adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı

#F35626

559.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı

Denge ve hız için geliştirilmiş olan adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, halı sahalarda benzersiz performanslar ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Yapay çime uygun olan kauçuk dış taban top hakimiyeti ve zemin tutuşu sağlarken, destekleyici file sayası dengeli bir oyun olanağı veriyor. Hız ve teknik açısından güçlü bir performans sunan ürün, sahanın her yerinde tam kontrol sağlamanıza imkân tanıyor. Kısa mesafelerde yüksek hızlara çıkmanıza ve dripling'lerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardım eden adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, rakiplerin korkulu rüyası olmanızı sağlıyor. Kaliteli materyal kullanımı ve adidas teknolojilerinin buluştuğu ürün, uzun ömürlü bir deneyimi de beraberinde getiriyor.

Halı Sahaların Yıldızı Olun

Destekleyici file sayası sayesinde ayağı sararak sabitleyen adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, muhteşem bir top kontrolü sağlıyor. Estetik hareketleri ve benzersiz çalımları sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardım edecek olan ürün, güçlü defansları bile alt etmenize imkan veriyor. Ayak şeklini alan esnek yapısı, ayak ile birlikte hareket ederek oluşabilecek kazaları da en aza indiriyor. Yüksek hızlara ulaşmanız için hafif bir şekilde tasarlanmış olan ürün, etkili sprint'ler ile defansın arkasına sarkmanıza ve kalecileri gâfil avlamanıza destek veriyor. Orta tabanda bulunan hafif yastıklaması ayak konforunu ve rahatlığı konusunda muhteşem bir deneyim ortaya koyuyor. Antrenmanda ya da maçta dilediğiniz rahatlığa kavuşmanızı sağlayacak olan ürün, dengeli bir oyun ile sahanın yıldızı olmanıza olanak tanıyor.

Denge ve Kontrolü Keşfedin

Nefes alabilir kumaş saya ayak konforunu desteklerken aynı zamanda da ferah bir kullanım sunuyor. Hava geçirgenliği yüksek olan ürün, ter ve koku gibi olumsuz etkileri en aza indiriyor. Sentetik kumaştan tasarlanan iç yüzey, bakteri ve mantar oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. Bu sayede maç boyunca tam konsantre bir oyun sergilemenize katkıda bulunuyor. Zemin tutuşu yüksek olan alt tabanı, koşularınızı sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza ve her adımı daha dengeli atmanıza yardım ediyor. Dikişli dış yüzeyi topa tam hakimiyet kurmanıza ve paslarınızı sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere ulaştırmanıza olanak tanıyor. Burun kısmındaki gofre baskı ile pas ve şut deneyimlerini iyileştiren adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, rakiplerinizi alt etmenize ortam hazırlıyor.

Yüksek Hızlara Ulaşın

Halı sahalarda ve kısa mesafelerde patlama etkisi yaratarak yüksek hızlara ulaşmanızı sağlayacak olan ürün, toplu ve topsuz koşularda maksimum performans ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Akan oyunda ve duran toplarda hızlı ve etkili çözümler üretmenizi sağlayan adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı, esnek bilek yapısı ile kıvrak çalımlar atmanızı sağlıyor. Yan kısmında bulunan pürüzlü yüzey ayak içi vuruş ve falso deneyimlerini olumlu yönde etkiliyor. adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı'nın sayasının ön kısmında bulunan kanallı tasarım ve gofre baskı top kontrolü konusunda verimli bir kullanım sunuyor. Böylece uzun paslarda dahi sorunsuz bir şekilde topu yere indirmenizi ve etkili bir oyun oynamanızı mümkün kılıyor. Yapa çime uygun kauçuk dış taban ile hazırlanmış ürün, hız, denge ve kontrolü bir arada sunuyor.

adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Krampon Teknik Detaylar

  • Burun kısmındaki gofre baskı ile pas ve şut sırasında üstün top hakimiyeti sunar.
  • Destekleyici file saya ayağı çorap gibi sararak sabitler.
  • Pas ve şut performansınızı iyileştirecek olan kabartmalı dış yüzey
  • Hava geçirgenliği yüksek file ve kumaş saya
  • Kolay ve pratik kullanımı destekleyen bağcıklı tasarım
  • Topuk ve ayak parmaklarını koruyacak güçlü yapı
  • Konfor ve rahatlık sunan iç yüzey

Spor giyim konusunda en önemli markaların başında gelen adidas, basketboldan tenise tasarlamış olduğu ürünler ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Birbirinden kaliteli ürünler ve yeni nesil teknolojiler ile sporcu deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlayan marka, farklı ürünleri ile her kesime hitap ediyor. Hız, denge ve top kontrolü sunan, rahatlığı ve konforu ile ayak sağlığını destekleyen adidas Predator TAN 19.3 TF Erkek Halı Saha Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden kolayca sahip olabilir, adidas kalitesini ve farkını keşfedebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.