adidas Cosmic 2.0 '18 Erkek Spor Ayakkabı

#B44738

499.00 TL 319.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı

adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı; konforu ve performansı bir araya getiyor. adidas Cosmic 2.0 koşu ayakkabısı ayağın her yere basışında yumuşak bir zemin teması sağlıyor. Yeni teknolojik taban katmanlarından özel olarak oluşturulmuş olan koşu ayakkabısı, aynı zamanda doğal zemin teması deneyimi sunuyor. Üstün kaliteli yastıklaması sayesinde adidas Cosmic 2.0 koşu ayakkabısı eklemlerinize ve tendonlarınıza gelen basıncı azaltıyor. adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı ürününde bulunan esnek ve hafif file saya ayağı desteklerken, iç taban ise havalandırmayı da sağlıyor. Cloudfoam orta tabanın kattığı hafiflik ve etkileyici yastıklama sayesinde adidas Cosmic 2.0 modeli ile doğal basış hissini üstün konfor ve performans ile birleştirebilirsiniz.

Performansa Yönelik Konfor

Nefes alabilirlik sağlayan, dikişsiz, esnek file sayaya sahip olan Cosmic 2.0 Erkek Koşu Ayakkabısı; yürüyüş ve koşu sırasında konforlu ve rahat bir performans gösterilmesini sağlıyor. Cosmic 2.0 modeli OrthoLite® iç taban yapısı ile birlikte konfor ve performansını katlıyor. Giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta taban, hafiflik ve süspansiyonu bir araya getiriyor. Doğallık ve rahatlığı amaç edinen adidas Cosmic 2.0 erkek koşu ayakkabısı, aşil tendonunun doğal hareket etmesini sağlayan Fitcounter topuk koruyucu ile bu iddiasını bir basamak daha yukarı taşıyor.

Dayanıklılık

İç ve orta tabanları ile yastıklamalı koruyuculuk sunan adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı dış koşullara karşı da sağlam yapısı ile dikkat çekiyor. Aşınmaya karşı son derece dayanıklı adiwear dış tabanı sayesinde ayakkabının ömrü ortalamanın üzerine çıkıyor. Kauçuk tabanı ile birlikte zemine tutunma performansını arttıran ayakkabının kumaş ve sentetik sayası görsel olarak ve sahip olduğu dayanıklılık ile birlikte ayakkabıyı tamamlıyor.

Tasarım

adidas'ın üç bant çizgilerini üzerinde taşıyan Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı, sade görüntüsü ile ön plana çıkıyor. Yastıklamalı kalın tabanının yanı sıra ayakkabının üst bölümünü kaplayan dokulu sayası ile dikkat çeken ayakkabıyı siyah bağcıklar tamamlıyor. Klasik adidas tasarımının dışına çıkmayan model sade ve kullanışlı bir koşu ayakkabısı olarak ön plana geliyor.

Nefes alabilirlik sağlayan, dikişsiz, esnek file sayanın yanı sıra bilek ve topuk üzerindeki baskıyı azaltan yumuşak bilek kısmı ile adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı, rahatlık ve performansı bir arada arayan tüm amatör ve profesyonel koşuculara hitap ediyor. Doğal bir basış tecrübesi yaşatmaya çalışan koşu ayakkabısı aynı zamanda topuk ve eklemleri koruyan taban yapısı ile üstün bir konfor sağlıyor. Harekete geçiren özellikleri ile sade şıklığı buluşturan adidas Cosmic 2.0; yürüyüş ve koşu performanslarınız için konforlu bir ayakkabı sunuyor.

adidas Cosmic 2.0 Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikleri

 • Cloudfoam orta taban
 • Nefes alabilirlik sağlayan, dikişsiz, esnek file saya
 • Daha fazla konfor ve performans için OrthoLite® iç taban
 • Giyildiği ilk andan itibaren konfor ve üstün yastıklama sunan Cloudfoam orta taban
 • Aşil tendonunun doğal hareket etmesini sağlayan Fitcounter topuk koruyucu
 • Aşınmaya karşı son derece dayanıklı Adiwear dış taban
 • Ağırlık: 302 g (42,5 numara)
 • Orta taban yüksekliği: 10 mm (topuk: 28 mm / burun: 18 mm)
 • Temel malzemeler: Kumaş ve sentetik saya / Kumaş astar / Kauçuk dış taban
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.