adidas FortaRun Cf SS18 Çocuk Spor Ayakkabı

#CQ0178

235.00 TL 149.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabı

Çocuk spor ayakkabı seçiminde ayakkabının çocuğa sağlayacağı konfor kadar sağlıklı gelişimini destekleyecek olmasını da göz önünde bulundurmak gerekir. Tüm gün hareket halinde olan çocukların rahat etmesini sağlayacak spor ayakkabı seçimi günü keyifle tamamlamalarını destekler. Hava aldıran, ayaklarını sıkmayan, sağlam taban yapısı olan modeller çocuk spor ayakkabıları için tercih edilen özellikler taşıyan spor ayakkabı modelleridir.

Üstün Yastıklama Sunan Cloudfoam Orta Taban Yapısı

adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan cloudfoam orta taban teknolojisi ayakkabı içerisinde yumuşak bir yastıklama sağlar. Bu yastıklama teknolojisi tüm günü hareket halinde geçiren çocukların spor ayakkabı içerisinde ayaklarının her basma hareketinde ortaya çıkan basıncın dağılmasına destek verir. Cloudfoam orta taban teknolojisi sabah ayakkabılarını ilk giydikleri andan gün sonuna kadar konfor ve üstün bir yastıklama imkanı sunar.

Ayak Sağlığı İçin Nefes Alan File Saya

Çocukların tüm günü yoğun bir hareketlilik ile geçiriyor olması nedeni ile kullanılan spor ayakkabının terleyen ayakları için sağlıklı bir yapı sunması önemlidir. adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda bulunan nefes alan file saya gün boyu hareket eden ayaklar için gerekli olan hava akımını sağlar, çocukların ayaklarına nefes aldırır ve böylece nem oluşumunu engeller. adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan dikişsiz file saya ayağı sarar ve ayağın esnek bir şekilde rahat hareket etmesini sağlar.

Doğru Ayakkabı Numarası Seçimi İçin Adifit Çıkarılabilir Astar

Çocuklar için ayakkabı seçiminde en zor çözümlenen noktalardan bir tanesi doğru ayakkabı numarasını bulabilmektir. adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabı, Adifit çıkarılabilir astar en doğru ayakkabı numarasını tespit edebilmek için geliştirilmiştir.

Konfor Ve Performans Sağlayan EcoOrthoLite® İç Taban

EcoOrthoLite® iç taban çevre dostu teknoloji ile üretilen bir taban yapısıdır. adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan EcoOrthoLite® iç taban kalıbı çocukların ayaklarında yoğun hareketlilik ile oluşan nemin buharlaşmasını sağlamaktadır. Özel anti-bakteriyel formülü, baskıya karşı dirençliliği ve nefes alan yapısı, EcoOrthoLite® iç taban teknolojisinin en temel özelliklerini oluşturuyor. Hava sirkülasyonu ile nem oluşumunu engelleyerek ayak sağlığını korumak amacı ile geliştirilmiştir. EcoOrthoLite® iç taban kalıbı teknolojisi bakteri, kötü koku ve mantar gibi rahatsızlık yaratan sonuçların oluşumunu engelleyerek tüm gün spor ayakkabı kullanımında konfor sağlar.Sağlığı koruduğu gibi çevreyi de düşünen bu teknoloji, geri dönüşümlü kauçuk tozundan oluştuğu için, çevre dostu teknoloji olarak da adlandırılıyor.

İz Bırakmayan Kauçuk Dış Taban

adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan iz bırakmayan kauçuk dış taban yapısı zemine tutunmayı sağlar ve kaymayı engellemek amacı ile kullanılmıştır. Kauçuk taban yapısı sağlamlığı ve ıslak-kuru zeminlerde sağladığı ekstra tutuş üstünlüğü ile spor ayakkabı taban yapısında tercih edilmektedir. Ayağın doğal hareketlerini destekleyen, hareketlerde dengeyi arttıran ve dayanıklılık sağlayan kauçuk dış taban keyifli kullanım olanağı sağlar.

Diğer Özellikler

  • adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan bantlı kapatma detayı spor ayakkabının ayakta tam olarak oturmasını sağlamaktadır.
  • Çocukların ayakkabılarını kendilerinin giyip kolayca çıkartabilmeleri için konforlu cırt cırtlı bant kullanılmıştır.
  • adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabıda kullanılan cırt cırtlı bant 28-31.5 numaralarda iki, 32-40 numaralarda ise üç bant olarak olarak kullanılmaktadır.
  • adidas FortaRun Cf Çocuk Spor Ayakkabı kumaş astar yapısı ile ayakların nefes almasını destekler ve ayak sağlığını korur.
  • Kumaş ve sentetik malzeme ile üretilen sayanın burun kısmında eşsiz adidas 3 bant detayı ayakkabı tasarımına hareket katmaktadır.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.