adidas Hoops 2.0 Erkek Spor Ayakkabı

#DB1085

359.00 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Hoops 2.0 Erkek Spor Ayakkabı

adidas Hoops 2.0 Erkek Spor Ayakkabı, B-ball tarzı yeniden başlatılıyor. Oldukça şık görünüme sahip olan ayakkabı, günlük kullanımda erkeklerin favorisi haline geliyor. Şıklığın yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve sağlamlık gibi konulara da oldukça önem veren adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Farklı renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenilerine sunulan ayakkabı, bireylerin kendi zevklerine göre tercih yapmasını mümkün kılıyor. Sade ve şık tasarımıyla öne çıkan ayakkabı, yapımında kullanılan teknoloji ile de dikkat çekiyor. adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Detaylı İşçilik ile Gelen Şıklık

adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, sade tasarımını eşsiz bir şıklığa dönüştürüyor. Yan taraflarda bulunan ve adidas markasının vazgeçilmez bir parçası haline gelen 3-Stripes, eğlenceli bir detay olarak göze çarpıyor. Dil ve topuk üzerinde bulunan adidas wordmark ise markanın kalitesini ve sağlamlığını simgelerken, şık bir detay olarak ayakkabı üzerinde yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile sunulan bu model, kullanıcıların diledikleri gibi tercih yapmasını sağlıyor.

Deri kısımlar ise parlak ve ışıltılı görünümleriyle iddialı bir duruş sergiliyor. Ayrıca bu deri kısımlar, ayakkabının sağlamlığını da artmasını sağlıyor. Kullanılan deri malzeme, ayakkabının daha kolay temizlenmesini de mümkün kılıyor. adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, sadeliği ve şık görünümüyle günlük kullanım için oldukça uygun bir hale geliyor.

Kaliteli Malzeme ile Güçlü ve Dayanıklı

adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, şık olmasının yanı sıra güçlü ve dayanıklı yapısıyla da dikkat çekiyor. Üst kısımda bulunan dikişli sentetik deri kısım, ayakkabıyı dış etkenlerden koruyor. Özellikle bozuk zeminlerde eşsiz bir koruma sağlayan bu üç katmanlı yapı sayesinde aşınma ve yıpranmaların önüne geçiliyor. Bu sayede, kullanıcılar için uzun süreli bir kullanım olanağı ortaya çıkıyor.

Bunun yanı sıra taban kısmında kullanılan kauçuk dış taban, ayak tabanını koruyor. Zeminde bulunan yabancı maddelerin, ayak ve ayak tabanına zarar vermesini engelleyen bu malzeme sayesinde yürüyüşler daha güvenli ve eğlenceli bir hale geliyor. adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, dayanıklı ve sağlam yapısıyla kullanıcılarını memnun ediyor.

Üstün Teknoloji ile Maksimum Konfor Hissi

adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, şık dizaynı ve dayanıklı yapısının sayesinde yapımında kullanılan teknoloji ve bu teknolojinin sağladığı konforlu kullanım olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Aerodinamik yapısı sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Rahat kullanıma sahip olan tekstil astar ve hafif yastıklama için kalıp kesim EVA taban özellikleriyle dikkat çekiyor. Yastıklama sayesinde konfor maksimum seviyeye çıkmış oluyor. Orta tabanda bulunan bu sistem sayesinde yürüyüş esnasında ayakta oluşan basınç, eş değer bir biçimde yayılarak ayak ağrılarını minimuma indiriyor.

Bunun yanı sıra sağlamlık için kullanılan kauçuk taban, tutuş özelliği de sağlayarak daha güvenli bir ayakkabı deneyimi sunuyor. Modern çizgilerle tasarlanan ve teknolojinin tüm fırsatlarından yararlanan ayakkabı, kullanıcılarına maksimum konfor hissi sunmuş oluyor. adidas Hoops 2.0 erkek spor ayakkabı, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.