adidas Marathon 10 Trail SS17 Erkek Spor Ayakkabı

#BB8310

385.00 TL 209.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Marathon 10 Tr SS17 Erkek Spor Ayakkabı

adidas Marathon 10 TR M erkek koşu ayakkabısı doğada out-door koşu yapmak isteyen spor tutkunları için tasarlanıyor. Hem doğayı hem de spor yapmayı sevenler için ideal ayakkabılar sınıfında değerlendirilen adidas Marathon 10 spor ayakkabı herkesi dışarıda koşmaya davet ediyor.

Hızlı ve Dayanıklı

Açık havada, doğada spor yapmayı seven koşu tutkunları için üretilen adidas Marathon 10 arazi koşullarında maksimum performans ve dayanıklılık gösteriyor. ADIPRENE® yastıklama ve ADIWEAR™ dış taban ile koşu adımlarını destekleyen adidas maraton ayakkabı ultra yastıklama desteği ve güçlü tabanı ile yorgunluk nedir unutturmaya kararlı duruyor.

Rahat ve Seri Adımlar için Ultra Destek

adidas engebeli arazide koşmak zor diyenler için adidas Marathon 10 Trail'i üretiyor, mazaretler ise artık tükeniyor. ADIPRENE® ile güçlendirilmiş topuk bölgesi ayağın her adımında topuğa gelen şiddetli darbe ve şoku yastıklayarak emiyor. Topuk kısmındaki ekstra yastıklama ile ayağın bir sonraki adımını hazırlayan ayakkabı, ADIWEAR™ dış taban ile adımların dengesini korumayı hedefliyor. Tırtıklı, kalın dişli yapısı ile zemini kavrayak düzgün tutuş sağlayan dış taban güç zemin koşullarına karşı dayanıklı yapısı ile direniyor.

Modern ve Dayanıklı Dış Yüzey

adidas koşu ayakkabısı erkek ayağına uygun ergonomik yapısını destekleyici sentetik katmanlar ve ultra nefes alan file saya ile konfor sunuyor. Ayağı dışarıdan rahatça kavrayan file esnek yapısı ile ayağın hareketlerine birebir uyum sağlayarak gerekli esnekliği sunarken destekleyici görevi gören sentetik katmanlar ise dayanıklılığı artırmaya yarıyor.

Maksimum Uyum Konforu

Konforlu kumaş astar adidas Marathon 10 TR spor ayakkabı içerisindeki ayağın rahat etmesini sağlıyor. Ayağı dış yüzey kadar kavrayan iç astar ayağın ayakkabı içerisinde hareketini önleyerek aynı zamanda kayma gibi durumlardan kaynaklanabilecek ayak sağlığını tehdit eden riskleri de minimize ediyor.

Mükemmel Konfor

Doğal koşullarda spor yapmak, koşmak için üretilen adidas Marathon 10 koşu ayakkabısı özellikleri ile güç parkurlarda ayakları yormadan, sakatlanmalara karşı riskleri bertaraf ederek parkuru tamamlamayı vadediyor. ADIPRENE® yastıklama ile ekstra koruma amaçlayan tasarımı, topuk kısmındaki koruyucu ile ani darbeler karşısında ayağın yere sağlam inip yeniden ivmelenip doğrulmasını sağlıyor. Topuk kısmındaki ekstra yastıklama ayağı sakatlıklara karşı ADIWEAR™ dış taban ile birlikte koruyor.

Ultra nefes alan file saya destekleyici sentetik katmanlarla birlikte ayağı kavrayarak koruyor. Nefes alma yeteneği sayesinde ayakkabı içerisinde sürekli hava dolaşımını destekleyen file saya dikişsiz formu ile birlikte ayağa gerekli esnekliği sunuyor.

Açık havada yapılan spor beklenmeyen engeller çıkarabilir diyenler için adidas tarafından üretilen spor ayakkabısı risklerin etkisini en aza indirmek için tüm donanımı ile görev yapıyor. Sporcu sakatlıklarının çoğunun denge kaybı ve zemin ile alakalı olduğunu bilen marka taban ve topuklara koyduğu destekler ile ayağın her adım alışında dengesini korurken, her geri hareketinde de şok ve darbeleri emerek rahatlatıyor. Ağrı ve yorgunluğa son veren ayakkabı spor esnasında ayakların hırpalanmasını önlediği gibi spordan sonra ise normal hayata devam edebilecek kadar konfor içinde tutuyor.

Tüm Özellikler

  • ADIPRENE® yastıklama ile güçlendirilmiş topuk bölgesi
  • ADIWEAR™ dış taban ile dayanıklı koşu ayakkabısı
  • Destekleyici sentetik katmanlar
  • Ultra nefes alan file saya
  • Konforlu kumaş astar
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.