adidas Duramo 8 Trainer SS17 Erkek Spor Ayakkabı

#BB1746

305.00 TL 229.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

99 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Duramo 8 Trainer SS17 Erkek Spor Ayakkabı

adidas koşu ayakkabısı adidas Duramo 8 koşu performansını artırmak için tasarlanan özellikleri ile ayakları yormuyor ve koşunun keyifli bir akitiviteye dönüşmesine destek oluyor. Koşmayı sevenler için özel olarak tasarlanan adidas Duramo ayakkabı yere her basışta güçlendirilmiş tabanı ile adımları performansa dönüştürüyor.

Dinamik ve Hızlı

adidas Duramo erkek koşu ayakkabısı koşmayı sevmeyenleri bile ikna eden özellikleri ile koşucuların tüm konforunu düşünüyor. Cloudfoam orta taban giyildiği andan itibaren ultra konfor ile birlikte yastıklama desteği ile ayaklarda yorgunluğun etkilerini ve ağrıları engelliyor.

Ultra Yastıklama

Koşucuların adımlarında ultra yastıklama yaparak ayağı rahatlatan konforu ile Cloudfoam orta taban ve onu destekleyen OrthoLite® iç taban koşu performansını artırıyor. Denge ve kuvvet antrenmanlarında yastıklama yapan Cloudfoam özelliğine eşlik eden iç taban OrthoLite® özelliği ile adımları hızlandırıyor, dengeyi sabitliyor. Dış ya da iç mekanlarda zeminin özelliklerine göre ayağa binen basıncı emiyor.

Dayanıklı ve Sağlam

adidas Duramo erkek spor ayakkabı file yapısı ile nefes almayı kesmiyor, ayakları rahatlatıyor. Dayanıklı kumaş saya ve onu çerçeveleyen orta kısımdaki TPU kafes yapı hem ayakkabıyı, hem de ayakları kavrayarak sert koşullara karşı dayanıklı yapısı ile koruyor. İç ve dış mekanlarda kullanım için tasarlanan spor ayakkabı dikişsiz desteklenen sağlam ve dayanıklı dış yüzeyi ile yağmura, çamura kolay kolay teslim olmuyor.

Destekli Adımlar

Hızlı adımların zeminde dengelenmesini sağlayan Non-Marking kauçuk dış taban ayakkabının zemine tutunmasını sağlıyor. Hem içi hem de dış mekan kullanımına uygun spor ayakkabı ister koşu bandında ister ise tartar zemin ya da yolda olsun kauçuk taban ile yere her temasında zemini kavrayarak düzgün basmayı sağlıyor. Aşınmaya karşı oldukça dayanıklı taban uzun süre performansını devam ettirebiliyor.

Koşar Adım Tam Uyum

adidas Duramo erkek koşu ayakkabısı ergonomik yapısı ile ayağı kavrıyor. Cloudfoam orta taban ve OrthoLite® iç taban arasındaki iş birliği ayağın hareket esnasında baskılanmasını önlüyor. Her adım ile birlikte ortaya çıkan enerjiyi bir sonraki için ivmelendiren özellik ayağın ayakkabı ile birlikte adımın hızına mutlak uyum içerisinde kalmasını sağlıyor. TPU kafes ile birlikte ayağı hem alttan hem yanlardan saran adidas Duramo ayakkabı, böylece oluşan dengede ayağın yanlış adım alarak burkulması ve incinmesini önlüyor.

Koşu ve denge antrenmanlarında yere sağlam ve düzgün basış sağlayan ayakkabı ayrıca oldukça hafif. Koşu esnasında ayakları ekstra zorlamayan ayakkabı, koşu ve denge antrenmanlarında ihtiyaç duyulan esnekliği sağlıyor. Zeminin yeni nesil Non-Marking kauçuk dış taban ile önemi kalmadığı gibi ıslak zeminde dahi oldukça başarılı performansı ile koşmayı güvenli hale dönüştürüyor. Outdoor aktivitelerde koşu bandında olduğu kadar güvenli hareket edilebiliniyor.

Koşu deneyimini keyifli bir outdoor aktiviteye dönüştüren ayakkabı sporcu güvenliği için tasarlanan yapısı ile koşuya çıkmayı sevenlerin bir numaralı tercihi oluyor. adidas Duramo erkek koşu ayakkabısı spor saatlerinin uzamasını sağlıyor. Artırılmış performans ile hızlı ve dengeli koşu adımları hedefleyen ayakkabı sporcu sakatlıklarını önlemek için topuktan tabana birlikte çalışıyor.

Tüm Özellikler

  • Dayanıklı kumaş saya
  • TPU kafes yapı
  • Cloudfoam orta taban ile denge ve kuvvet antrenmanlarında yastıklama
  • Non-marking kauçuk dış taban
  • OrthoLite® iç taban
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.