adidas Predator 19.3 Firm Ground SS19 Erkek Krampon

#D97942

529.00 TL 399.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon

Oyunda hakimiyet kurmayı sağlamak amacıyla yeniden tasarlanan yapısı ile dikkatleri üzerine çeken adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon, dayanıklı ve oldukça kullanışlı olan dizaynı ile kullanıcılardan büyük beğeni topluyor. Üst düzey esneklik ve destek sağlayan erkeklere özel krampon, mükemmel performans ve hareket özgürlüğü için gerekli zemini hazırlıyor. Yüksek hızda en iyi top hakimiyetini sunan tasarımı ile ürün, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

Gelişmiş Hakimiyet İmkanı Sunan Üstün Donanım

Destekleyici file saya ile topuğun şeklini alarak ayağı sabitleyen adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon, çorap gibi saran bilek kısmı ile denge sunuyor. Burun kısmında yer alan gofre baskı sayesinde çim saha kramponu, üstün bir top hakimiyeti sağlayarak maça hükmetmeye yardımcı oluyor. Kaliteli ve sağlam yapısal özellikleri ile ilgi gören ürün, üstün donanımsal yapısı ile gelişmiş hakimiyet imkanı sunuyor.

Primemesh Saya ile Mükemmel Konfor

Kaliteyi maksimum rahatlıkla bir araya getirmeyi hedefleyen adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon, Primemesh saya özelliği ile mükemmel konfor için olanak tanıyor. Oldukça rahat olan ve ayağı çorap gibi saran saya ile ürün, yüksek hızda en iyi top hakimiyeti için avantaj sunuyor. Topuk şekliyle uyumlu olan ve anatomik tasarımı ile ayağa tam oturan saya dizaynı ile model, mükemmel konfor için imkan sunuyor.

Spor Stilini Yansıtan Üst Düzey Tasarım

Kolay kullanım sağlayan işlevsel yapısı ile ön plana çıkan adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon, spor stilini yansıtan üst düzey tasarımı ile ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Ayağı saran yapısı ile maksimum rahatlık sağlayan adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon, çim sahada kullanıma uygun olan dış taban yapısı ve hibrit çivi uçları sayesinde üstün performans için olanak tanıyor. Dayanıklı ve bağcıklı yapısı ile beğeni toplayan model, estetik tasarımı ile erkek kullanıcılardan tam not alıyor.

Fonksiyonel Özellikleri ile Maksimum Rahatlık

Bilek dengesi sağlayan teknik özellikleri ile sağlıklı ve güvenilir bir antrenman imkanı sunan adidas Predator 19.3 Firm Ground erkek krampon, fonksiyonel özellikleri ile ayaklarda maksimum rahatlık sağlıyor. Saya üzerinde yer alan kabartmalı kontrol yapısı ile ürün, top hakimiyetinin arttırılmasına katkıda bulunuyor. Dış tabanda bulunan hareketleri dengelemek için tasarlanan yüksek performanslı TPU enjeksiyon şeritleri sayesinde model, daha rahat bir kullanım için imkan sunuyor. Ayağı ikinci bir deri gibi saran çorap benzeri malzeme ile ürün, çim saha üzerinde mükemmel hakimiyet olanağı tanıyor.

adidas Predator 19.3 Firm Ground Erkek Krampon Genel Özellikler

 • Gelişmiş hakimiyet imkanı sunan üstün donanım
 • Primemesh saya ile mükemmel konfor
 • Spor stilini yansıtan üst düzey tasarım
 • Fonksiyonel özellikleri ile ayaklarda maksimum rahatlık
 • Oyunda hakimiyet kurmayı sağlamak amacıyla yeniden tasarlanan yapı
 • Üst düzey esneklik ve destek sağlayan erkeklere özel krampon
 • Destekleyici file saya ile topuğun şeklini alarak ayağı sabitleyen mükemmel performans
 • Saya üzerinde yer alan kabartmalı kontrol yapısı ile daha rahat kullanım avantajı
 • Dış tabanda bulunan hareketleri dengelemek için tasarlanan yüksek performanslı TPU enjeksiyon şeritleri
 • Üstün bir top hakimiyeti sağlayarak maça hükmetmeye yardımcı olan burun kısmındaki gofre baskı detayı
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.