adidas Cloudfoam Pure FW18 Kadın Spor Ayakkabı

#DB0694

529.00 TL 373.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Cloudfoam Pure Kadın Spor Ayakkabı

adidas Cloudfoam Pure kadın spor ayakkabı, adından da anlaşılacağı gibi saf bir konfor sunuyor. Sıkı bir üst ve kalıp gibi saran çorap yapısı ile tasarlanmış olan bu spor ayakkabısı, mükemmel adımlar atabilmeniz için adeta ayağınız ile bütünlük sağlıyor. Ayağın şeklini alan akıllı köpük iç tabanı ve Cloudfoam yastıklama teknolojisi bir araya gelerek üst düzey konfor sağlıyor. Orta ve dış tabandaki Cloudfoam teknolojisi sayesinde adidas Cloudfoam Pure kadın spor ayakkabı ile attığınız her adımda konforu doyasıya yaşayabilirsiniz.

Bulutların Üstünde Yürüme Hissi

Cloudfoam, konforu optimize etmek ve maksimize etmek için tasarlanmış Cloudfoam Memory iç taban teknolojisi, doğal olmayan ayak konumlandırma olasılığını ortadan kaldırmak için ayaklarınızın şekline uyum için geliştirilmiştir. Yumuşak, bükülebilir yüzey üzerinde yürümek adeta bulutlara basmış hissi yaratıyor. Bu nedenle günlük yürüyüş veya koşma saatlerinden sonra bile çok daha konforlu hissetmenizi sağlıyor.

Devrim Niteliğinde Orta Taban Teknolojisi

Cloudfoam'ın konforu en iyi şekilde sağlamada bu kadar verimli olmasının bir başka nedeni de devrim niteliğindeki orta taban malzemelerinin tabanları çok daha duyarlı hale getirmesi olarak biliniyor. Yani her adımda, bir sonraki adımınızı çok daha az zorlayan önemli bir sıçrama hissedebilirsiniz. Bu nedenle, enerjinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Verimsiz ve enerji tüketen ayakkabı tasarımlar içindeki ağrı veya rahatsızlığı önlemek için Cloudfoam serisine güvenebilirsiniz.

Sürekli Hava Alan Yapı

Cloudfoam teknolojisi, ayakkabının iç yapısının da daima temiz kalmasını sağlıyor. İç malzemesi, havanın akmasına izin vermek için tasarlanıyor, bu yüzden ne kadar uzun süre giydiğinizden bağımsız olarak sürekli serinlik hissi yaşayabilirsiniz. Cloudfoam eklentisinin karakteristik özelliği olan etkileyici konforun yanı sıra bu ayakkabılar, hava geçirmeleri ve konforlu olmaları dolayısı ile oldukça sık tercih ediliyorlar. Bu yüzden ayaklarınız aşırı neme maruz bırakmıyor.

Hem Şık Hem de Fonksiyonel

Cloudfoam'ın bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, her tür kullanıcıya hitap eden çeşitli ayakkabı tasarımları sunması olarak düşünülüyor. Atletizm ayakkabılarından günlük ayakkabı seçeneklerine kadar, ihtiyaçlarınız için bir Cloudfoam ayakkabısı olduğundan emin olabilirsiniz. Şık, hafif kumaşlar ve kıvrımlı tek bir tasarıma sahip ayakkabıların tasarımı, koşu esnasında en yüksek hıza ulaşmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda zarif tasarımı ile günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor.

adidas Cloudfoam Pure Kadın Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

  • Çorap benzeri esnek ağ saya
  • Dil kısmında adidas yazısı
  • Dokuma topuk üzerinde adidas yazısı
  • Rahat tekstil astar yapısı
  • Cloudfoam Memory sockliner özelliği ile üstün adım atma konforu için ayağı sarma
  • Step-in konfor ve üstün yastıklama için kombine Cloudfoam orta taban ve dış taban
  • Ana malzemeler: Tekstil ve sentetik üst / Tekstil astarı / Sentetik dış taban

Hem spor hem de günlük hayatta konforu ve şıklığı bir arada yaşayabilmek için adidas Cloudfoam Pure kadın spor ayakkabı modelini, barcin.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.