adidas Heartracer Here To Create Full Zip Kadın Ceket

#CZ2914

529.00 TL 319.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Heartracer Full Zip Kadın Ceket

Motosiklet stiline özgü detayları, spor stile ait yorumla bir araya getiren adidas Heartracer Full Zip kadın ceket, her ikisi de yüksek enerji taşıyan bu iki kavramı başarıyla bir araya getirerek, ifade eden stiliyle dikkat çekiyor. Spor salonunda, özellikle de dışarıda yapılan her türlü antrenman esnasında hem sıcak kalmak hem de şık olmak isteyenlere özel Heartracer fermuarlı ceket, kaliteli kumaşından gelen avantajlarını konforla birleştirerek kullanıcılara sunuyor. Klasik çizgilerden hoşlanan ve bunu sportif bir stille birleştirmek isteyen kadınlar, adidas ceket modelinin yüksek enerjisinden destek alarak özgürlüğü ve sporu bir arada yaşıyor.

Motosiklet Motorlarından İlham Alınarak Tasarlanan Ceket

On yıllarca öncesinin motosiklet montlarından ilham alarak tasarlanan adidas Heartracer Full Zip kadın ceket, geleneksel antrenman ceketlerinden farklı stiliyle yenilikçi ve modern bir duruşa imza atıyor. Fermuarlı ceketin yüksek yaka kesimi, boynu konforlu ve yumuşak bir duyguyla sararken dış koşullara karşı vücudu koruma altına alıyor. adidas Heartracer Full Zip kadın ceket, asimetrik fermuar detayıyla vücudu tam olarak sararken beden üzerindeki enerjik ve dinamik duruşuyla göz dolduruyor. Antrenmanlar esnasında hareketleri desteklemek için özel olarak biçimlendirilmiş kol yapısı özgürlük duygusunu her an yaşatıyor. Fermuarlı cepler, kişisel eşyaları taşımak ve güvenle saklamak için fonksiyonel kullanım sunuyor. Asimetrik tam boy fermuar ve düşük omuz detayları ceketin; modern, klasik ve spor stili bir araya getiren tasarımını başarılı bir şekilde vurguluyor.

Doğal Hareketleri Destekleyen Kesim

Spor esnasında giyilen giysilerden beklenen, hareket özgürlüğünün sonunda kadar konforlu bir şekilde yaşanması oluyor. adidas Heartracer Full Zip kadın ceket modelinin doğal hareketleri destekleyen, şekillendirilmiş kol yapısı hareket etme isteğini arttırıyor. Koşu, yürüyüş ya da doğa sporları gibi dışarıda sürdürülen antrenman ve etkinlikler esnasında giyilen giysilerin tam koruma sunması gerekiyor. Özellikle kışın aniden değişen olumsuz hava koşullarına karşı güçlü koruma sağlayan adidas Heartracer Full Zip kadın ceket, çıt çıtlı yüksek yaka modeliyle sıcak ve konforlu bir kullanım sunuyor. Kaliteli ve yüksek performanslı kumaş, yumuşak ve doğal yapısından gelen konfor hissini antrenmanlar esnasında en üst seviyelere çıkarıyor.

Klasik Ama Modern Aynı Zamanda da Sportif Bir Tarz

On yıllar öncesinden gelen stiliyle klasik bir tarzı yansıtan kaliteli parça, motosiklet sürücülerinin giydiği kıyafetlerin asi, dinamik ve güçlü hisler uyandıran görünüşüne modern bir tasarımla yorumlayarak klasik ve sportif stilde bir modele dönüştürüyor. adidas Heartracer Full Zip kadın ceket modelinin kaliteli kumaşı; %73 pamuk, %25 geri dönüştürülmüş polyester ve %2 elastan birleşiminden oluşuyor. Çift örgü ile üretilen özel kumaşın yumuşak ve esnek çift örgü yapısı bedene sıcak bir koruma sunuyor. Arka kısmı ön kısmına oranla daha kısa tasarıma sahip olan adidas Heartracer Full Zip kadın ceket modeli, vücuda tam olarak oturarak antrenmanlar esnasında tam koruma sağlıyor. Bedenin rahat ve özgürce hareket etmesi için özel olarak şekillendirilmiş ceketin uzun kol kesimi, aranan desteği bedene veriyor.

adidas Heartracer Full Zip Kadın Ceketin Öne Çıkan Özellikleri

 • On yıllar öncesinde kalan motosiklet motorlarından alınan ilhamla stili ve sportif detayları bir araya getiriyor.
 • Yumuşak ve esnek çift örgü yapısı, modern ve klasik modele sportif bir görünüm kazandırıyor.
 • Doğal hareketleri destekleyen, şekillendirilmiş kol yapısı hareket özgürlüğü sunuyor.
 • Çıt çıtlı yüksek yaka, olumsuz hava koşullarına karşı tam koruma sağlıyor.
 • Arkası daha kısa tasarım ve şekillendirilmiş uzun kol yapısı, fermuarlı cepler, asimetrik tam boy fermuar ve düşük omuz klasik ama modern bir tarzı, sportif bir stille buluşturuyor.
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.