adidas Essentials 3-Stripes Kapüşonlu Erkek Ceket

#CD9151

435.00 TL 279.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Sporseverler ve rahatından ödün vermeyenler için tasarlanmış adidas Essentials 3-Stripes Kapüşonlu ceket, uzun vadede deforme olmayan yapısı sayesinde kullanıcılarına ergonomik anlamda rahatlık sağlamaya yetiyor. Rahatlığıyla kombine olarak sunmuş olduğu astar iç yapısı ve hava geçişini sirküler düzeyde ayarlamaya yardımcı dış katman sayesinde aşırı ısınmaya karşı gereksiz efor kaybının önüne geçmiş oluyor. Görünümünün oldukça ince ve hafif oluşunun asıl sebebi kaliteli kumaşının özgün incelikte tasarlanmasından geçiyor.

Üst Düzey Rahatlık

Son teknolojik mikro gözenekleri sayesinde orantısız hava giriş çıkışını mutlak surette engelliyor. Böylelikle kumaş, nefes alabilir özelliği sayesinde uzun ömürlü ve kalite dostu ürün olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor. Kendinden kapüşonlu yapısı sayesinde beklenmedik hava olaylarına karşı size yardımcı olmaya yetiyor. Ayrıca kendine özgü şıklıkta manşetli kollar sayesinde kol tasarımında mutlak beğeni kazanmaya yetiyor. adidas Essentials 3-Stripes Kapüşonlu ceketin sağladığı kolaylıklar ürün kirlendikten sonra da devam ediyor. Kumaşının sağlamış olduğu özellikten ötürü kolay leke tutmaz yapısı sayesinde bünyesinde barındırdığı kötü kokuları ve inatçı kirleri rahatlıkla yok etmeyi başarıyor. Yalnızca talimatlara uygun yıkama sağlandığı takdirde, ürünün yapı itibariyle uygun yıkama olanağı bulacağını unutmamak gerekiyor.

Tasarımının Zarafeti Kalitesinde Saklı

Son teknoloji adidas laboratuvarlarında geliştirilmiş adidas Essentials 3-Stripes Kapüşonlu ceket, kullanıcılarını gözle görülür kalitede tatmin etmeye yetiyor. Ürün dar kesim olmasının verdiği şıklıkla gözle görülür bir değişime hazır olmanız gerektiğini şimdiden gösteriyor. Üstelik elinizde taşıyamadığınız minik eşyalarınız için düşünülmüş ideal derinlikteki yan el cepleri sayesinde, kapüşonlu ceketiniz birer kullanım harikasına dönüşüyor. Ön kısmında boylu boyunca uzanan fermuarlı kapanış özelliğiyle birlikte en sert havalarda kolaylıkla ısı muhafazasını gerçekleştirebilme olanağı tanıyor. Çok yönlü termal koruyucu astarı sayesinde kullanıcılar her anlamda kumaştan maksimum verim elde etmeyi başarıyor. Özellikle beklenmedik rüzgarlı hava olaylarından ağır dozda etkilenmenizin önüne geçmiş oluyor. Bu da ileriki dönemlerde vücut ısınızı koruyarak özellikle sportif antrenmanlar, aerobik antrenmanları ve buna benzer günlük rutininize hastalığı erkenden çağırmanın genel itibariyle önüne geçmenizi sağlıyor. Bu durum da elbette uzun vadede kullanıcılarına optimal düzeyde maksimum verim sağlayarak olası hastalıkların bir nevi önüne kalkan olarak geçmiş oluyor. Böylelikle mevsim boyu kullanıcılarının termal koçu olmaya yeterli olduğunu gösteriyor.

Rüzgârlı Havaların Dostu

Uçurucu havaların kahramanı olan kapüşonlu ceket, yanlardan bağcıklı kapüşon yapısıyla ve kolay büzülebilir özelliği sayesinde kullanıcısını kötü hava koşullarından minimum düzeyde etkilenmesini sağlıyor. Böylelikle rüzgârın geliş açısı frekansı itibariyle kullanıcısını rüzgâra karşı minimum etkileşimde bulunmaya teşvik eden adidas Essentials 3-Stripes Kapüşonlu ceket, rüzgârın hızını adeta bir bariyer gibi kesmeye yarıyor. Talep edilen özelliklerin birçoğunu yapısal anlamda bünyesinde barındıran Wind ceket, çeşitli spor müsabakalarında ve birçok milli takımın boy gösterdiği yarışmalarda maç öncesi ve sonrası vücut ısısı koruyucuları olarak genel anlamda dünya geneli seçilmiş bir tercih olduğunu ispatlamaya yetiyor. Özellikle sponsoru olduğu birçok futbol yıldızının da ayrıcalıklı tercihi olduğu açık ara bir gerçek olarak biliniyor. Dünya çapında adidas essentials wind kapüşonlu erkek ceketini adidas sponsorluğunda kullanan bazı oyuncular şu şekilde sıralanıyor: Manuel Neuer, Mats Hummels, Thiago Silva, Phillip Lahm, Marcelo, Gareth Bale, Xavi Hernandez, Frank Lampard ve Luis Suarez. Son olarak ülkemizden Robin van Persie gibi birçok ünlü futbolcunun kullandığı Wind ceket, kalite standartları gereği ünlü futbolcuların bavul arkadaşı olduğunu göstermeye yetiyor.

US
EU
Spor
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.