Hemen sepetinize ekleyerek, bu ürüne 100.00 TL indirim ile 349.00 TL'ye sahip olabilirsiniz.

adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı

#F35635

449.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı

Özgün ve yenilikçi tasarımları ile sporun her alanında yanınızda olan adidas, geliştirdiği Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı modeli ile sahalardaki yardımcınız oluyor. Benzersiz bir performans ortaya koyabilmeniz için tasarlanmış olan model, hızlı ve dengeli bir oyun ortaya koymanızı sağlıyor. Topuk kısmına uyum sağlayan sentetik sayası ile esnek ve çevik hareketler yapabilmenizi sağlarken hafif yapısı ve Hafif TPU dış tabanı ile hızlı ataklar başlatmanıza imkân veriyor. Saha içindeki performansınızı en üst seviyeye taşımanız için tasarlanmış olan ürün, konforlu ve keyifli bir ayakkabı deneyimi yaşamanıza da olanak sağlıyor. Güçlü yapısı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, hem antrenmanda hem de maçlarda kullanabileceğiniz bir ürün seçeneği oluşturuyor.

Hızlı ve Dengeli

Hafif TPU desteği ile geliştirilmiş olan dış tabanı, zemin tutuşu sağlayarak adımlarınızı daha sağlam atabilmenize ve dengeli bir oyun stratejisi yürütebilmenize yardımcı oluyor. Hafifliği sayesinde hızınızı azaltmayan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, dış tabanı ile sprint'lerinizi destekliyor. Çim sahaya uygun yapısıyla sorunsuz bir etki yaratan ürün, maçın yıldızı olmanıza da ortam hazırlıyor. Üst kısmında bulunan dikişli yapı top kontrolünü artırırken, aynı zamanda sahanın her yerine hakim olmanıza da katkıda bulunuyor. Ayağı saran yapısı sayesinde hızlı hareketlerde dahi dengeli bir oyun ortaya koymanızı sağlayarak, güçlü defansları alt etmenize ve kalecileri gafil avlamanıza yardım ediyor. Üzerindeki kabartmalı yapı sayesinde top hakimiyetinizi artıran ürün, paslarınızı ve top kontrolünüzü iyileştiriyor.

Kusursuz Adım Geçişleri

Bileksiz Clawcollar tasarımı ve yumuşak sentetik sayası ile ayağı sararak, çorap gibi kavrayan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, bu sayede adım geçişlerinizi kolaylaştırıyor. Her adımda ayağınızı bir sonraki adıma hazırlayarak hızlı ve etkili bir performans sergilemenize destek veriyor. Yumuşak sentetik saya hızınızı artırırken aynı zaman hava geçirgenliği sağlıyor. Bu sayede nefes alabilen ayaklar sağlıklı ve konforlu bir şekilde kalıyor. Ter ve koku oluşumunu en aza indiren adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, olumsuz etkileri azaltarak tamamen maça konsantre olmanıza yardımcı oluyor. Muhteşem denge ve performans ortaya koymanıza olanak sağlayan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, akan oyunda hızlı tepkiler vermenize ve set oyununda oyunu dilediğiniz gibi yönlendirmenize ortam hazırlıyor.

Esnek Tasarım Pratik Kullanım

Bileksiz Clawcollar tasarımı ile hareket özgürlüğü sağlayan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, bilek etrafındaki yumuşak sünger ile de bileğinize rahat hareket etme imkanı veriyor. İç taban kısmında bulunan hafif yastıklaması ile sıçramalar için benzersiz bir destek sunan ürün, taban yapısı ile de halı sahalarda rüzgar gibi esmenize imkân tanıyor. Ekstra çeviklik ve hız anlayışı ile dizayn edilmiş Pretador 19.4 TF Halı Saha Ayakkabısı, sivri uçlu TPU burun çivileri ile zemin tutuşunu en iyi seviyeye taşıyor. Böylece attığınız her adımı daha güvenli atmanıza ve oyuna tam olarak odaklanmanıza destek veriyor. İçinizdeki potansiyeli tamamen ortaya koymanız için tasarlanmış olan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, futbol oynama keyfinizi en üst seviyeye taşıyor.

adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı Teknik Detaylar

  • Top kontrolünü artıran kabartmalı dış yüzey ve sentetik saya
  • Benzersiz zemin tutuşu sunan hafif TPU dış taban
  • Bileği rahatlatan bileksiz Clawcollar tasarımı
  • Ayağı saran ve rahatlık sunan iç yüzey
  • Suni çim için kauçuk taban

Yeni ve özgün ürünleri ile sporseverlerin tutkunu olduğu adidas, halı sahalar için geliştirmiş olduğu adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı ile maç boyunca yanınızda oluyor. Hız, denge ve üstün performans için tasarlanmış olan ürün, maçın yıldızı olmanıza katkı sağlıyor. Hafif TPU dış tabanı ve file sayası ile dikkat çeken, estetik ve rahat tasarımı ile ön plana çıkan adidas Predator 19.4 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden kolayca sahip olabilir, adidas dünyasının ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.