüne geçmesini sağlıyor. Bu şekilde kullanıcı akşam vakti spor yaparken adidas Climaheat™ kadın yeleğini gönül rahatlığıyla giyebiliyor.

Ekstra Sıcaklık

%100 polyester çift örgü özelliğiyle kış mevsiminin soğuk ve sert havasından olabildiğince yalıtım sağlıyor. Arkası hafif uzun tasarımı, bel kısmının da rüzgarlardan korunmasına yardımcı oluyor. Nefes alabilen ve çabuk kuruma özelliği olan Climaheat™ malzemeden üretilen yelek ısıyı bünyesinde tutuyor ve vücut sıcaklığının düşmesini engelliyor. Bu sayede spor yaparken vücut sıcaklığı hep dengede kalıyor.

Özgür Hareket ve Rahatlık

Hava koşullarına karşı sağladığı koruma dışında ergonomik ve esnek yapısıyla adidas Climaheat™kadın yeleği birçok kadın yeleğinin aksine hareket kabiliyetini kısıtlamıyor. Hareket ederken sağladığı rahatlıkla beraber estetik olarak da göz dolduruyor. Sporu daha zevkli hale getiren adidas Climaheat™ kadın yeleği her koşulda, her ortamda spor yapma imkanı sağlıyor. Spor yapmanın günümüzde ihtiyaç olduğu bu dönemde spor yapmaya hiçbir hava koşulunun engel olamayacağını gösteriyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.