Hemen sepetinize ekleyerek, bu ürüne 300.00 TL indirim ile 1049.00 TL'ye sahip olabilirsiniz.

adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon

#F35606

1349.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 41.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon

Tasarımı ve kalitesi ile ön plana çıkan adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon, sahadaki performansınızı üst düzeye taşır. Top hakimiyeti konusunda son derece başarılı bir iş ortaya koyan ürün, yüksek hızlara ulaşmanıza da yardımcı olur. Benzersiz tasarımı sayesinde estetik bir duruş sergileyen adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon, sahanın her yerine hakim olmanıza olanak verir. Oyun geçişleri sırasında ve akan oyunda en iyi performansı sergilemeniz için tasarlanmıştır. Bu özelliği ile kontrol ve denge konusunda üstün bir performans ortaya koymanıza imkan tanır. Oyunun başından sonuna kadar doğru hamleler yapabilmenizi sağlayan ürün, oyun içerisindeki hızlı oynanan bölümlerde bir yıldız gibi parlamanızı mümkün kılar.

Rüzgar Gibi Hızlı

Çorap gibi saran kumaş saya kısmı ile harika bir denge sunan adidas Predator 19.1 Firm Ground Krampon, Primeknit saya kısmının sağladığı avantaj ile ayağı sabitler. Bu sayede attığınız her adımda daha kontrollü olmanızı sağlayarak tam saha kontrol ve üstün performans imkanı verir. Bağcıklı tasarım özellikleri ile dikkat çeken ürün, adidas Primeknit bilek kısmı sayesinde konfor sunar. Ayağı saran örgü saya dengeli ve üstün bir oyun ortaya koymanıza yardımcı olur. adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Kramponun Controlskin sayası ise her türlü koşulda olağanüstü top hakimiyeti sağlamanıza yardımcı olur. Dönüşleri ve zemin tutuşu güçlendiren hibrit çivi uçları sayesinde çim sahalarda mükemmel bir yer tutuşu ve denge sunan adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon, oyuna hükmetmenize zemin hazırlar. Top kontrolü konusunda son derece başarılı bir iş sunan dış yapısı esnek bir kullanım imkanı verir. Ayağın şeklini alarak tamamen ayak ile birlikte hareket eden Predator, rakiplerinizi avlamanıza olanak tanır.

Çim Sahalarda Fark Yaratın

Çim saha zeminler için hazırlanmış olan adidas Predator 19.1 Firm Ground Krampon, kolay kullanım sağlayan işlevsel yapısı ile ön plana çıkar. Rahatlık ve konfor konusunda son derece başarılı bir iş ortaya koyan Controlskin saya kısmı, yüksek hızlarda dahi mükemmel bir top kontrol imkanı tanır. Yeteneklerinizi en üst seviyede sergilemenize yardımcı olarak sahanın yıldızı olmanız için ortam hazırlar. Hibrit çivi uçlara sahaya tutunarak kaymanızı engellemeye ve her adımda daha güvenli bir oyun ortaya koymanızı sağlamaya yardımcı olur. Maçtaki hakimiyetinizi artırarak oyun içinde etkili bir performans sunmanıza yardımcı olan adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon, pratik kullanımı ile de dikkat çeker. Bağcıklı tasarımı ayağı sararken, kolay giyip çıkarabilmenize de imkan verir. Ayağı ikinci bir deri gibi saran Primeknit bilek kısmı ve malzemesi ile çim sahaların kralı olmanızı mümkün kılar.

adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon Teknik Detayları

 • Özel kalıbı ile ayağı saran ve stratejik noktalarda destek sunarak hareket özgürlüğünü artıran ayağınızı sabitleyen adidas Primeknit saya
 • Farklı koşullarda olağanüstü top hakimiyeti sağlayan Controlskin saya
 • Çim saha üzerinde hakimiyet sağlayan Controlframe yenilikçi enjeksiyon kalıp
 • Tabanda yer alan hibrit çivi uçları denge sağlayarak yüksek hızlarda dahi kontrollü bir oyun imkanı verir.
 • Bileği saran Primeknit sayası ile ayağı sabitler. Bu sayede muhteşem top kontrolü ve denge sunar.
 • Burun kısmındaki dokulu kaplama malzeme ile pas ve şutlarda top hakimiyetini en üst düzeye çıkarır.
 • Ürün çim saha için tasarlanmıştır. Suni çim sahalarda veya halı sahalarda da kullanılabilir ancak en verimli olduğu alan çim sahalardır.
 • Tam saha hakimiyeti, denge ve yüksek tempo için geliştirilmiştir.

Spor giyim konusunda dünyanın en önemli firmalarından olan adidas, geliştirdiği ürünler ile sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Performansınızı üst düzeye çekecek ve her alanda başarılı olmanıza yardımcı olacak onlarca farklı ürün seçeneği adidas kalitesi ve teknolojisi ile birlikte geliyor. Futbol sahalarında etkili performans ortaya koymanıza yardımcı olacak, top hakimiyeti ve kontrol konusunda üstün bir oyun sergilemenize imkan verecek olan adidas Predator 19.1 Firm Ground Erkek Krampon'u, Barcin.com'un sunduğu avantajlar ile kolayca satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.