adidas Cloudfoam Racer (GS) Spor Ayakkabı

#B75662

325.00 TL 209.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 31.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı

adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı, ayak anayomisine uygun şekilde özel olarak tasarlandı. Performansı yüksek koşu ayakkabılarından ilham alarak tasarlanan genel kullanıma da uygun olan adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı modeli; spor salonunda, açık alanlarda ve günlük hayatta kullanılabilir. Çok yönlü yapısı ile yürüyüş, koşu ve genel egzersiz sırasında kullanılabilen ayakkabı, aynı zamanda ayağı koruyan yastıklamalı Cloudfoam taban yapısı ile de gelişmiş bir konfor deneyimi sunar. İki renkli örgü sayası ve sağlam yapısı ile macera tutkunu kullanıcılara da hitap eden dayanıklı ürün, farklı ve şık bir görünüme sahiptir. Dış tabana dayanıklılık kazandıran kauçuk parçalar ile sağlamlığına sağlamlık katan adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı modeli, sahip olduğu sentetik ve kauçuk dış taban ile birlikte kullanıcısına iyi bir zemin tutuşu sunar. Sahip olduğu dikişsiz üç bant ile adidas'ın klasik tasarımını yansıtan ayakkabı, adidas'ın son yıllarda iddialı ayakkabılarına eklediği son taban teknolojisi Cloudfoam tabanı kullanır. Spor ayakkabıda yüksek standartta kullanışlı ve şık bir seçenek sunan adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı modeli, maceracı ve sporcu kullanıcılara yönelik özel olarak üretilmiştir.

Gelişmiş Bir Yastıklama: Cloudfoam Orta Taban

adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı; adidas'ın son taban teknolojisi "Cloudfoam" orta tabana sahiptir. Cloudfoam taban, gelişmiş yastıklama davranışı ile konforlu bir yürüyüş ve koşu deneyimi sunar. Kullanıcısına rahat bir eylem olanağı sunan cloudfoam orta taban; özellikle beton, taş, asfalt gibi sert zeminlerde ayağın yere basışını yumuşatarak uygun bir yastıklama sağlar. Ani basıncı azaltarak bilek, kas ve tendonları koruyan cloudfoam orta taban yapısı; kullanım sırasında ve sonrasında daha az yorgunluk hissedilmesini sağlar. Bu akıllı tasarım, kullanıcısına yüksek çıtada bir konfor sunarken az yoğun malzeme yapısı ile ayakkabı kütlesini hafifleterek kullanıcıyı fazla ağırlıktan kurtarır.

Kadınlar İçin Özel Tasarım

Sahip olduğu taban yapısı ve sunduğu konforun yanı sıra görüntüsü ve tasarımı ile de adından söz ettiren adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı modeli dikişsiz üç banta sahiptir. adidas'ın yıllardır kullanarak klasikleştirdiği "üç bant" tasarımı ile modern taban ve saya malzemelerini buluşturan ayakkabı; çift renkli, dokulu ve şık sayası ile de estetik bir görünüm yakalamıştır. Aynı zamanda dayanıklı, sentetik bir malzemeye sahip olan örgü saya ayakların nefes alabilmesini sağlar. Ayakkabıyı tabanda tamamlayan kauçuk ve sentetik dış taban kaymayı engelleyen dayanıklı bir yapıya sahiptir.

adidas Cf Racer (GS) Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

 • Koşu ayakkabılarından ilham alarak üretilen bu ayakkabı, iki renkli örgü sayası ve sağlam yapısıyla eğlenceli maceralar için tasarlanmıştır.
 • Ayakkabının Cloudfoam yastıklaması üst düzey konfor sağlar.
 • Çift renkli örgü saya
 • Dikişsiz 3 Bant
 • Dil yerleştirme şeridi; topuk bandı
 • Konforlu kumaş astar
 • Giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan cloudfoam orta taban
 • Dış tabana dayanıklılık kazandıran kauçuk ek parçalar
 • Kumaş ve sentetik saya
 • Kumaş astar
 • Sentetik ve kauçuk dış taban
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.