adidas Eqt Support Refined Ss18 Erkek Spor Ayakkabı

#CQ2422

489.00 TL 289.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Hem Gün İçinde Hem Sporda!

Günlük olarak kullandığınız bir ayakkabıyla koşunuzu rahat bir şekilde yapma imkanı sunan adidas Eqt Support Refined Erkek Spor Ayakkabısı, retro tarzına sahiptir. 90'ların Equipment modelinden ilham alınarak oluşturulan ayakkabı, sayada file ve sentetik süet detaylar sayesinde tarzınızla uyum içinde olur. Ayakkabının 3 bant detayı orta tabana kadar uzanır.

Ayak Kokusuna Son!

Geçmeyen ayak kokusundan genel olarak bütün insanlar muzdariptir, bu sebeple ayakkabının ayakta koku yapmaması ayakkabı alınırken genel bir kural haline gelmiştir. Günlük hayatta bile insanın başına dert açan bu koku, sporcularda daha büyük bir problem teşkil eder. Çünkü insan vücudu spor yaparken normalden %60 daha fazla terler ve ayakkabının ayakta yaptığı koku da aynı oranla artar. Sonuç olarak yapılması gereken spor yaparken ayağın hava almasını sağlayacak bir ayakkabı giyip ayağın terlemesini en aza indirmektir. Bu amaçla spor ayakkabılarda file sayalar kullanılır. adidas Eqt Support Refined türünün öncüsü olarak OG file saya İkonik Visa file astar kullanarak ayağı ferah tutar.

Bütün bunlara ek olarak adidas Eqt Support Refined 'nin sahip olduğu OrthoLite iç taban, ter ve suyun buharlaşmasını sağlayan açık hücreli köpük kısmıyla havanın ayakkabının içine rahatça girmesini ve ayağınızın serin kalmasını sağlar. Böylece gün içinde ayakkabının içinde kalan ayaklarınızın teri emilir. Klasik ayakkabılarda terin emilmesi mantar gibi ayak hastalıkların oluşmasına sebep olurken, Adidas Eqt Support Refined Spor Ayakkabısınında kullanılan OrthoLite tabanın sahip olduğu özel anti-bakteriyel formülü sayesinde hastalıkları engelleyip ayaklarınızın sağlıklı olmasını sağlar. Artı bir özellik olarak baskıya karşı direnç özelliği gösteren OrthoLite, bir spor ayakkabısında olmazsa olmaz bir özelliktir.

Sanki Pamuğa Basar Gibi

Bir ayakkabının tabanını oluşturulan iki farklı taban yapısı vardır; EVA (Etilen Vinil Aselat) ve TPU (Termo Plastik Poliüteran). EVA taban yapısı, esnek bir yapıya sahip olup, son derece hafiftir. EVA tabana sahip bir spor ayakkabı, ayakta ağırlık yapmanın aksine sanki ayakkabı yokmuş gibi bir his oluşturarak spor yapmayı kolaylaştırır. Sıcak ve soğuk geçirmeyen bu taban yapısı, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyi en alt seviyeye çeker. Artı bir özellik olarak, çevreye faydalıdır. Doğaya saygılı bir malzeme olup, geri dönüşümlüdür. TPU taban yapısı, EVA gibi hafif olmasının yanı sıra çok çeşitli kimyasala karşı dirençlidir. Ayakkabıya aşınmazlık özelliği veren TPU, ayakkabının uzun ömürlü olmasında büyük önlem teşkil eder. Yeni teknoloji ürünü olan bu taban yapısı, ayağın ayakkabı içinde kaymasını önlediği gibi, geri dönüşüme uygundur.

Çoğu ayakkabı bu iki taban yapısından birine sahipken, Adidas Eqt Support Refined Spor Ayakkabısında basınç kalıplı EVA orta taban ve TPU orta destek parçası uyum içinde birleştirilmiştir. Dış topuk kısmında kauçuk dış taban kullanılmıştır. Burrito dil yapısı, hafifliği, esnekliği, kaymayı engelleyici özelliği ile bu ayakkabı siz sporunuzu yaparken ayaklarınızı güvende tutmayı kendisine görev edinmiştir.

Adidas Eqt Support Refined 'de kullanılan TORSION SYSTEM, futbol maçlarında sakatlığa kadar giden görünmez kazaları engellemek amacıyla ıslak halı sahada bile kaymayan bir yapıya sahiptir. Esnekliği ve ayak şekline uyması sonucunda bilek burkulmasını engelleyerek sporunuza ara verme gibi olumsuzlukları en alt seviyeye indirmeye çalışır.

Yalnızca Bir Ayakkabı Değil

Ayaklara hava aldırarak hem kokuyu hem de terle gelen hastalıkları engelleyerek ayaklarınızın günlük hayatta veyahut spor yaparken ferah olmasını sağlar. Hafif ve ayağa uyumlu olan tabanı sayesinde size rahatlık sunar. Retro tarzı ve sentetik süet detayları ile de güzel bir görünüme sahip olan adidas Eqt Support Refined, günlük hayatta arkadaşlarınızla buluşmaya giderken, spor salonunda koşu bandında koşarken veyahut ormanda yürüyüşe çıktığınız zaman size adeta yakın bir arkadaş olur.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.