adidas NMD_R1 SS19 Kadın Spor Ayakkabı

#BD8029

899.00 TL 579.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 38
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı

adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı, sunduğu konfor ve şık çizgileri ile kullanıcılarını memnun ediyor.. adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı, sadece günlük kullanım da değil ayak ve beden sağlığınızı düşünen bir yapıda olmakla kalmayan görsel olarak da kullanıcısını memnun eden bir ayakkabıdır. Esnek yapısı ve file üst kısmı, çorap konforu sağlayan formu, hareketlerinize hızlı tepki veren Boost yastıklaması gibi detayları kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabının öne çıkan en önemli özelliği, esnek ve fileli üst kısmı ile ayağınızı adeta bir çorap gibi sarması. Kullanım amacı her ne olursa olsun, isterseniz üst düzey bir sporcu olun isterseniz günlük kullanım amaçlı bir spor ayakkabısına sahip olmak arzusu içinde olun, bir spor ayakkabıdan beklenilebilecek öncelikli özellik rahat ve esnek bir yapıda olmasıdır. adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı size bu rahatlığı ve esnekliği belki de bu ana kadar hiç deneyimlemediğiniz ölçüde sunar. Bu sayede günlük işlerinizde adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabıyı kullanırken, ayağınızı çorap hissiyatıyla saran bir ekipmanla aktivitelerinizi tamamlarsınız. adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı sadece sizlere esnek bir yapı sunmakla kalmaz aynı zamanda hızlı tepki veren Boost orta taban yastıklaması sayesinde, ayakkabıyı kullanırken iç taban yapısı ayağınızın şeklini hızlı bir şekilde alır ve bastığınız zemin özelliği her ne özellikte olursa olsun ayağınız ve dolayısıyla bacağınız üzerindeki stres düzeyini en aza indirir. Bu yapıda bir orta taban ayakkabı kullandığınızda kumsal yürüyüşü olarak tabir edilen rahatlıkta bir yürüyüş hazzı yaşamış olursunuz. adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabının üst kısımında bulunan örgü file sayesinde ayaklarınızın hava almasını sağlarken, ayak terlemesinden dolayı oluşabilecek bir takım rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. Bu sayede ayağınızın ayakkabı içerisinde terlemesinden dolayı yaşayacağınız rahatsızlık hissi ve sağlıksız bir ayak yapısıyla karşı karşıya kalmanızın önüne geçersiniz. Ayrıca, yoğun tempolu günlerde bile ayakların ferah tutulmasını mümkün kılıyor.

  • Minimalist görsel tasarım,
  • Esnek ve fileli fiziksel detaylar,
  • Boost orta taban,
  • Özel tasarım kauçuk dış taban ve
  • Hareketlerinize hızlı tepki veren yastıklama teknolojisi gibi özellikleriyle de öne çıkar.

Geçmişin Yansımaları Bugünün Teknolojisi

adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı, minimalist tasarımı sayesinde kullanıcılarına sade bir şıklık sunar. 80'li yıllarda koşu yarışlarında kullanılan spor ayakkabı modellerinin, günümüz teknolojisiyle buluşmasından doğan özgün bir fiziksel görünüşe sahiptir. Kullandığınız ayakkabının ayak sağlığınızı düşünmesini, sizlere rahat hareket edebileceğiniz bir kabiliyet kazandırmasını, sade fakat şık bir görünümde olmasını tercih ediyorsanız adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabı bu beklentilerinize cevap verir nitelikte bir spor ayakkabıdır. Özel tasarımlı kauçuk dış taban, adidas NMD_R1 Kadın Spor Ayakkabıya keskin bir sportif görünüm kazandırmasının yanı sıra, iyi bir zemin tutuşu ve iyi bir hareket performansı sağlar. Hareket ederken, kullanılan ekipmanın zemin tutuşunun zayıflığından kaynaklanabilecek denge kaybı ve dolayısıyla oluşabilecek sakatlık risklerini büyük oranda engelleyen özelliği kullanımınıza sunar.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  •  Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.