adidas Pro Bounce 2018 Erkek Spor Ayakkabı

#AC7429

689.00 TL 449.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

adidas Pro Bounce 2018 Erkek Spor Ayakkabı

adidas Pro Bounce 2018 erkek spor ayakkabısı sporun her türünü sevenler için tasarlandı. Etkili yastıklama, bilek desteği sunan ayakkabı hafifliği ve hava alan yapısı ile de uzun süreli kullanımlarda rahatlık vaat eden. Ayağın anatomik yapısını uyumlu ayakkabı fonksiyonel yapısı ve modern tasarımı ile ilgi çeker.

Ayak Sağlığını Destekleyen Yapı

Etkin yastıklama ve nefes alan sayası ile uzun süre rahat kullanım sunan adidas Pro Bounce basketbol için idealdir. Yarım bilekli tasarımı ile hareket rahatlığı sağlamasının yanı sıra yanal destekler ile ayağı sabitler. Basketbol maçlarının hızlı temposunda ayak sağlığının korunmasına destek olur. Ayakkabının dolgulu bilek kısmı sakatlanmaların en sık görüldüğü bilek ve aşil tendonu için ekstra destek sağlar. Saya içine dikilen TPU kaplı lifler stratejik noktalarda destek sunar, ayağı saran Geofit yapısı ile konfor ve güvenliği bir arada sunar.

Esnek Bounce Orta Taban Yastıklaması

adidas Pro Bounce 2018 spor ayakkabısı yüksek performans isteyen basketbol antrenman ve maçlarında enerji kazandırır, konfor sunar. adidas erkek spor ayakkabı etkili yastıklama teknolojisi ile sporcunun performansını artırır. adidas erkek spor ayakkabı modelinde tercih edilen esnek Bounce orta taban yastıklama ayağınızla tam uyum sağlar. Ayakkabının Bounce orta tabanı ayak konforunu artırır, enerji geri dönüşümünü sağlar. Geofit yastıklamalı bilek yapısı ise bileği olası sakatlanmalara karşı destekler. Saya içine dikilen TPU kaplı lifler dayanıklılığı artırır. Forgefebir teknoloji ile hafiflik, dayanıklılık ve stratejik noktalarda destek sunar. Etkili Bounce orta taban yastıklaması maç boyunca konfor sunar. Geofit yastıklama ve TPU kaplı lifler konforu artırır, ayak sağlığını destekler.

Nefes Alan Ayağı Saran Saya

Uzun süreli konfor ve performans düşünülerek tasarlanan adidas Pro Bounce 2018 spor ayakkabısında kullanılan nefes alabilen saya ile ayağınız terlemez. Nefes alabilen kumaş saya, hafifliğinin yanı sıra ayağı saran yapısıyla yanal desteği artırır. Ayağınızı terletmeyen yapı maç veya antrenman esnasında ayak sağlığınızı ve konforunuzu destekler. Uzun saatler boyunca giyilebilecek şekilde tasarlanan erkek spor ayakkabı hafif ve esnek yapısı ile ayakta yokmuş hissi uyandırır. Saya içine dikilen TPU kaplı lifler ayakkabının ayağı sarmasına yardımcı olur. Ayrıca TPU yapısı sayesinde ısı yalıtımına da destek olur.

Spor Ayakkabıda Forgefiber Teknolojisi

Organik hücre yapılarının davranışlarından esinlenerek adidas tarafından geliştirilen Forgefiber teknolojisi performansınızı üst seviyeye çıkarır. TPU kaplı ipliklerin çeşitli dikiş sitilleri ve sıkıştırma yöntemleri ile kullanılması ile oluşturulan Forgefiber teknolojisi ayağa hareket halinde en yüksek desteği sağlar. Çeşitli dikiş stilleri, ısı ve sıkıştırma ihtiyacınız olan verimi almanızı sağlar.

Gelişmiş Zemin Tutuşu

Kauçuk dış taban gelişmiş zemin tutuşu sağlar. Zemin tutuşunu artıracak şekil ve desende yapılan kauçuk dış taban esnekliği ile hareket kabiliyetini artırır. Renkli dış taban adidas Pro Bounce 2018 erkek spor ayakkabısının modern ve şık tasarımı ile uyum sağlar. Kumaş saya üzerine atılan adidas'ın imzası ve desen oluşturan dikişler ayakkabının modern tasarımını tamamlar.

Kumaş file saya; hafif, dayanıklı Forgefiber teknolojisi ayak konforunuzu artırır.

Gelişmiş zemin tutuşu sağlayan yüzeye sahip kauçuk dış taban; Geofit yastıklamalı bilek yapısı olası sakatlanmalara karşı ayağınızı korur.

Esnek Bounce orta taban yastıklaması konforun yanı sıra, enerji dönüşümü sağlar.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  • Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.