adidas NMD_R1 SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#BD7751

899.00 TL 579.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 43.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, yaptığı tasarımlarla spor giyim sektörü akımlarını belirleyen adidas'ın ürettiği, hem modern hem retro dokunuşlara sahip, günlük kullanım için tasarlanmış bir spor ayakkabısıdır. Bu ve pek çok özelliği sayesinde gün içinde en büyük yardımcılarınızdan olur.

Retro ve Modern

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, adidas'ın yarım asırdır modası hiç geçmeyen ve önümüzdeki uzun yıllar da geçmeyeceği konusunda güçlü ipuçları veren retro stili ile modern spor ayakkabı görünüm ve teknik özellilerini mükemmel bir biçimde aynı potada buluşturur. Bu özel bileşim, adidas ruhundan kopmamanızı mümkün kılar ve şehir hayatı hızı içerisinde bir spor ayakkabıdan tüm beklentilerinizi karşılayan doğru senteze ulaşmanızı sağlar.

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı, spor giyim modasında özellikle dış giyim ürünlerinin tarzından esinlenerek oluşturulmuş detayları bünyesinde barındırır. Bu güçlü stilin size sağlayacağı en önemli fayda, yağmurluk, mont, sweat gibi dış giysilerinizle kolaylıkla tamamlama şansını vermesidir. Gerek dizayn çizgisi gerekse metaryal özellikleri bu kullanım kolaylığına olanak oluşturur. Böylelikle, dışarı çıkacağınız anlarda spor ayakkabınız ve kıyafetleriniz arasında bir aykırılık söz konusu olmaz.

Görünüm şıklığını yüksek düzey konfor anlayışı ile harmanlayan bu özgün tasarım, özel malzemelerin bir araya doğru bir biçimde bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Yumuşak taban ve örgü saya özelliği, günlük metropol hayatı hızına sizi en iyi şekilde hazırlar. adidas'ın evrensel ve tüm zamanlara hitap eden ve prestijinin en güçlü simgesi olan 3 bant detayına yamalı katmanlar eşlik eder. adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabının sahip olduğu NMD tıpalar bu özgün stilin tamamlanmasını sağlar. Seksenli yıllardan itibaren spor dünyasının en ikonik öğesi olan adidas 3 bantlı spor ayakkabınızla spor giyim tarzınızı güçlendirip enerjinizi doruğa çıkarabilirsiniz.

adidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı kullanıcılarının rahatlık seviyesini bir kademe daha arttırmak adına boost orta taban ayrıntısı ile güçlendirilmiştir. Boost yastıklama tekniği ile yürüyüş yolunuzda ayakkabınıza zeminden gelen tüm darbeler ya da zemin yapısından kaynaklanan tüm olumsuzluklar engellenmiş olur. Bu sayede hareketiniz hep yukarıya doğru ivmelenir. Sizi yolunuzdan hiçbir şey alıkoyamaz!

Spor Giyimde Yüksek adidas Enerjisi

1950'li yıllardan bugüne spor ayakkabı ve giyim ürünleri üreten adidas, Almanya'da yer alan merkez ofisinde her yeni gün modern, dayanıklı ve enerji dolu yeni tasarımlar üretir. adidas, gerek amatör gerek profesyonel sporcuları gerekse günlük hayatta spor giyimi tercih eden tüm kullanıcılarını, her detayı incelikle oluşturulmuş milyonlarca ürünle besler. adidas ürünleri hep trendler oluşturarak dünyanın dört bir noktasını dolaşır.

Çarpıcı Teknik Özellikler

  • Boost yastıklama teknolojisine sahip taban, konfor noktalarını kolaylıkla yakalar. Ayak her yandan desteklenerek ayak sağlığı en iyi biçimde korunur ve hareket esnekliği yükseltilmiş olur.
  • Kauçuk dış taban dayanıklılık sağlar.
  • OrthoLite iç taban ile iç yüzey dizaynı tamamlanmıştır. Bu iç donanım, hem ayağın rahatlık seviyesini üst tonlara çeker hem de aktivite performansını arttırır. Hareket sınırları keyifli bir biçimde aşılır.
  • Yumuşak yapı enerjiyi ve hızı somutlaştırır. Ayağınızı yumuşak biçimde sarmalayan adidas NMD_R1'in varlığını bile unutabilirsiniz.
  • Normal kalıba sahip ve bağcıklı modeldir. Her ortamda keyifle kullanabilirsiniz.

Günlük hayatın ve antrenmanların vazgeçilmez spor markalarından olan adidas, sportif şıklığı yansıtan ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. adidas ortaya koyduğu ürünlerde, müşterilerinin en önemli tercih sebeplerinden olan rahatlık ve sağlamlık gibi özellikleri barındırır. Kalitesi, yumuşaklığı ve şık görünümü ile spor giyinmeyi seven erkeklerin seçimi olanadidas NMD_R1 Erkek Spor Ayakkabı modeline online spor giyim mağazası olan Barcin.com üzerinden sahip olabilir ve sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.