adidas Duramo Lite 2.0 Spor Ayakkabı

#CG4050

269.00 TL 199.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Duramo Lite 2.0 Spor Ayakkabı

Dünyanın en büyük spor ayakkabı üreticilerinden biri olan adidas, işleve ve kullanım alanına göre yüzlerce model sunuyor. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı tasarımlar sunan markanın; koşu, yürüyüş, antrenman, spor karşılaşması veya günlük kullanıma özel ayakkabıları arasında koşu ayakkabıları önemli bir yer tutuyor. Koşmayı seven spor severler için konforlu bir koşu deneyimi sunan adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı koşu ayakkabıları arasında dikkat çekiyor.

Hava Alan File Saya Ayaklardaki Terlemenin Önüne Geçiyor

adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı ile tüm koşular istikrar kazanıyor. Antrenman ve koşular için elverişli bir kullanım sunan adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı ayak sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanıyor. Koşarken rahat hissetmek ve ayaklardaki nemin içeride kalmaması için ayakkabının içine hava girmesi çok önem taşıyor. Nemi içeriye hapsetmeyen yapısı ile adidas koşu ayakkabısı adeta nefes alıyor. Ayakkabıda kullanılan file saya ile ayakkabının içinde hava akımının olması mümkün hale geliyor. Uzun süre spor ayakkabı kullanımından sonra ayaklar havasız kalabiliyor ve terleyebiliyor. Daha fazla hava akımı sağlamak için nefes alabilen file sayanın kullanıldığı model, terlemenin ve yapışkanlık hissinin de önüne geçiyor. Hava alan file saya, tüm gün kullanımlarda bile ayakların rahat etmesini sağlıyor. Nemi ayakta hapsetmeyen file saya sayesinde ayaklardaki aşırı ısınma engelleniyor.

Dayanıklı Kauçuk Dış Taban ile Yüksek Zemin Tutuşu

Ayakkabıda kullanılan kauçuk dış taban ayaklarının zemin ile temasını sağlamlaştırıyor. Yüksek zemin tutuşu sunan kauçuk ve dayanıklı dış taban, koşu sırasında düşmelerin önüne geçerek sakatlanma riskini de azaltıyor. Kauçuk taban aynı zamanda ayakkabının zemine daha yumuşak temasını sağlıyor. Zemin ile yumuşak temas sağlanması ayaklara her adımda konforu yaşatıyor. adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı, EVA orta tabanın yastıklama özelliği sayesinde her adımda maksimum rahatlık sunuyor. Ayakkabının sentetik katmanlı yapısı yastıklamaya ekstra destek sağlarken, bilek kısmının yumuşak olması koşarken bilek ve aşil tendonu üzerindeki baskıyı azaltıyor. Bileklerdeki baskının azaltılması, daha rahat hareket olanağı veriyor.

Ayak Şeklini Kolayca Alan Esnek Yapı

Uzun süreli koşularda ya da antrenmanlarda ayak rahatlığını destekleyen bir konfor sunan adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı, kadınların spordan aldığı keyfi maksimum düzeye çıkarıyor. Üst yüzeyden tabana kadar sporcu kadınların konforu temel alınarak tasarlanan ayakkabı, ayakta kalma süresini ve hareket kabiliyetini arttırıyor. Sunduğu konforun yanında kolay giyilip çıkartılan adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı her tip ayak yapısı için uygunluk taşıyor. Esnek yapısıyla ayakların şeklini kolayca alan ayakkabı, adeta bir çorap gibi ayağı sararak ayakla muhteşem bir uyum sağlıyor.

Koşucu türü bir spor ayakkabı olsa da günlük kullanıma da uygun olan adidas Duramo Lite 2.0 spor ayakkabı, bu yönüyle çok yönlülük sunuyor. Hayli hafif olan ayakkabı, 219 gram ağırlığa, 10 mm orta taban, 29 mm topuk ve 19 mm burun yüksekliğine sahiptir. Ayakkabının temel malzemeleri ise kumaş ve sentetik file saya ile kumaş astar ve kauçuk dış taban olarak veriliyor.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.