adidas CourtVantage SS17 Spor Ayakkabı

#BB0148

369.00 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

99 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

Yalın ama Göz Alıcı

Adidas ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan klasik Courtvantage ayakkabı ile kombin yapmak kolaydır ve sadeliği ile giysilerinizi tamamlar. Yalın bir stili olan bu model, sade ama zarif tarzı ile günlük kıyafetlerinizi günlük görünümün havasından kurtararak dikkatleri üzerinize çeker. Göz alıcı detayları ile kıyafetlerinizi ve görünümünüzü tamamlar.

Aile Boyu Kullanım

Adidas Court Vantage SS17 beyaz spor ayakkabının numara aralıkları oldukça geniştir. Öyle ki; ayak numarası küçük olan bayanlar ve çocuklar için 36 numarasını bulabileceğiniz gibi özellikle büyük numara ayakkabı bulmakta zorlanan bireyler için 48 numaraya kadar numara seçenekleri mevcuttur. Hem kadın hem de erkeklerin kullanabildiği unisex bir model olup, tüm aile bireyleri tarafından tercih edebilir. Ailecek takım giyinmeyi seven bireyler kalitesine ve tarzına güvendiği bu ayakkabıyı çocukları, eşi ve kendisi ve tüm sevdikleri için alabilir.

İçeriden ve Dışarıdan Sağlanan Destek

Ayakkabının dış yüzeyini kaplayan deri saya oldukça kalitelidir. Bu da ayakkabının cazibesini artırır ve ayrıca ayakkabıya dayanıklılık katar. Kalite ve dayanıklılık özellikleri size ister günlük kullanımda isterseniz spor yaparken uzun yıllar kullanabilme olanağı sunar. Bir ayakkabının uzun süreli ve günlük kullanımında ayakları en çok rahatsız eden sert zemindir. Adidas Court Vantage SS17 spor ayakkabının yapımında kullanılan sertleştirilmiş kauçuk dış tabanı yastıklama yapma özelliğine sahiptir ve bu özellik zeminin ayaklarınıza uyguladığı karşı kuvvetin şiddetini azaltır ve ayaklarınızı yormasını engeller. Bu da size ayakkabıyı uzun süre ve günlük amaçla kullanma imkânı sunar. Sertleştirilmiş kauçuk dış taban ve tüm Adidas ayakkabılarında bulunan yumuşak iç astar sayesinde içeriden ve dışarıdan destek sağlanır. Böylece ayaklarınız hem rahatlığı hem de konforu aynı anda hisseder.

Bütünlüğün Cazibesi

Temelini ikonik basketbol ayakkabısından alan ayakkabı bileksiz model olarak tasarlandığı için Jean, pantolon ve eteklerinizle kombin yapmanız oldukça kolaydır. Sağ ve sol yanlarında markanın vazgeçilmezi dikişli 3 bant bulunur. Adidas marka yazısı ayakkabı ile aynı renkte olup, bir bütünlük arz eder. Zıt renkte topuk şeridi ise dikkat çekicidir ve zıtlığın cazibesini yansıtır. Sade olduğu kadar aynı zamanda şık ve estetik bir görünüme sahiptir.

Modern Detayların Klasik Stil ile Uyumu

Adidas Court Vantage SS17 beyaz spor ayakkabıda modern detaylar ile klasik stilin uyum içerisinde olduğu görülür. Bu uyum, ayakkabının üretiminde kullanılan üstün kaliteli malzemeler ve modern estetik tasarımından kaynaklanır. Kaliteli malzemeler ve modern tasarımın ikisi birleştiğinde ortaya çıkan sinerji spor ayakkabıya yeni bir görünüm kazandırır. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ayakkabının her bir bölümünde etkisini ve varlığını hissettirir. Klasik Adidas çizgilerinin küçük detaylarla zenginleştirildiği bu modelde küçük gibi görünen tüm detaylar yeni bir tarz yaratır ve ayakkabıyı diğer modellerden farklı kılar. Yalın ve sade bir stile sahip olması, ayakkabının hem iç yüzeyinin hem de dış yüzeyinin kaliteli malzemelerden yapılmış olması, ayakkabıyı rahat ve dayanıklı kılan sertleştirilmiş kauçuk dış taban, estetik görünüm sağlayan dikişli 3 bant ve topukta kullanılan zıt renkler modelin öne çıkan bu detayları olup, ikonik basketbol ayakkabısına modern bir görünüm kazandırır.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.