adidas NMD_R1 FW18 Erkek Spor Ayakkabı

#B42200

805.00 TL 519.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı

Hantal spor ayakkabılarından ziyade zarif modelleri tercih eden erkekler için adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, ayak sağlığını düşünenler için özenle üretilmiş bir yapıya ve donanıma sahiptir. adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, sadece ayak ve beden sağlığınızı düşünen bir yapıda olmakla kalmayan görsel olarak da kullanıcısını memnun eden bir ayakkabıdır. Esnek yapısı ve file üst kısmı, çorap konforu sağlayan formu, hareketlerinize hızlı tepki veren Boost orta taban yastıklaması gibi detayları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabının öne çıkan en önemli özelliği, esnek ve fileli üst kısmı ile ayağınızı adeta bir çorap gibi sarması. Erkek Kullanıcıların günlük aktivitelerini gerçekleştirirken bir spor ayakkabıdan rahatlık,konfor,taban özelliği, ayağı çorap gibi saran üst yüzeyi gibi tüm beklentilerinin cevabı niteliğinde bir model olan adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, size bu rahatlığı ve esnekliği belki de bu ana kadar hiç deneyimlemediğiniz ölçüde sunar. Bu sayede günlük işlerinizde adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabıyı kullanırken, ayağınızı çorap hissiyatıyla saran bir ayakkabıyla aktivitelerinizi tamamlarsınız. adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı sadece sizlere esnek bir yapı sunmakla kalmaz aynı zamanda hızlı tepki veren Boost orta taban yastıklaması sayesinde, ayakkabıyı kullanırken iç taban yapısı ayağınızın şeklini hızlı bir şekilde alır ve bastığınız zemin özelliği her ne özellikte olursa olsun ayağınız ve dolayısıyla bacağınız üzerindeki stres düzeyini en aza indirir. Bu yapıda bir orta taban ayakkabı kullandığınızda kumsal yürüyüşü olarak tabir edilen rahatlıkta bir yürüyüş hazzı yaşamış olursunuz. Günlük kullanımlarınızda, ayak terlemesinden dolayı oluşabilecek bir takım ayak rahatsızlıklarının adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı ile önüne geçebilirsiniz. Fileli ayası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanımda ayağınızın hava almasını sağlayamaya yardımcı olur. Bu sayede ayağınızın ayakkabı içerisinde terlemesinden dolayı yaşayacağınız rahatsızlık hissi ve sağlıksız bir ayak yapısıyla karşı karşıya kalmanızın önüne geçersiniz.

  • Minimalist görsel tasarım,
  • Esnek ve fileli fiziksel detaylar,
  • Boost orta taban,
  • Özel tasarım kauçuk dış taban ve
  • Hareketlerinize hızlı tepki veren yastıklama teknolojisi gibi özellikleriyle de öne çıkar.

Geçmişin Yansımaları Bugünün Teknolojisi

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, minimalist tasarımı sayesinde kullanıcılarına sade bir şıklık sunar. 80'li yıllarda koşu yarışlarında kullanılan spor ayakkabı modellerinin, günümüz teknolojisiyle buluşmasından doğan özgün bir fiziksel görünüşe sahiptir. Kullandığınız ayakkabının ayak sağlığınızı düşünmesini, sizlere rahat hareket edebileceğiniz bir kabiliyet kazandırmasını, sade fakat şık bir görünümde olmasını tercih ediyorsanız adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı bu beklentilerinize cevap verir nitelikte bir spor ayakkabıdır. Özel tasarımlı kauçuk dış taban, adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabıya keskin bir sportif görünüm kazandırmasının yanı sıra, iyi bir zemin tutuşu ve iyi bir hareket performansı sağlar. Hareket ederken, kullanılan ekipmanın zemin tutuşunun zayıflığından kaynaklanabilecek denge kaybı ve dolayısıyla oluşabilecek sakatlık risklerini büyük oranda engelleyen özelliği kullanımınıza sunar.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.