adidas Galaxy 4 FW17 Kadın Spor Ayakkabı

#BY2846

289.00 TL 189.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas W Galaxy 4 Kadın Spor Ayakkabı

Koşmak, hayatın vazgeçilmez parçası diyenlere konforlu bir deneyim için adidas GALAXY 4 kadın koşu ayakkabısı, estetik dizaynı ve sahip olduğu teknolojileriyle her adımda bu deneyimi yaşatmak adına kullanıcılarla buluşturuluyor.

Konforu Yaşamak İmkansız Değil

adidas W Galaxy 4 kadın spor ayakkabı, sahip olduğu file saya ile maksimum nefes alabilirlik sağlıyor. Böylece ayaklardaki terleme ve ayakkabı içerisindeki bakteri oluşumunun önüne geçilmiş oluyor. Aynı zamanda hafif ve destekleyici yapısı bulunuyor. Konforlu bilek kısmı destekleyici yapıda. Bu sayede adımlar çok daha güvenilir biçimde atılıyor. Güvenli adımlarla, uzun süren koşular istenilen performansa ulaşılmasını destekliyor. adidas galaxy 4 tabanda gelişmiş köpük yapısı ve anatomik profili sayesinde OrthoLite® iç taban ile daha fazla konfor ve performans elde edilmesini çok daha kolay hale getiriyor. Atılan her adımda konfor ve üstün yastıklama sunan CLOUDFOAM orta taban, etkili bir destek sağlayarak kullanıcısına tüm gün rahatlık sunuyor. Ayağa giyildiği andan itibaren CLOUDFOAM teknolojisi kendini üst noktada hissettiriyor. Orta tabandaki mükemmel yastıklama, anatomik profil ve bileği destekleyen yapısıyla bu adidas koşu ayakkabısı, her zaman iddialı olmaya devam ediyor. Geriye kalan sadece adidas spor ayakkabının mükemmelliğini yaşamak oluyor.

Dayanıklılığı Diğer Adı adidas Galaxy 4

Sürtünmelere ve aşınmalara karşı son derece dayanıklı olan adidas W Galaxy 4, bu özelliğini ADIWEAR™ dış taban sayesinde kazanıyor. adidas Galaxy 4, ADIWEAR özelliğiyle uzun süreli kullanım için kullanıcısına imkan tanıyor. Bu sayede her koşuda üstün performans ve rahatlık, koşu esnasında daima kullanıcısıyla birlikte oluyor. Aşınmaya karşı dayanıklı yapısından dolayı Galaxy 4 spor ayakkabı, farklı zeminlerde keyifli bir deneyim yaşatıyor. Böylelikle koşmaktan vazgeçemeyenler için ideal yol arkadaşı oluyor. Hafif FITPANEL katman destekleyici yapısıyla her adımda desteğini hissettiriyor. Sunduğu bu destekle adidas W Galaxy 4 spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle tercih edilme sebebi oluyor.

Koşmak Artık Çok Daha Rahat

Kadın koşu ayakkabısı olarak adidas Galaxy 4, sportif görünümü ve mükemmel yastıklamasıyla öne çıkıyor. Sahip olduğu adidas teknolojileriyle, adımlar atılırken üstün performansla rahatlığı yaşatıyor. Aynı zamanda adidas Galaxy spor ayakkabı, her yönde destek sağlayan katmanlarla sağlam duruşunu tamamlıyor. Nefes alan file saya sayesinde de ayak sağlığı için hassasiyetini korumaya devam ediyor. Estetik görüntüsü ve sahip olduğu üstün adidas teknolojileriyle, her defasında kullanıcılarına keyifli anlar yaşatıyor. Koşu sırasında performans ve konforu bir arada yaşamak isteyenler, aynı zamanda mükemmel rahatlık deneyimine sahip oluyor. Her giyildiğinde aynı tecrübe sahip olmak, kullanıcısına mükemmel bir haz yaşatıyor. İşte bu yüzden adidas W Galaxy 4 kadın koşu ayakkabısı giyildiğinde, koşmak artık çok daha rahat oluyor.

Ayrıntılar Tek Ayakkabıda Buluşuyor

- Konforlu bilek kısmı; Destekleyici yapıda, hafif FITPANEL katman özelliğine sahip.

- Konfor ve üstün yastıklama sunan CLOUDFOAM orta taban yapısı var.

- Aşınmaya karşı son derece dayanıklı ADIWEAR dış taban sunar.

- Sandviç file saya ile maksimum nefes alabilirlik ve sağlık adımlar atılmasını sağlar.

- OrthoLite® iç taban ile daha fazla konfor ve performans sunar.

- Koşucu türü: nötr

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.