adidas Infinitex® 3-Stripes Swimsuit SS18 Kadın Mayo

#BP5435

205.00 TL 119.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Infinitex® 3-Stripes Swimsuit Kadın Mayo

Yüzme deneyimini daha keyifli kılmak için tasarlanan, ekolojik duyarlılığı ve sürdürülebilirlik bilincini artırmanın önemini öne çıkaran İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonuna ait adidas Infinitex® 3-Stripes Swimsuit Kadın Mayo; dinamik yapısı ve kusursuz malzeme seçimi ile suda çok daha rahat hareket etmenizi sağlayarak performansınızı maksimize eder. INFINITEX ® DRIVE teknolojisi ile klora ve güneşe karşı dayanıklıdır ve UPF +50 (Ultraviolet Protection Factor) özelliği ile ultraviyole ışınlara karşı 50 faktöre kadar korumaya sahiptir. Geri dönüştürülmüş balık ağları ve diğer atık naylonlardan elde edilen ECONYL ® ipliklerden üretilmiştir.

INFINITEX® DRIVE Teknolojisi ile Minimum Yıpranma

INFINITEX® DRIVE klora karşı dayanıklı kumaş, geri dönüştürülmüş naylon içeriği sayesinde yumuşak fakat vücudu kusursuz şekilde saran bir yapı sunar. Yıpranmaları minimuma indirerek mayonun ömrünü uzatır; klor ve güneş gibi yıpratıcı faktörlere karşı üretilen teknolojisiyle rengi solmadan ve özelliğini kaybetmeden uzun süre kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Esnekliği artırılmış kumaş ile üstün konfor fırsatı sunar. Standart polyamide kumaşlarla karşılaştırıldığında çok daha hafif ve esnek bir yapıya sahiptir.

ECONYL ® İplikler ile Doğa Dostu ve Sürdürülebilir Tasarım

adidas Infinitex® 3-Stripes Swimsuit Kadın Mayo, doğal kaynakları korumayı ve sürdürülebilir üretimi hedefleyen, üretimde zararlı kimyasalların kullanılmamasını, yenilenebilir kaynaklardan elde edilen hammaddeler kullanılmasını ve üretimin en yüksek kalite standartlarında atık ve enerji yönetimi yapılan tesislerde yapılmasını amaçlayan Better Place Programı kapsamındadır ve sürdürülebilir yöntemlerle üretilmektedir. Özellikle son yıllarda önemi daha da anlaşılmaya başlanan, doğayı ve doğal kaynakları korumayı amaçlayan sürdürülebilirlik için her bir lif çok önemli. ECONYL ® iplik, geri dönüştürülmüş balık ağları ve diğer atık naylonlardan üretilmiştir. Sürdürülebilir üretim yöntemleriyle dünyanın daha iyi bir yer olmasını amaçlar. Geri dönüştürülmüş polyesterden üretilmiş adidas Infinitex ® 3-Stripes Swimsuit ile doğal kaynakların korunması ve emisyonları azaltılmasına yardımcı ECONYL ® teknolojisiyle estetik görünüm ve yüksek performanstan ödün vermeden doğayı koruma imkanı verir ve sürdürülebilirliğe katkıda bulunur.

Dinamik Görünüm, Feminen Hatlar

Düz rengi, klasik formu ve yanlardan inen 3 bant detayıyla geleneksel adidas havasına; yalın ve dinamik yapısıyla ise performans odaklı bir kesime sahiptir. Orta hizada bacak kesimi, sportif görünümü arttırırken hareketi kolaylaştırarak yüzme deneyiminden alınan verimi ve konforu maksimize eder. Vücuda kusursuz bir şekilde oturan fit kesim, kare yaka ve çapraz omuz askıları ile pencereli cut-out sırta sahip arka görünüm ise bu dinamik ve performans odaklı görünüme feminen bir dokunuş sağlar.

Teknik Özellikler

- UPF+ 50.

- INFINITEX® DRIVE ile klora karşı dayanıklıdır.

- ECONYL® iplik teknolojisi.

- Ön tarafta bulunan adidas logosu.

- Çapraz askılı X sırt tasarımı vardır.

- Nem emilimi yüksektir ve çabuk kurur.

Malzeme - %78 geri dönüştürülmüş polyester / %22 elastan triko.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.