adidas FortaRun K FW18 (GS) Spor Ayakkabı

#AH2619

389.00 TL 289.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas FortaRun K (GS) Spor Ayakkabı

Çocuk, kadın ve erkek kategorileri altında koşudan tenise kadar geniş bir yelpazede ürün sunan adidas, dünyanın lider spor markaları arasında yer alıyor. adidas dayanıklı ve rahat spor malzemeleri ile beğeni topluyor. Çocuklar için özel tasarlanan adidas FortaRun K (GS) spor ayakkabı, özellikleri ile gün boyu yoğun hareketlilik gösteren çocukların enerjilerini göstermelerine yardımcı oluyor. Ayaklara nefes aldıran saya ve zemine dengeli basmayı sağlayan destekler, çocuklar için maksimum rahatlık sunuyor. EcoOrthoLite teknolojisi ile tasarlanan çevre dostu iç taban, terin neden olabileceği olumsuz sonuçları önleyerek ayak sağlığını koruyor. Orta taban yumuşak yastıklama özelliği sayesinde her adımda yerden gelen basıncın ayakkabının içinde dağılmasına izin vererek çocukların hareketlerine destek oluyor.

Dikişsiz File Saya ile Güvenle Adım Atan Çocuklar

adidas çocuk spor ayakkabı, dikişsiz file sayası ve rahat kalıbı ile ayakları mükemmel bir şekilde kavrıyor ve çocukların her adımını güvenle atmasına yardımcı oluyor. Kolay ayarlanabilir bağcık sistemi, ayakkabının ayakları sarmasına destek oluyor. Kumaş astar ve file saya, ayakların nefes almasına imkan sağlıyor. Nefes alabilir doku yoğun hareketliliğin neden olabileceği ter ve ıslaklık hissini en aza indiriyor ve çocuklarınız için her aktivitede konfor sunuyor. Gereken hava akımı sayesinde ayak terlemesini minimuma indirme özelliği, ayak sağlığı için de önem taşıyor. Ayrıca ayakkabının düşük bilekli tasarımı ayak bileklerini serbest bırakarak çocukların özgürce hareket etmesine destek oluyor.

Kauçuk Dış Taban ile Güçlü Zemin Tutuş

Özellikleri ile beğeni toplayan adidas FortaRun K (GS) spor ayakkabı, kauçuk dış taban yapısı ile çocukların adımlarını güvenle atmalarına imkan tanıyor. Kauçuk dış taban hem ayakkabının dayanıklılığını artırarak uzun süreli kullanım sağlıyor hem de üstün zemin tutuşu ile tüm zeminlerde kayma olasılığını ve kaymaya bağlı düşme riskini en aza indiriyor. Her yöne güçlü zemin tutuş özelliği, aynı zamanda çocukların yere dengeli basmasına yardımcı oluyor ve onları her aktiviteye hazır hale getiriyor. Topuktan ayak ucuna doğru eğimli taban ayakların doğal hareketlerine de uyum gösteriyor.

Yumuşak Yastıklama ve EcoOrthoLite İç Taban ile Daha Fazla Hareket

Cloudfoam orta taban yapısı gün boyu yoğun aktivite içerisinde olan çocuklar için gün sonunda yorgunluk hissini azaltıyor. Ayakkabının yumuşak yastıklama işlevi konforu ve performansı artırıyor. Yumuşak yastıklama her adımın yarattığı basıncı dengeli dağıtıyor ve çocukların enerjilerini ve hareketlerini destekliyor. Ayrıca EcoOrthoLite iç taban yapısı kullanılan adidas spor ayakkabı, enerjisi hiç bitmeyen çocukların ayak sağlığını koruyor. Çevre dostu iç taban terleme sonucu ayakkabının içerinde oluşabilecek bakteri ya da mantar gibi istenmeyen sonuçları engelliyor. İç taban hava sirkülasyonu sağlayarak ayakların her daim serin ve kuru kalmasına olanak tanıyor.

adidas FortaRun K (GS) Spor Ayakkabı için Daha Fazla Ayrıntı

  • Ayakları mükemmel bir şekilde saran dikişsiz file saya
  • Gün boyu konfor sunan yastıklamalı Cloudfoam orta taban
  • Her yöne zemin tutuş sağlayan ve güvenliği artıran kaucuk dış taban
  • Kolay ayarlanabilir bağcık sistemi ve topuk şeridi ile rahat kullanım
  • Topuk bölümü ve yan kısımlarda yer alan üç şeritli klasik adidas logosu
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.