adidas Cloudfoam Element Race FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#DB1455

299.00 TL 219.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabı

Spor giyim dünyasının önde gelen markalarından olan adidas, dünyanın ünlü sporcularıyla yaptığı anlaşmalarla marka değerini arttırmaya ve sporcuların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bunu yaparken de gündelik hayatta spor giyinmeyi seven sporu amatörce veye hobi olarak yapanlara da alternatif çözümler geliştirerek markalar dünyasındaki yerini ve sıralamasını koruyor. adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabı modeli de gerek spor yaşamına gerekse gündelik hayata kolaylık sağlayacak bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Step-in konfor, premium tamponlama, Cloudfoam taban, Ortholite iç taban teknolojileriyle ayaklara ferahlık veriyor.

Cloudfoam Taban

adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabı, sade şıklığıyla göze çarparken üzerinde kullanılan teknolojik yapısıyla ürünü kullanan sporcuları şaşırtmaya devam ediyor. İyi bir yarış ve koşu ayakkabısı olarak tasarlanan ürün son yıllarda kullandığı Cloudfoam taban teknolojisiyle yarışlarda da iddiasını ortaya koyuyor. Bugüne kadar geliştirdikleri teknolojik kapsamlı ürünleri yaptıkları ar-ge çalışmalarla her yıl daha kaliteli ve konforlu hale getirerek insan hayatına kolaylıklar sunuyor. Adım atmanızı veya koşmanızı kolaylaştıran sistem sayesinde ayaklara binen yük azaltılmış oluyor. Çok sağlam ve aynı zamanda esnek bir yapısı olan Cloudfoam teknolojisi, ayakkabıyı ilk giydiğiniz anda size bu rahatlık hissini sunuyor. Üstün tamponlama için Cloudfoam orta taban teknolojisi Premium tamponlama özelliği ile öne çıkıyor. Koşu özellikli bu tabanlar sayesinde adımlarda çok yönlülüğe, esnekliğe ve konfora büyük önem veriliyor. CloudFoam'la inanılmaz bir adım atma hissini deneyimleyebilirsiniz

Esneklik Sağlayan Ana Malzeme

adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabı modelinde üst malzeme olarak kullanılan, hava alabilen delikli mesh malzeme sayesinde koşu esnasında büyük bir esneklik sağlanıyor. Ürün ayağı hiç rahatsız etmiyor ve ayakların sürekli hava almasını sağlıyor. İki tonlu bir örgü üst vurgular sayesinde materyal şıklığı ön plana çıkarıyor. Dil kısmında adidas dokuma dil etiketi kullanılıyor. adidas markanın logoları bu üründe yine son yıllarda kullanılan yeni bir teknoloji sayesinde dikişsiz 3-Stripes olarak yer alıyor. Aynı malzeme ürünün burun kısmında da kullanılarak adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabısı'na bir bütünlük, görsel bir zenginlik katıyor. Ürünün arka kısmında kullanılan materyal topuk kısmının daha sağlam ve daha uzun ömürlü olmasına imkan veriyor. Aynı materyal ayakkabı bağcıklarının olduğu bölümde de kullanılarak hem görsel bir bütünlük sağlıyor hem de bağcık yerlerini sağlamlaştırıyor. Dizayndaki başarı çalışan kökleri ile sportif bir görünüm bu rahat ayakkabıya yükleniyor. Runner tipi; nötr ayakkabılar, esnekliğe ve çok yönlülüğe, premium tamponlama özelliğine sahip olmalarıyla ilgi çekiyor

Nefes Alabilir Astar ve Konforlu İç taban

Ortholite® yüksek performanslı ayakkabı tabanının açık hücreli benzersiz yapısı uzun süre kalıcı bir tamponlamanın yanı sıra nefes alabilirlik ve nem emilimi sağlıyor. Anti-bakteriyel yapısı ile oluşabilecek rahatsızlıkları önlüyor. adidas iç astarında, iç taban malzemesi de rahat ve hava alabilen bir teknolojiyi size sunuyor. Tekstil astarı ve iç tabanda kullanılan bu özellik sayesinde, koşu veya yürüyüş esnasında ayaklar terlemiyor. Bu da ayakların ayakkabı içerisinde kaymasını önlüyor. Dikişsiz 3-Stripes iki tonlu örgü üstü dokuma, adidas dil etiketi ile estetik görünüme önem veren, stil sahibi spor giyim tutkunlarına hitap eden adidas Cloudfoam Element Race Erkek Spor Ayakkabı rahat tekstil astarı ile her aktivitede konforu garanti ediyor.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.