adidas Duramo 9 '19 Erkek Spor Ayakkabı

#F37006

499.00 TL 369.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
4 RENK

adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı

Profesyonel veya amatör olarak yapılan tüm spor dallarında uygun ekipman kullanımı yapılan sporun fayda sağlaması ve sağlıkla devamlılığı için önemli bir etkendir. Erkek sporcular için tasarlanmış olan adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı parkurda ve koşu bandında düzenli antrenman yapan sporcuların kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

Profesyonel koşu sporu ile ilgilenen koşucular, bu spora yeni başlayacak kullanıcılar ve düzenli antrenman yapan kişilerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış spor ayakkabı, yalın ve modern tasarımı, üstün teknik özellikleri ve şık tasarımı ile taleplerinizi karşılamaktadır.

Yumuşak Yastıklama Sistemi Cloudfoam Orta Taban

Koşu sporu devamlılık gösteren bir performans gerektirir. Ayağınız her yere bastığında oluşan basıncın ayakkabı içerisinde eşit dağlımı koşu performansınızın konforunu arttıran bir etkendir. adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı'da kullanılan Cloudfoam Orta Taban teknolojisi yumuşak yastıklama özelliği ve basıncın ayakkabı içerisinde eşit dağılmasına katkısı ile koşu aktivitesini başladığınız enerji ile tamamlamınıza destek sağlar.

Yüksek Aşınma Dayanıklılığı Sağlayan Adiwear Dış Taban

adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabıda kullanılan Adiwear dış taban performans gösterilen koşu bandı ve parkurlarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı ile ayakkabınızı uzun süre kullanabilmenizi sağlar. Yüksek aşınma dayanıklılığını en üst düzeyde sunar. Spor ayakkabıda yıpranma ihtimali en yüksek olan bölgelere yerleştirilen bu kauçuk malzeme, kullanım süresinin uzamasını sağlar. Böylece adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabıyı daha uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Performans ve Konforu Destekleyen OrthoLite® iç taban

Spor ayakkabıda kullanılan OrthoLite® iç taban teknolojisi performans sırasında konforunuzun artmasını destekler. OrthoLite® iç taban basınca karşı dirençlidir. Taban yapısının bir diğer özeliği ise uzun süren spor aktivitesi ile terleyen ayaklarınızın rahatça nefes almasını sağlamasıdır. Koşu ayakkabısı OrthoLite® iç taban yapısı ile ayaklarınızın serin kalmasına imkan tanır. Mantar, bakteri ve kokuya karşı koruyucu özellik taşıyan adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı iç taban yapısı ayak sağlığınızın korunmasını da destekler.

İki Katmanlı File Saya

Koşu performansınızda ayaklarınızın nefes alabilmesi için gerekli hava akımını sağlaması için adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı'da kullanılan nefes alabilen dayanıklı file saya, iki katmanlı file saya yapısı ve buna ek destek sağlayan dikişsiz baskı katmanı ile ayağınızı sarar. Koşu ayakkabısında şık ve estetik görünümü de destekleyen file saya kullanımı tasarım ve konforu birlikte sunmaktadır.

Koşu Performansını Tamamlayan Diğer Özellikler

  • Koşu ayakkabısının ağırlığı 42,5 numara için 281 gr ‘dır.
  • Orta taban yüksekliği 9,5 mm olan koşu ayakkabısında topuk: 23,5 mm ve ön ayaklık kısmı: 14 mm’dir.
  • adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı'da ortholite® sockliner iç taban kullanımı ekstra konfor ve performans sağlamaktadır.
  • Yan yüzeylerinde kullanılan efsane adidas 3-Stripes logosu konfor sağlayan koşu ayakkabısında estetik detay sağlamaktadır.
  • Koşu sporu için seçilen ayakkabılarda ayak basma şekli ve ayak kemeri ayakkabı tercihinde önem taşır. Koşu ayakkabısında kemer tipi normaldir ve ayakkabı tipi nötr ayakkabıdır.
  • Tekstil astar ve file saya kullanılan adidas Duramo 9 Erkek Spor Ayakkabı'da koşu performansında ayaklarınızın nefes almasını destekler.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.