adidas Energy Boost™ SS18 Erkek Spor Ayakkabı

#CP9538

695.00 TL 419.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Devrim Niteliğinde Yastıklama Teknolojisi

adidas koşu ayakkabısına ismini veren boost orta taban teknolojisi, sayısız küçük parçanın bir araya getirilmesiyle meydana gelir. Her biri küçük birer hava yastığına benzeyen granüller bir araya gelerek benzersiz yastıklama sağlar. İkisi bir arada etki yaratan orta taban, bir yandan ayağınıza yumuşak bir şekilde dokunurken diğer yandan basınç altında sert ve etkili şekilde darbeleri emer.

Boost tabanı oluşturan taneler, her adımda ayrı ayrı enerji depolayan kapsüllere dönüşür. Diğer taban malzemelerine kıyasla çok daha fazla enerji orta taban içine hapsolur. Tabanın tamamına yayılan enerji, yüksek geri dönüş sağlayarak adımlarınızı daha güçlü atmanıza destek olur.

Boost yastıklama teknolojisi üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler, ayakkabının her tür ortamda kullanılmasına olanak verir. Zorlu hava koşullarında ya da bozuk zeminlerde, aynı performansla ayağınızı desteklemeye devam eder. Yüksek sıcaklıkta ya da çok soğuk ortamlarda dayanıklı köpük malzeme, yapı bozumuna uğramaz. Böylece kullanım ömrü artan ayakkabı, pek çok antrenman sonrasında bile performansından bir şey kaybetmez.

Benzersiz Denge ve Zemin Kavrama

Tabana destek olan TORSION SİSTEM, ayağınızın doğal şekline uyum sağlar. Egzersiz sırasında ayağınızın ideal konumda zemine basmasına yardımcı olur. Rahat kumaş astar ile kaplanan iç yüzey, taban malzemesinin cildinizden uzak tutarak yumuşak temas sağlar. Nefes alabilen kumaş doku, iç kısımda nem biriktirmez.

adidas boost tabanın topuk kısmında 3D kalıplı FITPANEL kaplama yer alır. Kaplama, koşu esnasında en çok darbeye maruz kalan topuk desteği için özel geliştirilen geometrik kalıba sahiptir. Yerle temas ettiğinde zemini kavrayarak dengenizi korumanıza yardımcı olur ve bir sonraki adımınızı kolaylaştırır. Ayakkabı tabanının zeminle temas halinde olan alt yüzeyi, STRETCHWEB kauçuk taban malzemesiyle kaplıdır. Köpük orta tabanı tamamen kaplayarak tabanın dayanıklılığını arttırır ve yastıklama enerjisinin en iyi şekilde ayağınıza iletilmesine yardımcı olur.

Kendine özgü bir geometriyle tasarlanan kauçuk dış taban, hareketlerinizle birlikte esner. Yüzeye yayılarak daha iyi yer tutuşu ve dengeli bir duruş sağlar. Hafifletilmiş içeriğiyle ayakkabının ağırlığını minimum düzeyde tutar. Dıştan içe koşu için özel ayrıntılarla bezenmiş adidas ayakkabı, her kullanımda size enerji dolu bir yolculuk yaşatır.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.