adidas Hoops Mid 2.0 I Fw18 Çocuk Spor Ayakkabı

#B75948

245.00 TL 159.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Hoops Mid 2.0 I Çocuk Spor Ayakkabı

Aktif çocukların gün boyunca rahat ve dinamik hissetmelerini sağlamaya yönelik olarak dizayn edilen adidas Hoops Mid 2.0 ayakkabı modeli basketbol stilini net olarak yansıtıyor. Modern dokunuşlarla trendlere uygun bir görünüm kazandırılan çocuk spor ayakkabı modeli yarım bilekli dizaynı ile ayağı tam olarak sarıyor. Aynı zamanda ani hareketler esnasında bileklerin burkulma riskini minimuma çekiyor.

Ayaklardaki Nemi Emen İç Yastık Dokusu

Sentetik malzemeden hazırlanan saya bölümü ayakkabı modeline sportif bir görünüm kazandırıyor. Pati ve kedi çizimlerinden oluşan desenlerle taçlandırılan saya bölümünün ön kısmında havalandırma delikleri yer alıyor. Aynı zamanda iç dizaynında yer alan yastıklar tarafından ayakta oluşan nem emiliyor. Neme sebebiyet veren ve hareket sırasında oluşan ısı havalandırma deliklerinden çıkarak kullanım esnasında konfor seviyesini muhafaza ediyor.

Burun Kısmının Yıpranmasını Geciktiren Çift Dikiş Uygulaması

Ayakkabıların en kolay yıpranan burun bölümleri olduğundan tasarımın bu bölümünde çift dikiş kullanılıyor. Bu sayede daha uzun süre kullanım imkanı sunması sağlanıyor. Dikişlerde kullanılan ve kopmaya karşı dirençli iplikler sürtünmeye karşı da yüksek mukavemet özelliği sergiliyor. Tasarımın bilek bölümü nefes alabilir file kaplamaya sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Çocuk Ayakkabı Modelini Estetik Gösteren Yan Bantlar

Yılın her mevsiminde kullanıma uygun olan çocuk ayakkabısının her iki yan bölümünde üç bant deseni bulunuyor. Saya ile kontrast renkte kullanılan üç bant, çocuk spor ayakkabısı modeline estetik bir görünüm katıyor. Bantlar ayakkabı modeline dikiş yöntemi ile kazandırıldığından kopma ve düşme risklerini bertaraf ediyor. Aynı zamanda bu bantlar adidas markasının karakteristik üç çizgi detayını da şık bir dokunuşla tasarıma kazandırıyor.

Kolay Giyip Çıkarma İmkanı Sunan Cırt Cırtlı Bantlar

Özel tasarımı sayesinde kolaylıkla giyilip çıkarılabilen ve kullanımın yanı sıra giyme ve çıkarmada da konfor sunan ayakkabı modelinin ön yüzeyinde bağcık görünümlü geniş bir cırt cırt bant yer alıyor. Bandın üzerinde ise 3 sıra bağcık süslemesi bulunuyor. Tek hareketle açılıp kapatılabilen cırt cırt bantlar nemli havaya karşı da üst düzey bir mukavemet sergilediğinden uzun yıllar yapışma özelliğini koruyabiliyor.

Hareketleri Kısıtlamayan Kauçuk Taban

Çocuk spor ayakkabı modelinin taban bölümü ise kalite düzeyi yüksek kauçuk malzemeden üretiliyor. Hafif esnek yapısı sayesinde yürüme, koşma ve zıplama gibi pek çok aktivite esnasında hareket kabiliyetini kısıtlamıyor.

Günlük çocuk ayakkabısı modelinin hem dil hem de topuk bölümünde adidas yazısı yer alıyor. İç kısmı kumaş astar malzeme ile kaplandığı için terlemeye neden olmuyor. Ayaklardaki nemi anında emen kumaş kaplama iç tasarım, terlemeye bağlı tahriş ve pişik gibi sorunların oluşmasını önlüyor.

Vücut Ağırlığını Dengeli Dağıtan Özel Tasarım

Vücut ağırlığının dengeli şekilde ayaklara yayılmasını sağlayacak özel tasarımı ve özel taban sistemi ile çocukların gün boyunca rahatlıkla koşup oynamalarını sağlayabiliyor. Aynı zamanda bu özelliği gün sonu yorgunluğunu da azaltıyor.

Tabanın zemin ile temas eden alt bölümü oluklu ve dişli olarak dizayn edildiğinden ayakkabı modelinin her türlü zeminde kullanılması mümkün olabiliyor. Nemli zeminlerde kaymayı önlüyor ve yumuşak zeminde yürümeyi zorlaştırmıyor.

Spor Etkinliklerine Uygun Özel Taban Yapısı

Tasarım, çocuk parkları ve yürüyüş parkurlarında da kullanılabilir bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Günlük kullanıma uygun olan adidas çocuk spor ayakkabısı modeli rahatlığı ile çocuğunuzun en sevdiği ayakkabısı olmayı hedefliyor.

Yağışlı havalarda da kullanıma uygun olan tasarımın iç mekan ayakkabısı olarak da giyilebilir olması ön plana çıkıyor. Sentetik deri saya bölümü sadece nemli bir bezle silinerek kolaylıkla temizlenebiliyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın. 
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.