adidas Galaxy 4 SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#F36183

449.00 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

adidas Galaxy 4 Erkek Spor Ayakkabı

Üst düzey teknolojisi ve tasarımlarıyla spor giyime yön veren markalardan biri olan adidas tarafından geliştirilen adidas Galaxy 4 erkek spor ayakkabı, tüm detaylarıyla ideal bir koşu ayakkabısı görüntüsü sergiliyor. adidas spor ayakkabı, bir koşu ayakkabısı olmasının yanı sıra göz alıcı tasarımıyla kadın kullanıcıların gündelik kullanım için de tercih ettiği bir model oluyor. Spor ayakkabının destekleyici yapıdaki FITPANEL katmanı, bilek kısmının rahat etmesini sağlayarak kullanıcının performansına pozitif anlamda katkıda bulunuyor. Nötr koşucu türü spor ayakkabı, koşu esnasında son derece önem arz eden zemin tutuşu konusunda da kullanıcıları memnun bırakan bir model oluyor.

Nefes Alabilen File Saya ile Başarılı Havalandırma

File saya tasarımına sahip olan spor ayakkabı, hafif ve destekleyici yapısıyla dikkat çekiyor. File sayanın en çok göze çarpan tarafı ise nefes alma özelliği oluyor. Nefes alma özelliği, spor ayakkabının başarılı biçimde havalandırılmasını sağlıyor. Aktif olarak havalandırılan adidas Galaxy 4, ayakların serin ve kuru kalmasını mümkün duruma getiriyor. Koşu yaparken ayakların ısındığı ve terleme yaptığı göz önüne alınacak olursa, ısınma ve terleme problemi sürekli havalandırmayla kesin şekilde çözülüyor. Serin ve kuru tutulan ayaklar, daha az efor sarf edip daha uzun süre koşu yapmayı sürdürüyor.

OrthoLite İç Taban Sayesinde Korunan Konfor ve Verimlilik

OrthoLite iç taban, ayağın ayakkabıya düzgün biçimde yerleşmesini ve hareket esnasında ayakkabının maksimum düzeyde esnemesini sağlıyor. Böylece ayak konforu sürekli olarak en iyi seviyede tutulmuş oluyor. Kullanım verimliliği ise zemin ve kullanım süresi fark etmeksizin korunuyor. İstikrarlı bir şekilde koşu yapabilmek için son derece önem taşıyan kullanım verimliliği, adidas Galaxy 4’te kullanıcıları fazlasıyla tatmin ediyor. OrthoLite iç taban sayesinde adım atarken hareket özgürlüğü sağlanıyor. İdeal ayak yerleşimi ve yastıklama sayesinde kullanım sırasında ayağı rahatsız edebilecek bir sorunla karşılaşılması mutlak şekilde önlenmiş oluyor.

Etkin Yastıklama Sağlayan Cloudfoam Orta Taban

adidas’ın koşu gibi üst düzey efor sarf edilen spor faaliyetlerinde ayakların ayakkabı materyaline sürtünmemesi ve adımların etkili bir şekilde yumuşatılması için geliştirmiş olduğu Cloudfoam orta taban, kullanım kalitesini son derece yukarıya taşıyor. Atılan her adımda ayağın yastıklanmasını sağlayan Cloudfoam orta taban, uzun süreli kullanımlar için uygun bir yapı sunuyor. adidas Galaxy 4 Erkek Spor ayakkabı giyilir giyilmez farkını hissettirmeyi başaran etkin orta taban tasarımıyla koşu yapmayı tam anlamıyla bir zevke dönüştürüyor. Spor ayakkabıyla yapılan en uzun koşularda dahi rahatlık hissi kaybolmuyor.

Yıpranmayı Engelleyen ve İz Tutmayan ADIWEAR Dış Taban Teknolojisi

adidas’ın üstün teknolojisini kullanarak tasarladığı ADIWEAR dış taban, dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla kullanıcılara güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Kauçuk malzemeden üretilen ADIWEAR dış taban,aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır. ADIWEAR dış taban teknolojisi, darbeleri ve zemin temasını yumuşatarak ayakların rahat etmesini de sağlıyor. Böylelikle koşu performansına olumlu yönde katkıda bulunuyor. Üstün dış taban teknolojisinin bir diğer dikkat çeken özelliği ise malzemenin iz tutmaması oluyor. Bu özellik sayesinde spor ayakkabı, farklı hava şartlarında ve zeminlerde herhangi bir tedirginlik yaşamadan kullanılabiliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.