adidas Linear Performance Backpack FW18 Sırt Çantası

#DM7660

159.00 TL 99.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Linear Performance Backpack Sırt Çantası

Dayanıklı yapısı ve kullanıma oldukça elverişli olan donanım özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken adidas Linear Performance Backpack sırt çantası, spora giderken tüm eşyalarınızın konforlu bir şekilde yerleştirilip taşınmasına olanak tanıyor. Dayanıklı dokuma polyesterden üretilen sırt çantası, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ürün, lamine tabanı sayesinde soyunma odasında ya da sahada neme karşı koruma sağlayarak üst seviyede rahat bir kullanım için gerekli zemini hazırlıyor.

Dayanıklı TPE Lamine Taban Özelliği ile Maksimum Rahatlık

adidas sırt çantası, oldukça fonksiyonel kullanımı ile büyük ölçüde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu anlamda ürün, iç bölmeleri sayesinde eşyalarınızı istediğiniz şekilde düzenlemenize yardımcı oluyor. Fermuarlı ana bölme ve düzenleyici bölümler, yan file cep detayı, küçük cepler ve fermuarlı ön cep ayrıntıları modelin daha kolay ve konforlu bir şekilde kullanılması için gerekli olan ortamı hazırlıyor. Bunun yanı sıra oldukça dayanıklı özelliğe sahip olan TPE lamine taban kısmı sayesinde ürün, uzun süreli ve maksimum rahatlık sağlanmasını hedefliyor.

Sürdürülebilir Ürün Programı Kapsamında Yer Alan Mükemmel Dizayn

Teknik ve donanımsal özellikleri ve dayanıklı dizaynı ile büyük beğeni toplayan adidas Linear Performance Backpack, sürdürülebilir ürün programı kapsamında yer alıyor. Bu özelliği ile ürün, her bir lifin çok önemli olduğu geri dönüştürülmüş polyester kumaş yapısı sayesinde, dünyanın daha iyi yaşanabilir bir yer olmasını hedefliyor. Bu şekilde model, doğal kaynakların korunmasına ve emisyonların azaltılmasına katkıda bulunuyor.

Spor Tarzınızı Tamamlayan Şık ve Estetik Tasarım

Kullanışlı yapısı ve kolay kullanımı ile ilgi odağı olan adidas sırt çantası, şık ve estetik olan tasarımı ile de büyük beğeni topluyor. Ürün modelinin ön alt kısmında yer alan adidas yazısı ise spor stilinizin en iyi şekilde tamamlanması için imkan sunuyor. Spor antrenmanlarının vazgeçilmez eşyaları arasında olan ürün, spor şıklığı ve konfordan ödün vermek istemeyen kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Fonksiyonel Yapı ile Kolay Kullanım Avantajı

Kullanımı oldukça kolaylaştıran fonksiyonel yapısı ile ilgi gören adidas Linear Performance Backpack sırt çantası, şıklık ve rahatlığa önem veren kullanıcılardan tam not alıyor. Tasarım detayları sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde ve isteğinize göre düzenleyerek taşıyabileceğiniz model, spor antrenmanlarına giderken en çok ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer alıyor.

adidas Linear Performance Backpack Sırt Çantası Genel Özellikler

- Spora giderken tüm eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilip taşınmasına olanak tanıyan mükemmel dizayn

- Dayanıklı dokuma polyesterden üretilen yapısı ile rahat kullanım

- Sahada ya da soyunma odasında neme karşı koruma sağlayan dayanıklı TPE lamine taban

- Eşyalarınızı isteğinize göre düzenlemenize yardımcı olacak fermuarlı ana bölme, iç bölmeler, küçük cepler, fermuarlı ön cep detayları

- Daha rahat kullanım imkanı sunan düzenleyici bölmeler ve yan file cepler

- Ayarlanabilen omuz askıları

- Doğal kaynakların korunmasına ve emisyonların azaltılmasına yardımcı olan geri dönüştürülmüş polyester yapı.

- Boyutları:16 cm x 28cm x 46cm

- %51 geri dönüştürülmüş polyester, %49 elastan düz dokuma

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.