adidas Cloudfoam Advantage Clean FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#AW3914

385.00 TL 229.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Cloudfoam Advantage Clean Erkek Spor Ayakkabı

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı modern görüntüsü, konforu, perfore adidas 3 bant detayı ve sentetik deri sayası ile retro tenis stilini sokaklara taşırken; Cloudfoam malzemesi ve Cloudfoam Memory iç tabanı ile rahatlıktan ödün vermemenizi sağlar. Günlük kullanıma uygun bir ayakkabı olarak ön plana çıkan adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, şıklığıyla dikkat çekmektedir.

Modern Görüntü ve Rahatlık

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, adidas'ın köklü tarzını modern görüntü ve modern konfor ile birleştirmektedir. adidas'ın üstün Cloudfoam orta taban ve Cloudfoam Memory iç taban teknolojileriyle ortaya çıkan konfor, adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabıyı vazgeçilmez kılar.

Retro Tenis Stili ile Günümüzün Bileşimi, Perfore 3 Bant

Retro tenis stili ile geçmişin kort modasını günümüz sokaklarına getiren adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, adidas'ın tenis sporundaki büyük geçmişinden izler taşır. adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabının iki yanında taşıdığı perfore 3 bant detayı, adidas'ın 60'lı ve 70'li yıllardaki tenis tarzının ve şıklığının önemli bir simgesidir. Perfore 3 bant detayı ile 60'lı ve 70'li yılların çağrışımlarını günümüze davet eden adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı; topuğunda taşıdığı gofre logo ile bu retro çağrışımları günümüz adidas şıklığıyla birleştirmektedir.

Cloudfoam Memory ile Giyer Giymez Hissedilen Konfor

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, Cloudfoam Memory iç tabana sahiptir. Üstün konfor sağlamak amacıyla geliştirilen Cloudfoam Memory iç taban, adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabının giyilmesiyle birlikte ayağın şeklini alır. Ayak ile gösterdiği bu mükemmel uyum sayesinde Cloudfoam Memory iç taban, gün boyu rahatlık sağlar.

Cloudfoam Orta Taban Dolgusu

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabının orta tabanında Cloudfoam malzeme kullanılmıştır. Böylece giyildiği her zemin koşulunda üstün rahatlık sağlayan adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, aynı zamanda olası tüm darbelere karşı üstün yastıklama sağlayarak ayağınıza ve ayak sağlığınıza büyük oranda destek olur.

Kaliteli Malzeme ile Gelen adidas Sağlamlığı

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabının sayası sentetik deriden üretilmiştir. Üretimde kullanılan sentetik deri malzeme ile hem görsel şıklık hem de sağlamlık kazanan adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, kauçuk dış taban yapısı ile sağlamlığını artırarak kullanıcılarına güvenli bir deneyim vadetmektedir. İç yapısında kullanılan kumaş astar ise sağlamlığın yanında aynı zamanda konfor da sağlamak amacıyla özel olarak üretilmiştir.

adidas Cloudfoam Advantage Clean Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler:

- Cloudfoam orta taban dolgusu

- Cloudfoam Memory iç taban

- Konforlu kumaş astar

- Sentetik deri saya ve kauçuk dış taban

- Perfore 3 bant detayı ve topukta gofre baskı adidas logosu

- Retro tenis stili

adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı üstün konforu ve rahatlığı adidas'ın köklü tenis geçmişiyle ve retro tarzıyla birleştiriyor. Rahat ve şık bir günlük ayakkabı arayışında olan herkes için ön plana çıkan adidas Cloudfoam Advantage Clean erkek spor ayakkabı, sizin için de vazgeçilmez olacak.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.