adidas Energy Cloud V Kadın Spor Ayakkabı

#B44846

459.00 TL 299.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Sağlığına ve fiziğine önem veren kadınların sportif ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen üstün performans spor ayakkabıları adidas markası güvencesiyle kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Dünya çapındaki kalitesiyle ünlü sporcuların da tercihi olan adidas, kadınlar için ürettiği yüksek performanslı, uzun ömürlü, dayanıklı bir spor ayakkabı modeli ile daha karşınıza çıkıyor; adidas Energy Cloud V Kadın Spor Ayakkabı, sporu adeta bir yaşam stili haline getiren kadınlar için tasarlanan spor ayakkabı ile spor yapmak keyif haline geliyor. Kullanım alanı sadece spor salonlarıyla sınırlı olmayan adidas Energy Cloud Kadın Spor Ayakkabı, spor yapmaya zaman ayıramayan kadınlar için günlük kullanıma da son derece elverişli. Energy Cloud V Kadın Spor Ayakkabıları, ayakları sert zemin üzerinde değil de bulutların üzerinde yürüyormuş gibi rahat hissettiriyor.

Nefes Alabilir Saya ve Adiwear Topuk Teknolojisi

adidas kadın spor ayakkabısı, üstün tasarım özellikleriyle, yürüyüş, koşu, egzersiz ve doğa yürüyüşü gibi tüm sportif faaliyetler esnasında yüksek performans sunuyor. Sportif aktiviteler sırasında uzun süre spor ayakkabı içinde kalan ayaklar, ürünün nefes alabilir saya özelliği sayesinde terlemiyor. Ayaklarda nemden kaynaklanan mantar, enfeksiyon, kötü koku veya terleme gibi olumsuz durumlar oluşmuyor. Ayaklarınız spora başladığınız andan bitiş anına kadar kuru kalıyor. Bunun dışında, 3D kalıplı kaplama ile spor ayakkabılar esnek olduğu kadar, estetik ve şık görünüyor. adidas'ın, zorlu ve sert zeminlerde kullanılan ve aynı zamanda yüksek aşınmaya maruz kalan ürünleri için geliştirdiği dayanıklı topuk teknolojisi adiwear sayesinde, topuklar sert ve zorlu zeminlerin olumsuz etkilerinden korunuyor. Ayakkabı topuğunun dış tarafında bulunan ekstra sert ve dayanıklı topuk teknolojisi, her türlü zemin üzerinde korkmadan hareket etme olanağı sağlıyor.

Kauçuk Dış Taban ve Ortholite İç Taban Teknolojisi

Baskıya karşı dirençli ve antibakteriyel özellik taşıyan ortholite iç taban teknolojisi ile ayaklarda oluşması muhtemel ter ve su buharlaşıyor. Ortholitenin açık hücreli köpük kısmı, ayakkabının hava almasını ve ayakların serin kalmasını sağlıyor. Ortholite iç taban teknolojisi kötü kokulara, bakteri oluşumuna ve mantar enfeksiyonlarına karşı koruyucu biyosit maddesi içeriyor. Geri dönüşümlü kauçuk tozundan üretilen çevre dostu ortholite iç taban, aynı zamanda ayağı yormayan hafif yapısıyla da son derece kullanışlı. adidas Energy Cloud V Kadın Spor Ayakkabısının diğer bir özelliği de kauçuk dış taban yapısı. Kauçuk dış taban teknolojisi, kaygan zeminlerde mükemmel zemin tutuş sağlayarak kaymalara ve düşmelere engel oluyor. Kauçuk dış taban teknolojisi ayağı kötü zeminin sebep olabileceği zedelenmelerden koruyor, zorlu yürüyüşlerde son derece nazik olan ayak bileklerinin incinme riskini ortadan kaldırıyor.

Sporcu Dostu

Bir spor ayakkabısı, yürüyüş, koşu ve doğa yürüyüşü gibi sportif aktiviteler için en temel ihtiyaçların başında geliyor. Kadın erkek herkesin genç ve fit kalmak ve aynı zamanda sağlığını korumak amacıyla bol bol spor yaptığı günümüzde, hem ayak hem de vücut sağlığını koruyan spor ayakkabılarına sahip olmak büyük önem taşıyor. Siz de, sportif bir aktiviteden beklediğiniz performansa, yüksek kalitesiyle dünya çapında bir marka olan adidas ürünleriyle ulaşabilirsiniz. adidas, sporcu dostu ürünlerini, gerek amatörlerin, gerekse tüm profesyonel sporcuların hizmetine sunuyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.