adidas Performance Full Zip Hoody SS17 Kapüşonlu Kadın Ceket

#CD9620

339.00 TL 189.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Spor tutkunları için özel olarak tasarlanan adidas Performance Full Zip Hoody kapüşonlu kadın ceket, kullanıcılarına hareket özgürlüğü sağlıyor. Yüksek kalitede nefes alan kumaşı sayesinde ceket, antrenman ve ısınma esnasında terlemeyi minimuma indirerek oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Kaliteli kumaş aynı zamanda esnekliği sayesinde kolların hareket ettirilmesi esnasında sıvanma ve kasma sorunlarına yol açmıyor. Rahatsız etmeyen fit kesime sahip olan kadın ceket, sporseverlerin kolaylıkla antrenman yapabileceği bir spor giysisi olmasının yanı sıra oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

Kolay Kullanım Sağlayan Fermuarlı Cepler

Kullanışlı detaylara sahip olan adidas Performance Full Zip Hoody kapüşonlu kadın ceket, ön kısmında her iki tarafta yer alan fermuarlı yan cepler sayesinde antrenmanlar esnasında kişisel eşyaların koyulabileceği güvenli bir alan sunuyor. Ceketin ön kısmında bulunan tam boy fermuar açık veya kapalı olarak kullanılarak farklı tarzlar yaratılabiliyor. Atlet body ve t-shirt gibi giysilerin üzerine fermuarı açık olarak giyilebilen ceket, oldukça havalı bir görünüm sağlıyor. Ceketin etek ucunda yer alan manşet detayları, giysinin bele tam olarak oturmasını sağlayarak spor esnasında sıvanmayı önlüyor. Ön kısımda yer alan tam boy fermuardan belirli bir uzaklıkta başlayan bu manşetler, arka kısmın etek ucunun tamamında yer alıyor.

Parmak Geçirme Yeri Bulunan Kol Manşetleri

adidas Performance Full Zip Hoody kapüşonlu kadın ceket, kol uçlarında yer alan parmak geçirme alanları sayesinde oldukça havalı bir görünüm sağlarken, antrenmanlar esnasındaki kol hareketleri sırasında sıvanma gibi istenmeyen durumları önlüyor. Aynı zamanda kol uçlarında bulunan esnek manşetler, ceketin giyilip çıkarılması işlemlerini kolaylaştırıyor. Dar kesimli kollara sahip olan fermuarlı ceket, spor amaçlı kullanımda hareket kabiliyetini artırırken oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Bu sayede spor ceket, antrenmanların haricinde spor giyim tarzı için günlük kullanımda da tercih ediliyor. Birçok eşofman türünün yanı sıra taytlar ve kot pantolonlar ile de kolaylıkla kombinlenebilen adidas Performance Full Zip Hoody kapüşonlu kadın ceket, modern ve şık bir görünüm sağlıyor.

Şık Görünümlü Kapüşon

Ceket ürününün arka kısmında yer alan şık görünümlü kapüşon, giysiye çok yönlü kullanım avantajı sağlıyor. Ceketin yağmurlu havalarda yapılan koşular ve outdoor sporları esnasında rahatlıkla kullanılabilmesini sağlayan kapüşon sayesinde aynı zamanda oldukça havalı bir görünüm yakalamak mümkün oluyor. Kapüşonun dış kısmında yer alan dikişler ceket'e şık bir görünüm katarken, içerisinden geçen ip sayesinde kapüşonu kapalı iken büzdürmek ve açılmaması için bağlamak mümkün oluyor. Birinci kalite kumaş yapısı sayesinde adidas Performance Full Zip Hoody kapüşonlu kadın ceket, terleme ve koku oluşumunun önüne geçiyor. Yüksek yaka tasarımına sahip olan ceket, tam boy fermuarın tamamen kapatılması durumunda çeneye kadar kapalı bir ceket'e dönüşüyor. Bu sayede kış günlerinde veya rüzgarlı günlerde yapılan açık hava sporları esnasında üşümeyi önleyen ceket, oldukça rahat bir kullanım sağlıyor.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.