adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet

#DW7344

299.00 TL 219.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: XXXXXL
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet

adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet; kimi otoriteler tarafından NBA’in en başarılı oyuncularından biri olarak lanse edilen James Harden detaylarına sahip atlet modelidir. Ürün; yer aldığı maçlarda, oyunun tüm dengesini alt üst etmek gibi bir özelliği olan basketbol oyuncusu James Harden'den ilham alanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Erkek forma; polyester kumaştan üretilmiş hafif yapıda oluşuyla koşu ve salon idmanlarında kullanıcılara konfor sunuyor. Model, ön gövdede yer alan Harden logosuyla öne çıkıyor.

Skorerden İlham Alan Tasarım

Skorerliği ve pasörlüğü ile bilinen James Harden'a ait detaylarla tasarladığı atleti basketbol sporunu sevenlere sunan adidas, normal kesim ürünün gövdesini daha geniş tasarlayarak profesyonel basketbolcu vücut yapısını tasarıma yansıtıyor. Bisiklet yaka ve kolsuz olarak dizayn edilmiş adidas forma; sporculara rahat hareket, koşu ve atış imkanı sağlıyor. Ürünün alt yanlarındaki yırtmaçlar ve kaliteli dikiş yapısı atletin sportif havasını daha da belirgin hale getiriyor. Basketbol için tasarlanmış olan adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet, hem açık hava hem de kapalı spor salonu idmanları için uygunluk gösteriyor. Koşmanın da basketbolun önemli bir parçası olduğu düşünüldüğünde ürün, koşu sporu için de kullanılabilecek olmasından ötürü işlevsel nitelik kazanıyor. Maçlarda ya da maç antrenmanlarında ürünü kullanan sporcular kendilerini James Harden gibi hissederek moral kazanıyor.

James Harden Grafiği ile İddialı Tasarım

Standart kesimi ve logo konumlandırması atlete kaliteli ve kişilikli bir hava katıyor. adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet ile maç ya da antrenman yapan kişi tüm bakışları üzerinde hissediyor. Bisiklet yaka ve kolsuz tasarıma sahip ürün, sıcak havalarda ya da yoğun idman esnasında kullanıcıya en önemli noktalardan hava aldırarak fayda sağlıyor. Vücut ısısı olması gereken düzeyde tutulan sporcu performansının limitlerini zorlayarak başarı katsayısını artırıyor. Antrenman şıklığını yansıtan adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet her her tarz basketbol şortu, eşofman altı ve tayt ile tamamlanabiliyor. Basketbol ayakkabılarıyla tamamlandığında cool bir stil oluşturan atlet, basketbola gönül verenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Forma koleksiyonu yapan kişilerin de sahip olmak istedikleri ürün, serin havalarda sweatshirt veya polar modellerinin içine de giyilebiliyor. Ürünün özenli ve kaliteli tasarımı basketbol gönüllüleri ile modaseverleri aynı çizgide buluşturuyor. Formanın hafif kumaş yapısıyla rahat eden sporcular antrenman öncesi ve sonrası atleti üzerlerinden çıkarmak istemiyor. Çok iyi kalitede kumaş, dikiş ve baskıya sahip olan atlet kolay yıpranmıyor, tüylenme yapmıyor, ürünün grafiği solmuyor. Çok uzun zaman diliminde kullanabileceğiniz adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet ile maçlarda ve idmanlarda daha neşeli hissedeceksiniz.

adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atletin Öne Çıkan Özellikleri

  • James Harden grafiği ile ünlü basketbolcudan ilham alan tasarım kullanıcıyı motive ediyor.
  • Ürün %100 polyester çift örgü kumaştan üretilmiş hafif yapısıyla kullanıcıyı rahat ettiriyor, üzerinde yokmuş hissi uyandırıyor.
  • Gövde kısmının geniş oluşu kullanıcıya basketbol oyuncusu görüntüsü veriyor.
  • Ürün; normal kesimi, bisiklet yaka ve sıfır kol tasarımı ile kullanıcıya konfor ve nefes alabilirlik sağlıyor.
  • Atletin alt yanlardaki yırtmaç yapısı ürüne detay katıyor.
  • Ürün çamaşır makinesinde kullanım talimatlarına uygun olarak yıkanabiliyor, çabuk kuruyor.
  • Kaliteli dikiş yapısıyla fark yaratıyor.
  • Basketbol için üretilmiş olmasına rağmen istenirse koşu idmanlarında da kullanılanılabiliyor.
  • Maçlarda sporcuya kendini James Harden gibi hissettiriyor.

Sporculara ve sporseverlere sürekli olarak yeni nesil spor tekstil ürünleri sunan adidas yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. adidas James Harden's SL Jersey Erkek Atlet da markanın geliştirdiği ayrıcalıklı tasarımlardan biri. Ürünü ayrıntılı olarak Barcin.com üzerinden inceleyebilir, dilerseniz güvenle satın alabilirsiniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.