adidas CourtVantage SS17 Spor Ayakkabı

#BB0148

369.00 TL 239.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 45.5
ÜCRETSİZ KARGO

99 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Spor Ayakkabı İçin Sade ve Şık Bir Tarz

Dünyanın tanınmış ayakkabı üreticilerinden adidas, yeni sezon adidas spor ayakkabı modeli CourtVantage ile karşınızda. Spor ayakkabısı olarak kullanabileceğiniz gibi bu adidas ayakkabı günlük kullanım için de uygun bir şekildedir. Çünkü sokak stiline sahip bir şekilde dizayn edilmiştir. adidas şeritli ayakkabı unisex özelliği sayesinde hem bayanlar hem de baylar için uygun bir tercih olarak karşınıza çıkar. Sade ve şık tasarımı sayesinde genç yaşlı pek çok insan için alternatif oluşturan zamansız bir tarza sahiptir.

Sadece Dışı Değil İçi de Ayrı Bir Tarz

CourtVantage sadece dış görüntüsüyle değil aynı zamanda içi ve içinde sahip olduğu teknolojilerle de kendinden söz ettirir. adidas CourtVantage Unisex ayakkabı özellikleri içinde ilk olarak dikkat çeken ayakkabının düşük kesimli olmasıdır. Düşük kesim ayak bileğinin daha rahat etmesine imkan tanır. Bu sayede esnek bir kullanım imkanı da sunulmuş olur. Daha sonra içindeki astara bakılırsa doğal olarak nefes alabilen tuval astar kullanıldığı görülür. Bu hem ayakkabıyı sağlam tutmak için, hem de ayak sağlığına zarar vermemesi için yumuşak bir şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak ayakkabı tabanı vulkanize kauçuk tabandan üretilmiştir. Vulkanize işlemi, biçim alması ve geniş bir sıcaklık aralığında dayanıklılık göstermesi için ham kauçuğun kükürtle birleştirilmesi işlemidir. Bu sayede ayakkabı tabanı sıcak havalarda yaptığınız yürüyüşlerde sizlere daha dayanıklı bir ayakkabı ve daha uzun bir kullanım ömrü sunar.

OrthoLite Teknolojisi

adidas CourtVantage Unisex model spor ayakkabı için en önemli özelliklerden biri olarak OrthoLite teknolojisi verilebilir. Tescilli poliüretan formülü ve geri dönüştürülebilir kauçuktan yapılmasıyla pek çok özelliği içinde barındırır. OrthoLite teknolojisinin ilk özelliği olarak uzun süreli tamponlama özelliği söylenebilir. Geleneksel ayakkabı tabanlarının aksine zaman içinde yüzde 5 daha az baskı yapar. Bu da ayakkabıyı her giyişinizde ayağınızın taban üzerine ilk günkü gibi ve maksimum rahatlık hissiyle oturmasını sağlar. İkinci olarak OrthoLite açık hücreli kauçukları yüzde 95 ile yüzde 100 arasında hava geçirgenliği sağlar. Hava ayağın içinde ve etrafında rahatça dolaşır. Bu sayede ayakkabı içinde ayak soğuk bir şekilde kalmış olur. Üçüncü olarak OrthoLite'ın özel açık hücreleri sayesinde ayakkabı tabanı içinde bir nem ve ıslaklık yönetim sistemi kuruludur. Bu sistem ayakkabı içindeki nemin ayağınızdan uzaklaşıp ayağın daha soğuk, kuru ve sağlıklı bir ortam oluşmasına yardım eder. Dördüncü olarak OrthoLite teknolojisi içlerinde her türlü mantar, bakteri ve koku ile savaşmak için patentli tuz temelli mikrop öldürücü köpük içerir. Bu anti mikrobik özellik, kokudan dolayı oluşabilecek mantar ve bakterileri engeller. Beşinci olarak OrthoLite teknolojisi ile oluşturulmuş adidas ayakkabı astarı makinede yıkanabilir. Yıkandıktan sonra tüm özelliklerini korur ve yeni gibi kullanılabilir. Son özellik olarak OrthoLite teknolojisi ile donatılmış ayakkabı tabanları hafiftir. Hava geçirebilme özellikleriyle birleşince ayakkabıların performansına zarar vermez, performanslarını artırırlar.

Çevreci Bir Spor Ayakkabı

adidas, marka olarak üretiminde çevreye gereksiz hiçbir zarar vermeyen ürünler üreten firmaların üyesi olduğu Sürdürülebilir Kıyafet Birliği'nin(The Sustainable Apparel Coalition) üyesidir. Bu sayede adidas CourtVantage hem yapımında kullanılan maddelerle hem de içindeki teknolojilerle çevreye en az zarar veren ürünlerden biri olarak karşınızdadır.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.